Заробіток в Інтернеті на партнерській програмі AliExpress

заробіток на AliExpress Заробіток на партнерських програмах

Кожен з вас знає величезний Інтернет-магазин AliExpress, але із заробітком на ньому знайомі не всі. Компанія має свою партнерську програму, яка дозволяє заробляти відсоток із замовлень користувачів. Така партнерка доступна в CPA мережі SellAction і ми сьогодні поговоримо про способи заробітку на ній.селлактіон

У AliExpress величезна кількість товарів на всі випадки життя. Це дає можливість почати заробляти на практично будь-якій аудиторії. Рибалкам – снасті, дівчатам – косметика, модникам – ганчірки тощо. Партнерська програма дає можливість отримувати 8,5% від оплати кожного замовлення.

Підключення оффера в партнерській програмі

Насамперед переходимо з CPA мережу SellAction і створюємо обліковий запис, все стандартно.

Партнерська програма SellAction

Заходимо до розділу «Площадки» і додаємо своє джерело трафіку. Чекаємо на підтвердження площадки.додавання площадки

Відкриваємо «Каталог програм» і вибираємо оффер «AliExpress», зараз він розташовується на першому місці в ПП.партнерська програма AliExpress

Читаємо всю необхідну інформацію, вивчаємо умови, погоджуємося з правилами, вибираємо доданий раніше майданчик та тиснемо «Підключитися».правила AliExpress

Після модерації вам буде доступний оффер AliExpress для роботи.

Як заробити на AliExpress?

Для того щоб почати заробляти гроші, вам знадобиться трафік, який ви спрямовуватимете на партнерку. Варіантів отримання прибутку багато, ось деякі з них:

  1. Розповісти друзям. Банально, але це працює. Ви просто ділитеся посиланням на цікаві товари в соціальних мережах, на форумах та групах, де спілкуєтеся. Ось приклад. Мій друг хотів купити конденсаторний мікрофон, але я йому сказав, що він може придбати його дешевше на AliExpress. І перейшовши по диплінку, який я йому дав, він зробив замовлення і оплатив його. Мені прийшло близько 600 рублів.
  2. Створення своєї групи з цікавими чи тематичними товарами. У соц.мережах дуже популярні групи з цікавими та незвичайними товарами, які продаються на AliExpress. У нас була така група і всього з 2000 пыдписникыв був дохід на місяць 2-3 тисячі рублів. Дуже навіть непогано з огляду на те, що в день робили 1-2 публікації. Також актуальним є цей напрямок для одягу, електроніки та техніки. Ось приклад групи:
  3. Створення YouTube-каналу. Існує велика кількість каналів з розпакуванням посилок, топами товарів та взагалі тематикою, присвяченою AliExpress. Це перспективний напрямок, якщо впроваджувати щось своє у контент. Ви можете робити огляд техніки, розпакування, експерименти, crash-тести та залишати посилання на продукт в описі. Є дані, що канал з 10 000 передплатників заробляє на цьому близько 600$ на місяць.
  4. Створення каталогу товарів. Якщо ви маєте знання щодо створення сайтів, то можете також до YouTube каналу зробити проект, на якому будуть розміщені текстові огляди товарів, рекомендації щодо них. За рахунок оптимізації статті потраплятимуть у пошукові системи, що дасть додатковий трафік, а відповідно і більш високий дохід.плюси партнерської програми

Інструментів для роботи з партнерською програмою від AliExpress досить багато, наприклад SellAction має ексклюзивний скорочувач посилань, про який ми вже говорили.

Особистий досвід роботи. У нас був цілий проект з AliExpress, туди входив канал з якісними оглядами, тематична група та сайт з інструкціями по роботі, а також купонами та товарами. Цей проект разом давав 20 000 рублів на місяць з урахуванням окупності замовлень. Цікавим є те, що часто продавці дають товар безкоштовно на огляд, за умови, що саме їх ви оберете для подальшого партнерства. Головне старайтесь та робіть, а не сидіть на місці в мріях!

Нагадаю, що раніше я розповідав про заробіток на Яндекс Толока.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий