Як вибрати тематику для нового сайту, щоб заробити?

вибрати тематику для сайту Заробіток на власному сайті

Перед тим як вибрати тематику для сайту, потрібно поставити мету, заради якої він створюється. Одним з головних факторів підбору є індивідуальні пізнання та власна зацікавленість у будь-якій сфері. Сторінки, написані такими авторами, мають велику популярність у користувачів.

Комерційна чи некомерційна тематика?

Комерційна тематика пов’язана з торгівлею за високими цінами. До неї належать будівництво, туризм, фінанси, нерухомість. Початківцям не варто вибирати цю область через високу конкурентність, хоча статті такого роду найприбутковіші. Продукція конкурентів швидше за все дійде до споживача, у зв’язку з тим, що вони мають можливість здійснювати великі витрати на рекламу.

В даному випадку єдиним виходом залишається мікронішева тематика, у якій ефективність просування товарів полягає у виділенні невеликих сегментів аудиторії. Це означає, що не обов’язково брати широку тему, у разі пріоритет слід віддати вузькоспрямованому профілю. Незважаючи на те, що покупців менше, вони є цільовою аудиторією, яка готова витратити гроші на товар. Але варто пам’ятати, що надто заглиблюватись не потрібно, можливо ця тема нікого не цікавить.аналіз тематики сайту

Некомерційну тематику також називають розважальною. Важливе місце тут займають інформаційні ресурси. Інтернет-магазини та корпоративні сайти практично відсутні. Тут зворотна ситуація – низька конкурентність та низька прибутковість.

Якщо головною метою створення веб-сторінки для новачка є заробіток, то тематика має бути:

 • Популярна в Інтернеті;
 • Неконкурентна;
 • Має потенційних рекламодавців.

Крім того, слід пам’ятати, що успіх приходить не відразу, тому щоб ресурс просунувся, потрібно почекати деякий час. Для прискорення процесу існує досить багато підходів, наприклад методи пошукової оптимізації (SEО). Навіть тут існують різні тактики, залишається лише вибрати щось, що найбільше підходить користувачеві.

Щоб дізнатися кількість рекламодавців, потрібно ввести ключову фразу в рядок пошуку. Якщо контекстна реклама не з’явилася, це спричинить деякі проблеми у реалізації задуманого плану. Перед початком інтернет-діяльності варто проаналізувати всю інформацію з топ-сайтів, використовуючи ключові слова та вивчити позитивні і негативні сторони. Це дасть велику перевагу, тому що, виключивши всі недоробки, можна зробити свою сторінку більш популярною.

Прибутковість теми визначається зацікавленістю рекламодавця. Існують рейтинги найпопулярніших тематик, які слід вивчити перед ухваленням рішення. Такі списки складають пошукові системи та спеціальні сервіси.

В даний час до найприбутковіших тематик відносяться:

 • Автотранспорт;
 • Підприємництво;
 • Охорона здоров’я;
 • Юридична справа;
 • Промисловiсть;
 • Туризм та подорожі;
 • Побутова техніка.

Також доступні пропозиції деяких онлайн-сервісів та бірж. Вони проведуть ретельний аналіз інтересів рекламодавців у різних напрямках, а потім нададуть свої результати. Це дуже ефективний метод доступу до рейтингу затребуваних тем.код

Як же залучити рекламодавців до свого проекту?

До того, як укласти контракт із рекламодавцем, необхідно досягти хорошої відвідуваності сайту зі своїм контентом. Якщо планка буде нижчою за тисячу хостів (унікальних відвідувачів) на день, слід взятися за вдосконалення проекту шляхом його оптимізації та написання більшої кількості статей.

Продаж рекламних оголошень має свої складності:

 • Трата часу. Багато часу піде на пошук відповідного рекламодавця, ведення переговорів, доставку звітів і т.д.
 • Нестабільність. Якщо ресурсу від року до трьох років, то важко досягти стабільних замовлень, чого не скажеш про сайти з великим стажем роботи.
 • Високі вимоги. Статті мають бути популярними, як було зазначено вище. Не всі готові до співпраці з авторами сайтів, які мають непрофесійний дизайн. Тому в розробку стилю слід вкласти чималі гроші та ретельно опрацьовувати дизайн, звернувшись до фріласнерів або web-студій. Також важливо мати спеціальне програмне забезпечення.

Якщо ж дохідність не є визначальним фактором, то перед користувачем відкривається тисяча можливостей по створенню сайту з контентом, що його цікавить. А його монетизація за рахунок розміщення реклами – простіший класичний процес.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий