Що таке блог та як на ньому можна заробити з нуля?

що таке блог Заробіток на власному сайті

Створення свого сайту стало популярним вже дуже давно. Сьогодні ми поговоримо про те, що таке блог, як на ньому можна заробити і чи є у цьому сенс. Почнемо!

Блог – сайт певної спрямованості, де регулярно публікується контент на певну тему. Інформація надається з зображеннями або відео. Тематика різна: особистий щоденник, поради на різні теми, нотатки, журнал тощо. До блогів відносять і облікові записи в твіттері або в інстаграмі. Створювати блог із розрахунком на швидкий заробіток не варіант. Важливо, щоб обрана тематика подобалася самому творцю блогу, і бажано розбиратися в тому, про що пишеш. Тематика будь-яка, але важлива унікальність, оригінальність подання інформації. Розраховувати на швидкий прибуток безглуздо, насамперед потрібно розкрити свою ідею зацікавити людей.

Створювати блог без придбання домену та хостингу не вийде. Домен – це адреса блогу або ресурсу в мережі. Домени бувають різних рівнів, але базовий це назва і країна. Приклад: .ru — Росія, .kz — Казахстан і т.д. Такий вид називають доментами другого рівня. Є ще третій рівень, які часто надають безкоштовно блог-платформи. Приклад: .ucoz.ru чи .do.am. Зареєструвати свій домен не важко, потрібно лише звернутися до реєстраторів доменних імен. Хостинг – це місце ресурсу на сервері. Хостинги поділяються на платні та безкоштовні. Веб-сторінки на хостингу, що не вимагає оплати, залежні. Якщо адміністрації не сподобається контент, вони можуть видалити сторінку, менше свободи і є незручності у вигляді реклами. Платний хостинг надає більше свободи та незалежності. Платять за хостинг у середньому від 100 до 1500 рублів на місяць.заробити на власному сайті

Якщо ви не маєте знань веб-розробника, доведеться займатися оформленням сторінок з використанням конструкторів для створення сайтів. Ось деякі з них:

Популярний архітектор DataLife Engine. Це програмне забезпечення є платним, має багато корисних модулів. Функціонал двигуна дозволяє створити майже будь-який сайт. Інсталяція відбувається за допомогою файлового менеджера total commander. Через протокол FTP файли та двигун закидають на сервер та встановлюють. Після встановлення створюється MySql база. Робиться це через панель керування хостингом. Для цього роду софту належить інструкція з його налаштування, читати її треба перед встановленням.

Конструктор WordPress. Це безкоштовне програмне забезпечення конструювання веб-сторінок, завантажити його російську версію можна на офіційному веб-сайті проекту. Установка відбувається так: закидаються файли через протокол FTP, створюється база MySql. Далі заповнюються її дані файл wp-config-samle. Потім запускається монтаж. Конструктор легкий в управлінні, легко навчитися працювати з ним.блог на wordpress

Ще одна популярна платформа називається Joomla. Налаштування відбувається так само, як і DataLife Engine. Функціонал двигуна менше, ніж у вище наведених.

Безкоштовний конструктор сайтів Ucoz. У цього двигуна є безкоштовна і платна версія. Платна версія позбавляє реклами, дає можливість використання PHP, розширює дисковий простір та інше. Ucoz простий у користуванні та використанні. Функціонал дуже багатий, можна створити: блог, кіносайт, каталог сайтів, інформаційно-новинний ресурс, форум, кіносайт, фотоальбом, візитку — загалом, все, що завгодно. До речі, наш сайт теж зроблено на Ucoz, тому ми рекомендуємо використати саме його. До того ж є низка проектів, що дозволяють оптимізувати роботу з конструктором: магазини шаблонів і скриптів, своя біржа фрілансу, безліч безкоштовних інструментів розробки та інструкцій.

Після створення сайту веб-сторінка наповнюється контентом. Інформація має бути унікальною та оригінальною. Для цього звертаються до послуг копірайтерів та рерайтерів. Не варто брати (красти) інформацію в інших, створювати краще самому. Статті бажано публікувати регулярно. Для залучення аудиторії деякі блогери використовують послуги, призначені для цього. Наприклад, VKtarget або VPRKA. З їхньою допомогою можна поліпшити соціальні сигнали та отримати першу аудиторію. Просування сайтів це дуже велика та цікава тема, яку надалі ми обов’язково розглянемо.

Прибуток приходить різними способами. Розміщення реклами на сторінці приносить дохід. Що більше відвідувачів ресурсу натиснуть на рекламу, то більший буде дохід. Прибуток отримують через рекламні мережі та партнерські програми. На ресурсі розміщується партнерське посилання. Оплата нараховується за користувача, який перейшов за цим посиланням та вчинив певну дію. Наприклад: за реєстрацію користувачем на веб-сайті WoT вам заплатять 4$. Також є безліч інших способів монетизації сайту, про які ми кілька разів говорили. Варто відзначити, що якщо у вас не вдається підвищити відвідуваність сайту, то можливо заробити на продажі проекту.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий