Globus та заробіток. Ще один метод пасивного доходу в інтернеті

заробіток на Globus Заробіток на телефоні

Буквально недавно ми говорили про заробіток на проекті Globus, сьогодні знову піднімемо цю тему. Розкажемо вам метод пасивного доходу за допомогою сайту Globus-Inter, але не копійчаного, як раніше, а більш суттєвого. При виконанні всіх дій ви зможете отримувати $3-7 на день без виконання яких-небудь надскладних завдань.

Що таке проект Globus?

Globus — це проект, який виступає як рекламний майданчик і платформа для заробітку. Після реєстрації вам буде доступний функціонал: рекламодавця (інструмент залучення таргетованого трафіку) та вебмайстра (програми, посилання та банери). Сам проект називає себе «Глобальним інформаційним провайдером».

Реєстрація у проекті

Процес реєстрації нічим не відрізняється від створення облікового запису на будь-якому іншому проекті. Все досить просто. Переходимо на сайт, тиснемо кнопку «Створити обліковий запис», заповнюємо поля, відправляємо і все – справа зроблена! Перед початком роботи рекомендую познайомитись із сайтом, його інтерфейсом. Переглянути всі сторінки, умови роботи, функції. Це допоможе у подальшому заробітку.

Алгоритм роботи та отримання пасивного доходубаланс на Globus

Заробляти ми будемо завдяки розширеній партнерській програмі, яка дає змогу отримувати частину коштів користувача, якого ми залучимо до роботи аж до 7-го рівня. На «Глобусі» це називають формуванням своєї команди. Для набору більшої кількості партнерів вам необхідно зробити наступне:

1. Ми написали вам спеціальний документ, з яким і потрібно працювати надалі. Його треба буде завантажити.

Завантажити файл для роботи

2. Переходимо до розділу “Люди” -> “Завантаження” на проекті Globus.команда

3. Заходимо до категорії «Команда» -> «Ваші посилання».силки

4. Беремо реферальне посилання шляхом натискання кнопки «Скопіювати в буфер».реферали на Globus

5. Повертаємося до документа, який ви завантажили у першому пункті алгоритму. Відкриваємо його для редагування. Замінюємо перше посилання «РЕЄСТРАЦІЯ» та останню «Globus» на те, що ви скопіювали. Для цього в Word натискаємо правою кнопкою миші за посиланням і вибираємо «Змінити гіперпосилання».

Порада! Ви можете скоротити посилання на Globus’а за допомогою сервісу goo.gl. Це дозволить відстежувати статистику переходів та трохи підвищить конверсію.

пасивний заробіток6. Виконуємо те саме з останнім посиланням «тут» у документі, шляхом заміни її на посилання для залучення рекламодавців до «Глобусу Інтерком». Потім зберігаємо документ та закидаємо його на Яндекс.Диск.змінити силку

Що вийшло? Ми замінили усі посилання з документа на свої. Отже люди, які прочитають інструкцію — перейдуть за посиланням, зареєструються і почнуть працювати, ставши членами нашої команди. А це означає, що нам йтиме частина їхнього доходу. Це формує наш пасивний заробіток.

6. Тепер, як ви здогадалися, потрібно розповсюджувати цей файл. Для цього є багато інструментів і джерел, про які ми говорили в інших статтях. У випадку, якщо у вас немає власного сайту, групи в соцмережі або чогось ще — використовуйте те, що доступне всім. Це можуть бути різні веб-сайти, форуми, спільноти. Там генерується велика кількість цільового трафіку. Головне знайти підходящі площадки.

Джерела безкоштовного трафіку:

  • Форуми. Для пошуку форуму нічого, крім пошуку Google, не потрібно. Вбивайте в рядок пошуковика такі ключі: «Форум із заробітку», «Форум із заробітку в Інтернеті», «Форум міста *****», «Бізнес форум» тощо.
  • Соціальні мережі. Просто створіть фейковий обліковий запис, оформіть його під вигляд «фахівця із заробітку» та закріпіть посилання з Яндекс Диска на своїй стіні. Далі потрібно самостійно додавати зацікавлених людей у ​​друзі (знайти їх можна в тематичних групах). Використовуйте лайкінг для привернення уваги. Допомагайте людям порадами під час дискусій, це буде мотивувати їх відвідати ваш профіль. У випадку VK рекомендуємо вам програму Poster Pro 2.0.
  • Коментування. Існує велика кількість сервісів на кшталт Відповіді Mail.ru, де люди ставлять питання різного характеру. Знаходьте ті, що так чи інакше пов’язані із заробітком. Прикріплюйте файл або посилання на нього та рекомендуйте до використання такого методу. Крім сайтів із питаннями можна використовувати взагалі будь-який сайт, на якому доступна можливість коментування.

Іноді перевіряємо свій баланс, кількість залучених користувачів у систему. Для отримання додаткового доходу встановіть на свій ПК або смартфон програми перегляду реклами від Globus. Знайти їх можна у розділі «Завантаження». Не сидіть на місці, знайдіть інші джерела для реклами документів з вашими партнерськими посиланнями. До речі, таким чином можна працювати і з іншими партнерськими програмами, головне створювати унікальну інструкцію.

Підсумок роботи. Скільки вдалося заробити на Globus?

Завдяки виконанню всіх пунктів ми наблизилися на один крок до здобуття фінансової незалежності. Звичайно, це звучить смішно, але ми діємо, а не сидимо на місці. А хто дорогу пройде? — Правильно! — Той, хто йде. Ось що вийшло під час нашого тестування: Статистика команди:як заробити на Globus

Усього вдалося заробити $150 за 1,5 місяця. Дохід іде стабільно. Помаленьку виводимо кошти на PayPal (від $10) та WebMoney (від $0,50).заробити на телефоні на Globus

На цьому я закінчую статтю про заробіток на сайті Globus-Inter.com. Вірю, що вона вам сподобалася і виявилася корисною. Повірте, заробляти в Інтернеті не так уже й складно. Головне постійно тренуватись та вивчати все більше матеріалу, який представлений на нашому сайті.

Нагадаю, що раніше я розповідав про заробіток на Яндекс Толока.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий