Топ-10 ідей, як заробити в інтернеті з телефону

як заробити з телефону Заробіток на телефоні

Смартфон – це реальний інструмент отримання доходу. Достатньо лише підібрати відповідну ідею і ви зможете заробити перші гроші з телефону вже сьогодні. Я пропоную 10 ідей, які допоможуть використати можливості вашого смартфону.

Сучасну людину складно уявити без телефона. Дослідження британських психологів показали, що до 30 років люди витрачають на смартфон по 5 годин на день. Сьогодні вся діяльність людини пов’язана з телефоном: на ньому ми дивимося відео, перевіряємо пошту, спілкуємось, перевіряємо соцмережі, вирішуємо робочі питання, відпочиваємо. Одним словом, смартфон супроводжує нас усюди. А якщо так, то чому б не заробити на цьому?

Заробити з телефону онлайн може будь-хто – навіть якщо у вас немає особливих навичок і зовсім трохи вільного часу. Завдяки тому, що смартфон завжди під рукою, завжди можна знайти час для підробітку.

Як заробити через свій телефон

Ми кожен день включаємо перегляд відео, читання пошти, веб-серфінг, ігри, спілкування на форумах і в соцмережах. Від будь-якої з цих активностей можна отримувати дохід. Достатньо підібрати якісний додаток та виконувати прості завдання.

Переваги заробітку на телефоні:

 • Потрібно мінімум часу та зусиль;
 • Багато ідей підходять для людей без освіти та особливих навичок;
 • Заробіток з нульовими вкладеннями;
 • Немає прив’язки до місця – ви можете отримувати дохід, працюючи з будь-якої точки, де є доступ до інтернету та мобільний зв’язок.

А тепер розглянемо 10 способів заробити на телефоні.

Встановлення та тестування додатків

А хіба за це комусь платять? Так, і ось чому. Розробники додатків та ігор зацікавлені в тому, щоб їхній продукт займав верхні рядки рейтингу в Google Play та App Store, а позиції в топі безпосередньо залежать від кількості установок. Чим більше завантажень – тим вищий рейтинг. Для них це просування, а для вас – додатковий заробіток.

Ваша робота не обмежується завантаженням та встановленням програми. Найчастіше ви отримуєте завдання: написати відгук, поставити оцінку, перевірити додаток на наявність помилок тощо.

Шукати замовлення можна за допомогою спеціальних сервісів, наприклад, Apperwall, AdvertApp, AppBonus, PayForInstall та інші.як заробити на своєму телефоні

Такі сервіси пропонують своїм користувачам обмежену кількість програм на день. Отже, якщо хочете збільшити кількість замовлень для роботи, раджу користуватися кількома сервісами.

Великих грошей на цьому, звичайно, не заробиш, але додатковий дохід 3-5 тис. рублів цілком можливий.

Диспетчер чи оператор

Багато компаній шукають співробітників для віддаленої роботи, яка передбачає спілкування із клієнтами. Оператори кол-центрів, диспетчери таксі, служба доставки, продажу по телефону, спеціалісти служби підтримки і т.д. Для такої роботи буде потрібно лише телефон, а заробляти при цьому можна 20-30 тис. рублів на місяць.

Віртуальний помічник

Багатьом підприємцям у роботі потрібна невелика допомога: купівля квитків на літак, робота з відгуками, перевірка електронної пошти, пошук необхідної інформації, відповіді на дзвінки та інше.

На сьогоднішній день віртуальний помічник – це найпоширеніша вакансія, особливо популярна у блогерському середовищі. Багато великих блогерів готові делегувати прості функції особистому помічнику: відповіді в директі, пошук рекламних майданчиків та закупівля реклами. Заробляти на цьому можна від 10 до 30 тис. рублів, все залежить від кількості функцій, які довіряються віртуальному помічнику. Якщо обсяг завдань невеликий, ви можете співпрацювати з кількома працедавцями.

Заробіток через додатки

Існує безліч програм, які дозволяють отримувати додатковий дохід. Для прикладу розглянемо декілька варіантів.

YouDo – додаток для фрілансерів

Додаток розроблено для того, щоб виконавці та замовники знаходили один одного. Тут можна зустріти завдання та спеціалістів з різних сфер: побутові послуги, кур’єрська доставка, репетиторство. Популярні вакансії: комп’ютерний майстер, віртуальний помічник, дизайнер, кур’єр, помічник по господарству.

Виконавець може виконувати не тільки разові замовлення, а й віддалено працювати на постійній основі. Основний плюс додатку у тому, що виконавців тут мало, а замовлень досить багато, тобто конкуренції майже немає.

Замовники обирають виконавця за ціною та його рейтингом. Рейтинг виконавця збільшується з кожним виконаним замовленням.

Ви можете подавати різні заявки на роботу, але майте на увазі: щоб відгукнутися на завдання, потрібно сплатити одноразовий внесок або оформити безлімітний абонемент. Тому варто братися за замовлення, які дорожчі за 1000 рублів. А верхньої планки за вартістю замовлень немає: зустрічаються замовлення на 10-30 тис. рублів. За допомогою цієї програми ви можете знайти постійних замовників і продовжити співпрацю з ними поза програмою.

BEMYEYE – додаток для таємного ревізора

Тут розміщуються замовлення на пошук «таємного покупця», щоб контролювати точки продажу мережевих ретейлерів. Принцип роботи наступний: ви відкриваєте карту свого міста, вибираєте місію та вирушаєте на завдання. Зазвичай потрібно потай сфотографувати викладку товару, перевірити наявність акцій, поспілкуватися з продавцями та оцінити якість обслуговування. За одне завдання платять 100-200 рублів, але користувачам з високим рейтингом доступні дорожчі місії, деякі платять до 1500 рублів.

Щоб отримати ці гроші важливо дотримуватися всіх деталей завдання. Через невідповідності замовник може відмовити у гонорарі та передати роботу іншому ревізору.

Яндекс.Толока – польові завдання

Сервіс, який пропонує виконувати завдання в інтернеті, має мобільний додаток. У ньому доступний такий вид роботи як «польові завдання». Це фотографування будівель, відеозйомка місцевості, перевірка графіку роботи закладів тощо. Подібні завдання оплачуються вище за інші.

Як зазначають досвідчені користувачі, заробити в день з телефону ви зможете 400-500 рублів, але багато що залежить від міста проживання. Наприклад, у великих містах на одній локації може бути кілька високооплачуваних завдань, що дозволяє за короткий час виконати кілька замовлень.

Детальніше про заробіток через Яндекс Толока я розповідаю тут.

Створення контенту для соціальних мереж

Сучасний смартфон – це міні-комп’ютер у кишені. На ньому ви можете написати текст, зняти та обробити фото/відео.

Якщо ви копірайтер, пишіть тексти для соцмереж. Якщо маєте програми для обробки зображень та монтажу відео, то можете заробляти на обробці візуального контенту.

У середньому, один текст посту коштує 700 рублів, а обробка 1 фото – від 250 рублів. Монтаж відео та створення креативів коштують на порядок вище.

Часто до таких послуг звертаються великі блогери. Отже, ви можете заробляти не тільки поодинокими замовленнями, але і на постійній співпраці.заробити з власного телефону

Консультації та онлайн-продажі

Інтернет-магазини та різні компанії часто шукають людину для онлайн-спілкування з клієнтами: прийом замовлень, консультація, техпідтримка. Спеціальних навичок чи освіти не потрібно. Зазвичай співробітники проходять попереднє навчання у самій компанії, де працюватимуть. Навчають дистанційно, за часом це триває 2-4 тижні. Заробляти можна від 10 до 30 тис. руб. Проте зустрічаються вакансії із вищою зарплатою.

Виконання завдань через додатки-«букси»

Цей вид діяльності не принесе великих грошей, але як підробіток пригодиться.

Йдеться про мобільні програми зі списком легких онлайн-задань. Такі завдання називаються «буксами». Основні завдання приблизно такі: завантажити гру та залишити на неї відгук; переглянути рекламний відеоролик; зареєструватися на сайті; вступити до групи до ВК тощо.

Суть заробітку проста: ви виконуєте завдання і отримуєте оплату. А яку оплату? Середні гонорари такі:

 • Перегляд реклами — 0,5-1 рубль за 30 сек.;
 • Залишити відгук або коментар – 3-5 рублів;
 • Встановлення гри на телефон – 3-10 рублів;
 • Заповнення анкет — 80-100 рублів.

Як бачите, є безліч різних завдань і вартість їх варіюється в залежності від складності. Таким чином, можна заробити 100-500 рублів на день.

Як знайти такі програми? Просто зайдіть в AppStore або PlayMarket на своєму телефоні та введіть у пошуку «Букси для заробітку».

Консультування та техпідтримка

Якщо ви фахівець та експерт у будь-якій галузі, то ви можете заробляти на консультаціях по телефону. Психологи, стилісти, програмісти, юристи та безліч інших сфер, де доречне консультування та навчання по телефону.

Шукати клієнтів можна через сайти та сервіси. Наприклад, на сайті “Кворк” безліч пропозицій із різноманітними послугами, які підходять для дистанційної роботи.

Гід містом

Якщо ви давно живете у своєму місті, знаєте цікаві місця та маршрути, то можете на цьому заробити. Стати міським екскурсоводом. Без навичок і знань тут не обійтися, але за бажання та належної підготовки ця ідея цілком реальна та прибуткова. Рівень заробітку багато в чому залежить від міста, де ви живете – він має бути привабливим для туристів, інакше клієнтів буде дуже складно знайти.

А до чого тут телефон? По-перше, ви можете зареєструватися на платформі Excursiopedia: розповісти про себе та свою екскурсійну програму, залишити контактні дані. Так вас шукатимуть туристи. По-друге, ви можете скласти свої маршрутні карти, використовуючи сервіси Яндекс.Карти або Google Maps. По-третє, для спілкування з клієнтами вам буде достатньо телефону. По-четверте, ви можете знімати контент фото-контент за маршрутом, щоб скласти свій путівник і продавати його в електронному форматі.

У великих містах, де потік туристів великий, а цікавих місць багато, така послуга напевно набуде популярності. Головне розробити унікальну пропозицію.

Соціальні мережі

Соціальні мережі – один із найдоступніших ресурсів, які допоможуть заробити з телефону. За що тут платять?

 • Біржі реклами платять користувачам для збільшення статистики аккаунтів, що розкручуються. Ви можете виконувати завдання, маючи кілька робочих облікових записів;
 • Можете працювати модератором, адміністратором, автором у групах та пабликах;
 • Можете вести свої соціальні мережі та заробляти на рекламі, донатах, продажу інфопродуктів та своїх товарів.

Ще один спосіб – зробити доступ до ваших соцмереж платним, доступним за передплатою. Наприклад, корисний телеграм канал або закритий чат фахівців. Такий варіант логічно використовувати, коли ви зарекомендували себе перед аудиторією і люди будуть готові заплатити за унікальний контент, який ви надаєте.

Висновок

Як бачите, сьогодні є чимало можливостей заробити з свого телефону. Одні ідеї вимагають певних навичок та оплачуються високо, інші приносять небагато, але і виконуються дуже швидко. І все це заробіток онлайн без вкладень.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий