Заробіток на тизерній рекламі за допомогою VisitWeb

заробіток на VisitWeb Заробіток на власному сайті

У багатьох із вас є свої сайти. І тема їхньої монетизації часто постає ребром, адже не так багато площадок у мережі, які можуть запропонувати хороші умови роботи та вартість кліку з реклами. Сьогодні я вкотре розповім вам про спосіб заробітку за допомогою тизерної реклами від VisitWeb. Ця інформація буде корисна як новачкам, так і власникам кількох проектів.

Що таке VisitWeb?

VisitWeb — це тизерна рекламна мережа, яка дозволяє заробляти на своєму сайті шляхом розміщення спеціального коду, який відображає рекламу, представлену в цій мережі.

Це означає, що цей проект працює не лише з вебмайстрами, а й з рекламодавцями. Будь-яка людина може купити чи продати трафік.

Небагато додаткової інформації:

  • Проект працює понад 8 років.
  • Виконується 1.000.000+ рекламних показів на добу.
  • Доступно 8 рекламних форматів із 28 фільтрами/налаштуваннями.

Заробіток за допомогою VisitWeb. Алгоритм роботи

Перед тим, як ви зареєструєтеся у партнерській програмі VisitWeb, вже можна буде розрахувати приблизний дохід та познайомитися з рекламними форматами, запропонованими рекламною мережею.формати реклами на VisitWeb

Загалом тут представлено вісім рекламних форматів, які ви зможете брати в роботу. Найпопулярніший формат, звичайно ж, «Тизерна реклама», але ви можете експериментувати з видами реклами. Найкраще поєднувати відразу кілька — це підвищить прибуток.

За допомогою калькулятора доходу можна порахувати приблизний дохід з вашого сайту. Робиться це просто. Вказуєте: кількість хостів, гео-дані, платформи, операторів зв’язку та тематику (біла/адалт). Після чого тиснемо «Розрахувати дохід» та отримуємо суму, яку в потенціалі можемо заробити за місяць.дохід вебмайстра

Реєстрація у VisitWebреєстрація на VisitWeb

Рекламна мережа VisitWeb

Насамперед необхідно пройти реєстрацію. Для цього переходимо на сторінку «Вебмайстру», пишемо в полі «Email» свою поштову адресу, погоджуємося з правилами та натискаємо на кнопку «Реєстрація». Після чого ви отримаєте таке повідомлення, в якому буде міститися логін і пароль для входу:лист на пошту

Додаємо сайт

Після того як ви зареєструвалися та авторизувалися, необхідно додати сайт до системи. Для цього переходимо до розділу «Вебмайстру» та натискаємо на кнопку «Додати сайт». Потім заповнюємо всю інформацію та зберігаємо. Готово!додаємо сайт на VisitWeb

Створюємо рекламний блок

Тепер необхідно вибрати та налаштувати основний об’єкт монетизації – рекламні блоки. Для цього просто натискаємо «Додати блок». Тут ми можемо вибрати формат реклами, кількість тизерів та елементи дизайну.рекламний блок

Запам’ятайте! Те, як виглядає ваш рекламний блок і де він розташований, прямо пропорційно впливає на кількість кліків, а отже підвищує ваш дохід. Тому не нехтуйте тонкими налаштуваннями. Підберіть максимально гармонійну колірну гаму по відношенню до сайту, а розташування блоків не повинно відлякувати та заважати користувачам.

Тут дуже сильно рятує попередній перегляд, який дозволяє побачити те, як відображатиметься реклама ще до її розміщення на сайті. Коли зробите всі налаштування, натисніть «Зберегти».налаштування реклами

Якщо ви хочете внести зміни в готовому рекламному блоці, то просто натисніть на зображення олівця (редагувати) у рядку блоку, який вас цікавить, а потім коригуйте і зберігайте.

Розміщення рекламного коду на сайтівстановлення коду

Тепер потрібно розмістити рекламний код на сайті. Для цього на сторінці з блоками тиснемо на значок коду, після чого з’явиться вікно з копіюванням спеціального коду. Ми скористаємося звичайним. Першу частину коду зі структурою div вставляємо у те місце, де ви хочете відобразити рекламу. Другу частину коду зі структурою script розміщуємо перед body.код на сайті

Ми встановили рекламу на всіх сторінках нашого сайту. І при відвідуванні будь-якої статті тепер відображається такий формат «Темний месенджер»:приклад реклами VisitWeb

Ви можете таким чином встановити різні види реклами у себе на сайті і це приноситиме дохід, якщо ваш ресурс відвідується. Для відстеження кількості кліків та показів реклами, використовуйте розділ «Статистика», а вивести зароблені кошти можна у будь-який день, крім вихідних та свят, на велику кількість платіжних систем.

Як збільшити прибуток з реклами?

Заробляти на рекламі дуже вигідно у зв’язку з тим, що вам не доводиться займатися якоюсь цілеспрямованою діяльністю. Необхідно просто підтримувати відвідуваність сайту шляхом написання статей та додавання матеріалів. Виходить, що цей вид заробітку в Інтернеті практично є повністю пасивним. Ось кілька порад, які допоможуть вам збільшити прибуток від реклами.

  • Відвідуваність. Найголовніше, звичайно, відвідуваність сайту. Чим більше людей заходить на ваш ресурс, тим більша ймовірність, що їх зацікавить рекламна пропозиція і вони перейдуть на неї, за що ви отримаєте гроші. Підняти відвідуваність можна за рахунок періодичної публікації контенту та SEO-оптимізації. Також варто звернути увагу на соціальні мережі (VK, Однокласники, FaceBook і т.д.), з них можна отримувати достатню кількість трафіку (у нас виходить 10-15% від загальної кількості). Для цього просто створіть тематичні групи у кожній соціальній мережі та налаштуйте репостинг останніх новин. Також можете встановити соціальні кнопки в кожній статті або відразу на всіх сторінках, як це зробили ми за допомогою uSocial. Також рекомендуємо звернути увагу на YouTube. Створіть свій канал, заливайте відео та отримуйте трафік з переходів глядачів.
  • Розташування блоків. Багато залежить від розташування блоків, про це ми вже говорили. Встановлюйте рекламу в зонах сайту. Для цього можете скористатися даними веб-візора в Яндекс Метриці. Ми для себе врахували, що найкращі місця – шапка сайту, правий блок та контент (кілька блоків усередині статті). Якщо у вас кіносайт або з онлайн іграми, варто звернути увагу на ексклюзивні рекламні формати в VisitWeb.
  • Кількість реклами. Крім інтенсивного шляху монетизації (якісне розташування блоків) є ще екстенсивний. Здійснюється шляхом збільшення кількості рекламних блоків. Простими словами, закидаємо все рекламою. Тобто за місце гармонійного розташування одного блоку тизерів у правій колонці, ми додамо формат «месенджер», що ще спливає в лівому куті, 3 блоки протягом всієї статті (на початку, середині і кінці). Це обов’язково збільшить кількість переглядів реклами, а отже, і кліки по ній. Але перестарайтесь, бо отримаєте санкції з боку пошукових систем.
  • Анти-блокувальник. Багато користувачів користуються блокувальниками реклами, як AdBlock. Він приховує рекламу на вашому ресурсі і користувач її просто не бачить. Виправити це можна за допомогою використання просунутого коду, встановлення рекламного блоку на сайт.
  • Тематика. Найчастіше тема сайту впливає на вартість кліка. Наприклад, у сайту про автомобілі вартість одного кліку по рекламі становить 5 рублів, а ось ресурс ігрової тематики отримує лише 0,3 рубля за клік. Це пов’язано з якістю трафіку, конкурентністю в області та аукціонною моделлю показу реклами. Загалом робіть сайти дорогих тематик: нерухомість, автосправа, юриспруденція, бізнес, медицина і т.д.
  • Масштабування. Щоб отримувати більше трафіку не завжди достатньо писати велику кількість статей та проводити оптимізацію. Ви можете отримати практично весь трафік у своїй ніші. У цьому випадку добре допомагає масштабування сайтів. Допустимо, у вас ресурс розповідає про реставрацію автомобілів. Логічно, для масштабування створити сайти з продажу авто, про те, як вигідніше купити машину, як ремонтувати, зробити сайт з оглядами популярних авто. Завдяки цьому ви чіплятимете все більше трафіку і він перенаправлятиметься з одного проекту на інший.

На цьому все, дорогі друзі! Заробляйте багато на своїх веб-проектах за допомогою розміщення реклами.

Нагадаю, що раніше я розповідав про заробіток на бінарних опціонах.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий