5 мобільних додатків, на яких можна заробити гроші

5 мобільних додатків для заробітку Заробіток на телефоні

Одне з найпоширеніших питань: «як заробити на своєму телефоні». Сьогодні я готовий розповісти вам про кілька мобільних додатків, які ви можете використовувати для заробітку в Інтернеті за допомогою свого смартфона. Для тестування використовувалася платформа Android, але більшість доступна і IOS. Приступаємо.

WHAFF — оплата за встановлення програмтоп мобільних додатків

Це додаток, який завантажили вже понад десять мільйонів разів. Він є найпопулярнішим у сфері простого заробітку на виконанні завдань. Схоже на AppCent та AdvertApp, але дохід на порядок вищий. Виведення коштів із WHAFF відбувається у доларах на PayPal, є велика кількість завдань, щоденний бонус за активність, а також приваблива реферальна програма. Вам платитимуть по $0,3 за кожного залученого друга.

RuCaptcha Bot — заробіток на введенні капчітоп додатків для заробітку

Більшість із вас знайомі із заробітком на розгадуванні капчі. Так ось, сервіс RuСaptcha дає можливість заробітку за допомогою вашого смартфона. Необхідно перейти на сайт, зареєструватися, встановити програму та почати заробляти гроші. Для більшого заробітку підвищуйте рейтинг та працюйте у вечірній час, коли ставка з оплати капчі вища. Виведення грошей від 15 рублів на електронні гаманці та мобільний телефон.

Регістрація на RuCaptcha

TopMission — виконуємо завдання з оплатоюзаробіток на телефоні

Дуже гарний додаток, який базується на принципі роботи таємних покупців. Нашим завданням стає пошук товарів у магазинах, деяка аналітика, відеозйомка цінників та інше. Платять тут добре, є завдання з оплатою по 200-300 рублів за вчинення кількох дій у «польових умовах». Виплати від 100 рублів на номер телефону або гаманець WebMoney. Завдань якраз вистачить щоб оплачувати собі Інтернет, мобільний зв’язок і купувати 10-20 булок хліба.

Bringo Work — робота кур’єромробота кур'єром

Один з унікальних додатків, який дозволяє заробляти гідно за надання кур’єрських послуг. Після того, як ви скачали та зареєструвалися у додатку, необхідно пройти невеликий інструктаж у своєму місті і потім уже приступати до роботи. Ми вибираємо замовлення (Наприклад: віднести пакет із документами з рязанського проспекту до м. Жулебіно), за що ми отримаємо 800 рублів. Навіть дуже непогано.

Цілком реально заробляти на день від 1 до 3 тисяч рублів тільки на цьому додатку. Аналогічними сервісами є “Доставіста” та “Пешкарики”. Якщо поєднати цей спосіб, встановивши всі подібні програми, з попереднім і наступним, то більш ніж реально заробляти від 3 тисяч рублів на день. Наразі також стало популярним працювати в Яндекс Таксі, Gett, Uber тощо. Якщо ви таксист, то як додатковий дохід можна використовувати подібну комбінацію і заробляти від 80 тисяч рублів на місяць. Так робить один мій гарний знайомий.

LifeCorr – стаємо новинним кореспондентомробота кориспондентом

Цим додатом володіє портал Life News. Ви працюватиме в ролі репортера. Запустивши додаток, вам будуть запропоновані різні «події» та теми для трансляцій (зйомки в онлайн режимі), за що ви отримуватимете хороші гроші. Допустимо ви розпочали трансляцію свята у своєму місті, за це вам заплатять 1000 рублів. Також в сюжети новин потрібні матеріали з місця пожежі, аварії, погодніх умов. Були випадки оплати 10 000 рублів за один сюжет. Кількість запропонованих репортажів залежить від вашого досвіду, який з часом підвищується.

І як невеликий бонус можу порекомендувати вам додаток для пасивного заробітку. Вам взагалі нічого не потрібно для того, щоб отримувати там гроші. Додаток називається Globus. Після запуску вам буде показуватися реклама, за перегляд якої нараховують гроші, які можна вивести на Webmoney або PayPal.

На цьому все, дорогі друзі! Я підібрав для вас 5 мобільних додатків, з якими колись сам працював. Якщо ви хочете, щоб я написав ще одну статтю з новими додатками, тоді поділіться матеріалом у соціальних мережах і пишіть у коментарях побажання. Великих вам заробітків!

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий