Заробіток на розміщенні контекстної реклами Adsense та РСЯ

заробіток на розміщенні контекстної реклами Заробіток на власному сайті

Заробити за допомогою контекстної реклами може кожен сайт, причому рівень його відвідуваності на це не впливає. Навіть власник малопопулярного ресурсу може заробити невеликі гроші, які необхідні для розширення проекту.

Спосіб заробітку: необхідно розмістити на сайті рекламу (оголошення, банери) і кожен перегляд або перехід за цими посиланнями приноситиме дохід. Найбільш відомими системами в Інтернеті вважаються Яндекс.Дірект (РСЯ — Рекламна Мережа Яндекса) та Google Adwords (Adsense для заробітку на сайті).

У системі відображається лише обрана контекстна реклама, яка відповідає тематиці пошуку відвідувача. Вона може змінювати тему об’яв, аналізуючи зміст сторінки та запити читачів. Наприклад, якщо гість раніше виявляв інтерес до пошуку трудової діяльності, то система показуватиме оголошення зі списком резюме, бірж і все, що пов’язане з терміном «робота». Якщо в пошуку запитується слово «Іпотека», з’являться посилання на сторінки з банківськими організаціями.

Все дуже просто: якщо гостю надати оголошення, яке його зацікавить, то зростає ймовірність того, що клієнт пройде за цим посиланням, тому заробіток на контекстній рекламі в РСЯ та Goole Adsense значно збільшиться. До того ж, ці системи можуть розпізнавати місцезнаходження відвідувача, час та інші значення.

Скільки можна заробити на розміщенні контекстної реклами

Перехід за таким посиланням в Яндекс.Дірект становить від 30 копійок і може сягати кількох сотень рублів. Це залежить від тематики оголошення, за яким перейшов відвідувач, також від інших характеристик. Контекстна реклама дозволяє заробляти від десятків до кількох тисяч рублів на добу. У деяких дохід одному ресурсі може становити 500 рублів на місяць, а в інших виходить у межах 20 000 — 50 000 рублів. Великі та розкручені проекти заробляють до сотень тисяч рублів на місяць.розміщення контекстної реклами

Дохід залежатиме від тематики сайту та кількості відвідувачів, а також, скільки на ньому розміщено рекламних блоків, в яких місцях і від проектування ресурсу. Відповідно, можливість заробити на контекстній рекламі у ресурсу з величезною популярністю набагато вища.

Можна приблизно розрахувати дохід, орієнтуючись на формулу: одна тисяча гостей за добу принесе 3 – 7 тисяч рублів на місяць. Але як було написано вище, що розмір заробітку залежить від багатьох факторів.

З чого починається заробіток на контекстній рекламі?

 1. Необхідно визначитися з вибором тієї системи, чиї оголошення розміщуватимуться на сайті. Найвідомішими є РСЯ та Google Adsense (ми працюємо з Google).
 2. Пройти реєстрацію на сайті обраної системи та додати туди власні проекти.
 3. Після того, як перевірку на модерацію буде пройдено, потрібно розташувати блоки на ресурсі (додавши спеціальний код).
 4. Стежити за статистикою та знімати заробіток за допомогою платіжних систем або на рахунок у банку.
 5. Для більшого доходу бажано змінювати дизайн та розташування блокових оголошень. Але не варто розміщувати багато реклами, адже читачеві має бути комфортно на цьому сайті.
 6. Якщо на РСЯ не вдалося пройти модерацію, то можна скористатися іншими рекламними мережами, в яких немає таких високих вимог до проектів.контекстна реклама РСЯ

Як збільшити заробіток на контекстній рекламі?

Тематика сайту має бути серед відомих. Контекстна реклама дає можливість приносити доход практично всім сайтам, які розміщуються на платному хостингу. Але тему свого проекту бажано вибрати таку, у якої оголошення в системі стоять вище. До таких можуть належати:

 • Автомобілі
 • Фінанси
 • Бізнес
 • Нерухомість
 • Юридичні послуги

Високо цінуються кліки відвідувачів таких великих міст як Москва і Петербург. Москвичів відносять до найзаможніших жителів, тому вони заслуговують на особливу увагу у рекламодавців. А якщо у вас буде англомовний сайт, то дохід від Google Adsense мінімум у 2-3 рази буде більшим.

Необхідно залучати широку, хорошу аудиторію, що підвищить дохід. Одним і діючих способів, щоб залучити відвідувачів – це просувати сайт у пошукових системах. Це допомагає сайту підніматися нагору у пошукових результатах, що принесе велику кількість хостів (унікальних відвідувачів).

Також можна створити сайт на теми вузького профілю та організувати коло читачів. Наприклад, можна зробити клуб для фанатів певної марки та моделі машини. Якщо ресурс буде корисним і викличе інтерес, то люди самі туди заходитимуть за рекомендаціями друзів.заробіток на рекламі

Звідси можна зробити висновок, що при організації проекту необхідно забезпечити його цікавою та корисною інформацією, яка обов’язково може стати в нагоді людині. Це дасть можливість стати ресурсу розкрученим, відомим, що надалі приноситиме прибуток.

Як заробити на налаштуванні контекстної реклами?

Для цього можна допомагати власникам проектів у налаштуванні Яндекс.Дірект, виступати від імені рекламодавця. Не кожен підприємець хоче витрачати час на налаштування у цій системі, тому можуть робити оплату за проведення цієї послуги.

Ціна за налаштування в Яндекс.Дірект зазвичай коливається від 2000-9000 рублів і вище, на що впливає складність роботи та обсяг. За ведення сайту можна заробити 2000-5000 рублів на місяць.

Якщо знайти хоча б 10 клієнтів, то тільки на веденні кампанії можна заробити за місяць від 20-30 тисяч рублів. Зазвичай у роботі з’являються інші завдання (розміщення текстів, налаштування Яндекс.Метрики та інші). За це платять додатково, а отже і дохід буде вищим. Інші способи монетизації сайту ми описали тут.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий