Як заробити в соцмережах: 11 перевірених способів

заробити в соцмережах Заробіток у соцмережах

Чому саме соцмережі? Саме там мешкає зараз кожен. Якщо не у “Вконтакті”, то в “Однокласниках”, якщо не у “Фейсбуку”, то в “Інстаграмі” – все це мільйони людей, які щодня щось купують. Чому б не запропонувати їм свої товари та послуги?

Хто може заробити у соцмережах?

Будь-хто: школярі, студенти, матусі в декреті, пенсіонери, працюючі спеціалісти, чинні підприємці.

 • Кожен зможе заробити на лайках та репостах. Така непильна робота підійде студентам та людям без спеціальних навичок.
 • Якщо є бажання навчитися та освоїти базові навички — ви отримаєте хороший заробіток, який можна порівняти із зарплатою офісного працівника.
 • Якщо у вас є професійні навички (програміст, розробник) – ви можете їх монетизувати.
 • Для підприємців це ще один канал залучення клієнтів.

Лайки та репости

Почнемо із простого. Найбільш низькооплачувана робота, яка не потребує знань та навичок. Вам пропонують поставити лайк певному запису, залишити під ним нейтральний коментар (“О, яке гарне фото!”), вступити до групи та попросити про це друзів. Замовниками є люди, які хочуть просунути свою сторінку чи спільноту. Де шукати роботу? Існують перевірені біржі розкрутки, де треба реєструватися та отримувати замовлення:

Ваш заробіток підсумовується і при досягненні певної суми виводиться на Яндекс.Гаманець, WebMoney та інші платіжні системи. Скільки платять? Залежить від виду дії та самої соціальної мережі. У «Вконтакті», наприклад, лайк коштує від 15 копійок, репост, вступ до групи або підписка — один рубль. Лайк на «Фейсбуку» коштуватиме вже 50 копійок, репост також 1 рубль. «Інстаграмний» лайк теж коштує від 10 копійок, репост трохи дорожчий — 10-20 копійок, а ось підписка на профіль — від 1 рубля.

Плюси: робота, яка не вимагає знань.

Мінуси:

 • невеликий розмір заробітку;
 • нудно і без родзинки;
 • можуть заблокувати порушення норм соцмереж.

Порада: заведіть кілька облікових записів, зареєструйтеся та лайкайте в різних мережах. Найбільш ці послуги потрібні у «ВКонтакте», «Однокласниках», «Інстаграмі».як заробити в інтернеті

SMM – просування у соцмережах

Ви можете стати контент-менеджером або адміністратором – заробляти на веденні чужих груп, шукати теми, наповнювати їх контентом, постити фото, спілкуватися з підписниками і найголовніше – допомагати роботодавцю продавати свій товар. Роботодавець, як правило, – це бізнесмен, який приваблює додаткових клієнтів у соцмережах. Ціна такої роботи – у середньому 20-30 тисяч рублів на місяць. Якщо у вас є досвід — можна вести паралельно кілька груп. Але готуйтеся, що вільного часу практично не залишиться.

Плюси:

 • Стабільний заробіток. Для фрілансерів особливо актуально.
 • Безцінний досвід. Хороший SMM-щик може згодом стати хорошим маркетологом, піарником, рекламщиком.

Мінуси: якщо вам подобається творча робота – йдіть краще в копірайтери. Хоча ні, творчістю там також не пахне. Краще відразу в журналісти та автори онлайн-видань — там розкриєтесь на повну силу.

Створення інтернет-магазину

Найбільш такий вид бізнесу популярний в Інстаграмі і в Вконтакті, серед жіночої аудиторії. Ідея проста, втілення ще простіше. Ви створюєте сторінку інтернет-магазину, публікуєте фото та каталоги товарів, ціни та умови замовлень. Запрошуєте друзів і починаєте торгівлю. Останнім часом до мене особисто постукали у друзі близько десятка таких представників магазинів одягу. Більшість із них явно купувала товар на «Аліекспресі» і перепродували втридорога.

Плюси: за мінімальних вкладень можна отримати цілком відчутний прибуток. Головне — не робити надто високу націнку та забезпечувати висококласний сервіс.

Мінуси: велика конкуренція. Забагато охочих заробити таким чином.

Порада: робіть ставку на ідеальний сервіс, працюйте на власну репутацію. Виділяйтеся із загальної маси «дівчат з одягом».

Дропшопінг

Можна зробити ще простіше: стати посередником між покупцями та продавцем. Залишилося знайти цього продавця, але зробити це не важко. Якщо вас цікавить сфера одягу — шукаєте інтернет-магазини на цю тематику, зв’язуєтесь з адміном або керівником та пропонуєте свої послуги. Наступна частина роботи така сама: створюєте сторінку в соцмережі та наповнюєте її фото, взятими з групи продавця. Назви моделей та опис берете ті ж самі, а ось ціни ставите трохи вище – ця різниця і буде вашим заробітком. Потім шукаєте покупців, домовляєтеся з ними та передаєте інформацію справжньому продавцю. Він і далі працюватиме з клієнтами. Ще варіант — ціни ставите ті ж, а як заробіток отримуєте певний відсоток від продавця.

Заробіток на іграх

Якщо ви любите поганяти кульки, вирішувати головоломки чи складні аркади, спробуйте заробити на цьому. Я знайшов кілька реальних способів заробітку:

 • продати розкручений обліковий запис. Уявіть, що ви пройшли всі доступні рівні однієї відомої гри, отримали безліч нагород і досягнень, досягли звань і … раптово захопилися чимось іншим. Тим часом є люди, які б віддали за ваш ігровий профіль реальні гроші.
 • самому створити гру. Якщо у вас є навички програміста та розробника (або гроші для того, щоб платити найнятим фахівцям), проаналізуйте ринок та створіть гру самостійно. Пам’ятайте, що програму можна монетизувати: і у ВКонтакті, і особливо в Однокласниках люди платять живі гроші або внутрішню валюту соцмережі (голоси, класи) за додатковий час, приз або звання. Нехай платять вам – ви ж не проти?
 • продавати ігрові монети, досягнення за нижчими цінами, ніж офіційно. Будьте обережними: за це можуть забанити.

Продаж фото та відео

Цей вид заробітку підходить більше для «Інстаграма» та Youtube, але можна спробувати монетизувати свої творчі здобутки і в інших соцмережах. Єдина умова — ваші облікові записи повинні бути більш-менш розкрученими. Для продажу фотографій в “Інстаграмі” використовуйте сервіс Inselly. Просто прикріпіть до свого фото тег #inselly, і його побачать мільйони людей. Не забувайте і про ходові теги: #fashion, #lbeauty і т.д.як заробити в соцмережах

Найбільш популярні зараз знімки на тематику моди, косметики та одягу, хенд мейду та аксесуарів, їжі та манікюрів. На Youtube заробити ще простіше: за допомогою монетизації реклами. Ми вже звикли, що на початку практично кожного відео показується реклама, хочемо ми цього чи ні. Так ось за можливість комусь рекламуватися за допомогою ваших відео ви отримуєте гроші. У середньому за тисячу переглядів російський користувач отримує близько 1 долара. Якщо у вас достатньо підписників, долар можна швидко заробити. Якщо ні — чого ж ви чекаєте, збільшуйте їх кількість!

Влаштуватися на офіційну роботу

Найпростіший спосіб легально заробити в соцмережах, про який часто забувають — влаштуватися на роботу в команду «ВКонтакте», «Фейсбука» і т.д. В основному потрібні співробітники техпідтримки, web-розробники та творці мобільних додатків, програмісти, тестувальники. Влаштуватись на роботу в соцмережі нескладно: в офіційних спільнотах розміщені актуальні вакансії.

Створення пабліка для просування бізнесу

Ось ми й дісталися порад, як заробити в соцмережах представнику малого та середнього бізнесу. Перший і найочевидніший спосіб – створити спільноту для просування власного бізнесу. Ми вже розповідали про дівчину Ліду, яка розкрутила свою групу у “Вконтакті”, не витративши на це жодної копійки. Що дасть вам просування у соцмережах?

 • нових клієнтів;
 • більше прибутку;
 • більше популярності;
 • кращу репутацію;
 • зворотній зв’язок.

Як просувати бізнес?

 1. Створити офіційні спільноти у всіх соцмережах.
 2. Регулярно видавати корисний для покупців контент.
 3. Викладати красиві фото — показувати товар особою (особливо актуально для «Інстаграма»),
 4. Створювати обговорення, проводити опитування, активно спілкуватися із підписниками.
 5. Не забувати про хештеги, сторіси, прямі ефіри та інші модні інструменти.
 6. Уможливити швидку купівлю без реєстрації.

Порада: намагайтеся адаптувати контент під кожну соціальну мережу. Допустимо, ви відкрили кафе. В “Інстаграмі” наголошуйте на фото інтер’єрів, страв, задоволених клієнтів, у “Твіттері” публікуйте дотепні короткі повідомлення, у “Фейсбуку” та “ВКонтакті” можна спробувати поекспериментувати з провокаційним контентом, а от у “Однокласниках” краще дотримуватися традиційних поглядів.

Створення пабліка з метою монетизації

Якщо у вас ще немає бізнесу, але дуже хочеться — зробіть його самі, створіть паблік і заробляйте на ньому. Такий спосіб не підійде новачкам — вам потрібні мінімальні знання про маркетинг, психологію споживача і т.д. Можна пройти онлайн-курси або попроситися в підмайстри до адміністратора розкрученої спільноти. Потім, коли прийде розуміння, можна розпочинати власний бізнес.

Тематики можуть бути різні: новини зі світу краси, міська спільнота, професійна спільнота (як “Злий медик”, “Гострий манікюр”, “Цинічний журналіст” тощо). Навіть ідея «Підслухано» ще не вичерпала себе: будь-який тематичний паблік може вистрілити. Якщо грамотно підійти для його просування. Можна вигадати і оригінальну ідею.

Створення групи з метою продажу

Ще один спосіб заробити — створити спільноту, розкрутити її і потім вигідно продати. Механізми дій ті самі, що й у попереднього способу. Єдина відмінність – ви спочатку робите цю роботу не для себе. Це чистої води бізнес, робота, і виконати її треба чудово.

Вибираємо тему. Якщо ми практикуємо бізнес-підхід, то і тематику вибираємо не яку хочеться, а найбільш затребувану. В даний час це бізнес-тематика (відкриття своєї справи, стартапи, новини бізнесу), фітнес, дієти та правильне харчування (так, ця музика буде вічною), криптовалюти (на жаль, мало хто здатний людською мовою пояснити, як на них заробляти) , авто та нерухомість.

Наповнюємо групу контентом. Раджу не тупо копіювати інформацію на тему, а максимально її переробляти (допоможе в цьому, наприклад, сервіс smmbox.com, який адаптує будь-який пост з іншої групи до вашої тематики).заробіток в соцмережах

Збираємо підписників. Немає часу роками набирати відданих живих людей – скористайтеся способом №1 цієї статті. Не хвилюйтеся, що всі ці люди – фейки, яких обов’язково заблокують і список підписників сяятиме мертвими очницями “собачок”. Ті, хто заробляє гроші за допомогою першого способу, давно зробили цілком живі сторінки з фото і записами. Також слідкуйте за цільовою аудиторією: дивно, якщо на групу комп’ютерних ігор підпишуться суцільно пенсіонерки та домогосподарки.

Шукаємо покупців на тих же біржах з розкрутки та просування спільнот. Ціну ставимо виходячи із цін на ринку. Так, середню групу із 10 000 підписниками можна продати за 10 тисяч рублів. Один підписник – один рубль. Непогано, правда?

Таргетована реклама

Вірний спосіб просунути свій бізнес у соцмережах – замовити таргетовану рекламу. Така реклама показується не всім поспіль користувачам соцмереж, а конкретній цільовій аудиторії, яку ви вибираєте самі. Допустимо, ви продаєте корейську косметику в Москві без доставки, і ваша ЦА — мешканки столиці та Підмосков’я від 18 до 70 років? Добре, вибирайте ці параметри і замовляйте рекламу. Ваше оголошення побачать тільки ті, кому воно дійсно потрібне.

Плюси:

 • економія коштів, вплив безпосередньо на цільову аудиторію;
 • можливість налаштуваня за темами, геолокації, статтю та віком, інтересами та поведінкою користувачів;
 • можливість поєднувати кілька видів сортування в одному оголошенні.

Мінуси: досить затратно. Система сама розраховує ціну виходячи із заданих вами параметрів. Чим більша ваша ЦА, тим дорожче буде вартість одного переходу.

Нагадаю, що раніше я розповідав про заробіток на перегляді реклами.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий