Як заробити гроші у соціальних мережах? Різні методи

як заробити в соціальних мережах Заробіток у соцмережах

Практично у кожної людини є обліковий запис хоча б в одній з відомих соціальних мереж (VK, Twitter, FaceBook, Однокласники, Instagram), але мало хто замислювався, як на ньому можна заробити. Існує кілька способів монетизувати свою сторінку. Головне, що відіграє суттєву роль — кількість підписників, адже більшість способів заробітку пов’язані з рекламою. Чим більше людей зможе побачити пост, тим привабливішим буде виглядати обліковий запис для рекламодавця.

Лайки, репости, коментарі

На різних буксах і біржах фрілансу можна знайти завдання вступ до групи, проставлення лайків, написання коментарів і репости. Завдання ці — нескладні, виконуються швидко, не вимагають особливих навичок, але й оплата за них копійчана (від 20 копійок до 2 рублів). Щоб заробити істотну суму, потрібно витратити багато часу. Такий заробіток підійде школярам, ​​але для дорослої людини він не серйозний. Найкращим сервісом є VKTarget, а щоб заробити вдесятеро більше використовуйте ботів.

Є ще й зворотний бік. Мало кому з друзів сподобається велика кількість спаму, що приходить з вашої сторінки. Вони можуть поскаржитися адміністрації ресурсу з наступним блокуванням облікового запису або зовсім відписатися. Тому для такого заробітку краще заводити окремі сторінки.

Розміщення реклами

На своїй сторінці можна розміщувати рекламу або робити репост акцій та комерційних пропозицій. Для рекламодавця важливо, щоб сторінка була активною та мала від 1000 друзів.як заробити в інтернеті

Найкраще подібним чином заробляти у своїй групі. Тематика може бути абсолютно будь-якою. Якихось спеціальних сервісів із залучення рекламодавців багато, можна розмістити оголошення на сторінці або самостійно розсилати комерційну пропозицію.

Партнерські програми, дропшипінг

Також групу можна використовувати для просування та продажу чужих товарів за партнерською програмою. Важливо, щоб товар відповідав тій цільовій аудиторії, під яку створено групу. Наприклад, якщо група присвячена питанням саморозвитку та психології, то доречно продавати різні тренінги, онлайн-курси, книги, а от опалювальними котлами навряд хто зацікавляться.

Групу можна оформити і як Інтернет-магазин, знову ж таки продаючи за партнерською програмою. Під товарами слід проставляти посилання на сайт продавця зі своїми кодами. Або можна самостійно обробляти замовлення, якщо застосовується схема дропшипінгу.

Дошки оголошень

І тут створюється група як дошки оголошень із зазначенням конкретного міста, необов’язково свого. Вступ до групи та розміщення оголошень – безкоштовний. Група має порожню шапку, в якій можна розмістити рекламу. По суті тут має місце оренда рекламного місця.

Щоб бути привабливим для рекламодавця, група має бути активною, бажано мати не менше ніж 3000 підписників. Розцінки за день оренди починаються від 30 рублів та вище. Можна брати гроші і за розміщення реклами в стрічці, наприклад, від юридичних осіб, але на практиці мало користується попитом. Єдине, що можна зробити, щоб захистити групу від комерційної реклами типу «Оріфлейм» та «зароби в казино», це додавати оголошення після модерації. Таким чином, група виглядатиме більш привабливо, а реальні оголошення не забиватимуть спамом.

Група як інструмент продаж

Якщо є якесь власне виробництво, наприклад, товари хендмейд, його можна реалізовувати через соціальні мережі. У цьому випадку вони вже не є місцем заробітку, а його інструментом. Такі акаунти — непогана альтернатива власному сайту, легше в роботі, вимагають менше практичних навичок та дешевші, оскільки сторінка створюється безкоштовно. А ось просувати її самостійно без оплаченої реклами досить важко та довго.гроші

Можна продавати і придбаний товар. Більше того, деякі соціальні мережі мають можливість не просто створювати групу, а саме Інтернет-магазин. Наприклад, така функція є у ВКонтакті.

Ще такі групи зручно використовувати для організації спільних покупок. Не треба шукати учасників, вони приходитимуть самі. Але щоб така група забезпечувала замовленнями, учасників має бути не менше 5000 осіб. Тому зручніше додаватися до вже існуючих груп, але така участь, як правило, платна.

Загалом можна спробувати кілька способів або вибрати з перерахованого щось одне. Необов’язково вигадувати якусь особливу тематику для групи, можна просто присвятити її своєму хобі чи інтересам. Такі вузькі групи часто нечисленні, але більш цільові, а значить, привабливіші для рекламодавця.

Нагадаю, що раніше я розповідав про ТОП-5 сайтів для заробітку без вкладень.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий