Як заробити на кіносайті? Монетизація відеоконтенту

заробити на кіносайті Заробіток на власному сайті

Тема створення кіносайтів дуже популярна, навіть на хвилі всіх блокувань. За допомогою такого сайту можна заробляти великі гроші, використовуючи різні формати реклами, про що сьогодні й поговоримо. Почнемо!

Кіносайт – це веб-ресурс, на якому розміщені відеоролики для перегляду через спеціальні програвачі. У більшості випадків на таких сайтах розміщується піратський (неліцензійний) контент. До нього відносяться: фільми великих кінокомпаній, трейлери, короткометражні фільми, мультфільми та ролики з відеохостингів (YouTube/Vimeo/Dailymotion…).

Створити такий сайт можна досить легко. Для цього скачайте цікавий шаблон на зручній CMS, купіть домен та сплатіть за хостинг. Перед обговоренням способів монетизації кіносайту ознайомтеся з мінусами цього напряму:

  • Піратський контент. Як ми вже говорили раніше, створюючи кіносайт, ви повинні бути готові до можливого блокування ресурсу. Пов’язано це з тим, що юристи кінокомпаній не хочуть, щоб їхні матеріали перебували у відкритому доступі та подають скарги, які створюють загрозу блокування. Варіантом рішення може бути домовленість видалення контенту на запит, але це не завжди допомагає. Тому доводиться створювати дзеркала (додаткові адреси сайту – video.ru, video.com, video.io тощо).
  • Обновлення. На встановленому шаблоні та парі публікацій ваш проект далеко не поїде. Відвідуваність з’явиться лише тоді, коли матеріал публікуватиметься регулярно. Крім публікації нових матеріалів необхідно підтримувати актуальність існуючих, адже часто контент стає недоступним.
  • Конкуренція. Ця ніша є висококонкурентною, незважаючи на те, що конкурентів дуже швидко зливають правовласники. Будьте готовими до цього, перші 50 публікацій навряд чи зможуть дати навіть початковий трафік. Обов’язково проведіть внутрішню SEO-оптимізацію проекту, також не завадить придбання посилань (хоча б на головну сторінку).
  • Джерело матеріалів. Основним контентом на кіносайті є відео, яке користувач може відтворити онлайн. Щоб публікувати такий контент, необхідно мати серйозні запаси терабайтів на хмарі з хорошим каналом зв’язку. У більшості випадків використовують сервери VK, YouTube, Mail.Ru, Yandex, Однокласники та інших проектів, які дозволяють зберігати необмежену кількість відеоконтенту. Ще можна використовувати плеєри конкурентів, але там може бути вбудована реклама.

Якщо ви вирішили, що створюватимете сайт і зароблятимете на ньому, то пропонуємо ознайомитися з основними форматами реклами, які пропонують партнерські програми.

Способи монетизації кіносайту

В принципі, кіносайт можна монетизувати так само, як і інші ресурси, але є ексклюзивні формати, які дозволять вам збільшити дохід.

Тизерна реклама

Класика жанру для будь-якого сайту. Тизерні блоки розміщуються біля плеєра з фільмом, у шапці або блоках на всі боки. Дохід з такого виду реклами залежить від мережі, з якої плануєте роботу. У середньому, з 1000 хостів виходить 40-60 рублів. Скріншот доходності:заробіток на кіносайті

Брендування

Формат реклами, який підходить не всім із двох причин. Перша – низька відвідуваність сайту, через яку не всі рекламні мережі приймають площадки. Друга – технічна несумісність із шаблоном сайту. Брендування передбачає заміну фону сайту на великий рекламний банер. Дохід на 1000 показів дорівнює приблизно 40-70 руб.брендування

Автоплей відеореклама

Не менш популярний вид реклами, ніж тізер. На сайті розміщується спеціальний плеєр, який автоматично відтворює рекламу під час відвідування сторінки. За 1000 показів платять 80-90 рублів. Рекомендуємо для цього партнерську програму Videoroll. Ми працюємо з цим напрямком, ось результат:скільки можна заробити на кіносайті

Відеореклама у плеєрі

Відмінний формат реклами, який трохи псує лояльність аудиторії, але люди вже звикли. Цей формат передбачає показ відео реклами перед переглядом фільму. Після натискання на кнопку «Play», користувач показує від 1 до 3 реклам тривалістю до 10-20 секунд. Одним із великих гравців ринку на даний момент є Viboom.

Clickunder та Popunder реклама

Досить старий формат реклами, але все ще використовується. Розміщуючи скрипт на сайті, створюється невидима область кліка. Якщо користувач сайту натисне на будь-яку ділянку сторінки, то перейде на об’єкт, що рекламується, а вам за це заплатять трохи грошей. Середня ставка 100-120 рублів за 1000 кліків.клікандер

SlideBanner реклама

Формат старенький, як і клікандер, але може давати додатковий дохід з показів реклами. Приносить трохи в порівнянні з іншими форматами, близько 20-50 рублів за 30 показів. Популярною рекламною мережею з цим форматом є ADVMaker. Ось дохід (2000 хостів на добу, формат з відключеною звуковою рекламою, сумнівними сайтами та шок-рекламою):дохід на кіносайті

Існують кіносайти, які відчувають, що скоро їх заблокують, створені для продажу на біржі та дорвеї, заточені під отримання трафіку за одним або декількома запитами. Така категорія сайтів починає вдаватися до «сірих» та «чорних» способів монетизації. Про три такі методи ми розповімо нижче.

Мобільні підписки

Частка мобільного трафіку не перевищує 50% на кіносайтах, але є. І жадібні адміни намагаються її монетизувати максимум, підключаючи мобільні підписки. Даний формат в один клік підписує людину на платний контент оператора, і в нього одноразово або щоденно списується плата, доки баланс не обнулиться. А коли спантеличений користувач поповнить свій рахунок, то гроші знову почнуть йти, поки він не відправить спеціальну команду на номер оператора або не прийде в офіс постачальника послуг.мобільні підписки

Щоденне списання балансу користувача приносить веб-майстру ребіли. Один ребіл дає від 3 до 15 рублів, також багато мобільних партнерок викуповують підписки за фіксованою ціною від 15 до 50 рублів. Варто зазначити, що закордонні підписки дають набагато більше.

Платний доступ/реєстрація

Щось схоже на мобільні підписки, лише трохи складніше і приносить більше грошей. Принцип роботи такий:

  1. Користувач переходить до сайту.
  2. Обирає фільм.
  3. Починає дивитись.
  4. Через 1-2 хвилини з’являється повідомлення, що необхідно зареєструватися з підтвердженням телефону для подальшого перегляду фільму.
  5. Користувач реєструється, після цього знімається з рахунку його телефону 150-200 рублів, ще іноді оформляється підписка.способи заробітку на кіносайті

Прибутковість даного методу є високою, але пошукові системи ставляться до цього вкрай негативно і накладають санкції на сайт, від чого відвідуваність падає у десятки разів. Спеціалізується на цьому напрямі партнерська програма DreamCash.

Прихований майнер криптовалюти

Найнеприємніший спосіб монетизації для користувачів. На сайт встановлюється скрипт, який навантажує пристрої відвідувачів, розганяючи процесор до 50-80% та починає майнінг криптовалюти у браузері. За рахунок того, що користувачі довго дивляться фільми, встигає прийти непогана частина, в основі Monero, власнику сайту. На жаль, розвелося дуже багато таких сайтів, будьте обережні. Якщо ПК починає нагріватися, перевірте завантаженість процесора і за необхідності закрийте вкладку з фільмом. Пропонує подібний вид заробітку партнерська програма GridCash, на неї поки що не робили огляд.майнер криптовалюти на кіносайті

На цьому все, любі друзі! Тепер ви знаєте основні способи монетизації кіносайту, хорошого вам заробітку. До нових зустрічей, не забувайте знайомитись з іншими статтями на сайті.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий