Як заробити на партнерських програмах

як заробити на партнерських програмах Заробіток на партнерських програмах

Заробіток на партнерських програмах – сфера дуже цікава, але не проста. Здавалося б, купи рекламу, нажени трафіку на цільову сторінку, отримай комісійні з продажу, радуйся життю. Що тут складного? Але насправді все виглядає далеко не так просто. Щоб дохід від партнерок перевищив витрати чи хоча б повернув їх, необхідно грамотно підібрати як сам оффер (партнерську програму), так і способи залучення аудиторії. Тому робота арбітражника зводиться до наступних етапів:

 1. Вибір ПП.
 2. Підбір майданчиків, звідки залучатиметься цільовий трафік.
 3. Вибір інструментів залучення, креативів.
 4. Подальший аналіз та оптимізація рекламних кампаній.

У цій статті ми розберемо кожен з етапів, розповімо, як заробити на партнерці і про «смачні», на наш погляд, оффери.

Від чого залежить заробіток на партнерських програмах

Заробіток арбітражників залежить від дуже великої кількості чинників, тому називати конкретні цифри складно. Що впливає на величину доходу:

 • сам оффер. Умови, які пропонує компанія, комісія з кожної угоди і т. д. За ті самі зусилля арбітражник може отримати різну винагороду з різних офферів;
 • розмір бюджету. Чим більше ви можете вкласти в рекламну кампанію, тим більшу аудиторію можете охопити. Отже, буде більше продажів та виплат;
 • методи залучення. На одному каналі кліки конвертуватимуться в покупки, на іншому ні. Одні інструменти та креативи приваблюють більше людей, інші – менше;
 • вартість залучення покупця. Чим вона нижча, тим більший прибуток отримує арбітражник з кожної покупки.

Скільки можна заробити на партнерських програмах

За деякими дослідженнями, лише 5% людей, які заробляють на партнерських програмах, досягають успіху і виходять на дохід 30-50 тис. рублів на місяць. Одиниці заробляють 100 тисяч та більше. 80% всіх арбітражників нічого не мають або одержують по 100-500 рублів разово. Інші перебувають у районі 5–15 тис. рублів на місяць. Цифри не вселяють довіри і можуть злякати недосвідчених користувачів. Такий великий відсоток невдач пов’язаний насамперед із недооцінкою цієї сфери діяльності та недостатньою увагою до вибору як самих офферів, так і методів залучення трафіку.

Що важливо знати

Завдання даної статті – дати вам корисну інформацію, яка дозволить мінімізувати ризики та підвищить шанси на успіх. Не треба думати, що арбітраж трафіку – це легка робота. Якщо ви дійсно хочете вміти заробляти на партнерських програмах, готуйтеся до того, що ви не відриватиметеся від комп’ютера. На Вас чекає постійний моніторинг офферів, статистики рекламних кампаній, аналіз та оптимізація, прийняття вірних рішень. Гарний арбітражник відрізняється від поганого тим, що відразу знає, що спрацює, а що ні, який канал і інструмент використовувати в кожному випадку, де яка аудиторія знаходиться, як «витягувати» її на сайт рекламованої компанії, як підвищити довіру ЦА і отримати максимальну конверсію. І все це приходить лише з досвідом. У партнерках головне не клікабельність, а конверсії. Саме з них ви отримаєте дохід.

Етап 1. Вибір ПП

Перше, що необхідно зробити, це грамотно вибрати партнерську програму. Знайти їх можна в таких мережах CPA, як:

 • Ad1.ru;
 • Admitad.com;
 • M1-shop.ru;
 • Cpad.pro та ін.

Кожен майданчик має свій набір офферів, тому моніторити варто одразу все. Початківцям варто звертати увагу на такі показники, як:

 • ставка — скільки компанія готова платити за кожну виконану цільову дію;
 • підтвердження — як часто компанія підтверджує/відхиляє виконання цільової дії. Шукайте ПП із підтвердженням 90 % і більше. У такому випадку ймовірність відхилення є нижчою. Якщо оффер здається простим, але при цьому має малий відсоток підтверджень, це означає, що або компанія несумлінно ставиться до арбітражників і відхиляє ліди, які реально були виконані, або умови офферу не такі прості, як видається на перший погляд (уважно варто ознайомитися з усіма вимогами).заробіток на пертнерських програмах

Які показники використовувати

Такі показники, як CR, EPC та ECPC, використовувати небезпечно. Орієнтуватися на них варто лише тим, хто добре розуміється на арбітражі трафіку і має досвід у цій сфері діяльності.

CR — це конверсія (відношення числа кліків до здійснених покупок). Початківцям небажано враховувати її при виборі ПП. Це середній показник з усіх партнерів з урахуванням фахівців арбітражу. Цей показник залежить від лендінгу, на який жене трафік арбітражник, а також від «температури» залученої аудиторії.

Від CR залежить EPC та ECPC – дохід партнера з кожного кліка. Чим вища конверсія, тим більший заробіток. Також вказано середнє значення для всіх партнерів.

Залучите недостатньо «гарячий» трафік — отримайте CR нижче за вказаний, що позначиться на підсумковому прибутку на партнерських програмах. Без достатнього досвіду прогнозувати щось недоцільно. Необхідно проводити тести та аналіз рекламних кампаній, тільки потім робити висновки та прогнозувати прибуток з майбутніх вкладень. Але про це трохи згодом. На початку свого «кар’єрного шляху» намагайтеся вибирати простіші оффери (ті, які ви вважаєте легко здійсненними) і з хорошим підтвердженням.

Список ПП

Для тих, хто не хоче або не може постійно сидіти за комп’ютером та моніторингом, ми підготували список вигідних партнерських програм.

Aliexpress. Магазином користується велика кількість людей, які йому довіряють. Компанія виконує половину вашої роботи – вона продає та підвищує лояльність. Виплати Ali хороші — від 3 до 69 % з кожного продажу. Підтвердження — 95%. Зі списком товарів можна ознайомитись в описі ПП.партнерських програмах

Онлайн ігри. World of Tanks, Vikings, Warface, League of Angels 3, Rise of Angels та ін. можна об’єднати в один пункт. Умова всіх партнерок – звичайна реєстрація. Умову легко виконати, якщо грамотно залучати трафік. Платять 0,5–3$ за кожну реєстрацію. Підтвердження — 95% і вище. Деякі оффери пропонують додаткову винагороду за активних гравців.

Glopart.ru. Сервіс прийому платежів та організації партнерських програм. Платить за реєстрацію облікового запису від 120 до 900 рублів. Для участі необхідно зареєструватись на сайті компанії. ПП має два рівні, тобто ви отримуватимете дохід не лише з тих, кого запросили, а й з тих, кого запросили ваші реферали.глопарт

Партнерські програми бірж копірайтингу. Це може бути advego.com, etxt.ru, contentmonster.ru, textsale.ru. Умови різні, варто ознайомитись з усіма.

Біржі для фрілансерів. Сервіси weblancer.net, fl.ru, work-zilla.com та ін. платять комісійні з кожної угоди залучених користувачів (як фрілансера, так і роботодавця). Докладніше з умовами можна ознайомитись на офіційних сайтах компаній.

Оффери сервісів для SEO-фахівців. Це topvisor.ru, allpositions.ru, ping-admin.ru, checktrust.ru, spywords.ru, pastukhov.com.

ПП сервісів онлайн-консультантів. Це jivosite.ru, redhelper.ru. Сервіси платять відсоток суми угод залучених учасників. Наприклад, Jivosite платить від 25 до 35% (залежить від обсягу продажу залученими користувачами за останні 12 місяців).умови партнерських програм

sociate.ru. Це біржа продажу реклами у соціальних мережах. Сервісом користуються тисячі рекламодавців. Партнерам виплачується 15% від комісії системи протягом 3 місяців після реєстрації учасника. Тобто перші 3 місяці після реєстрації залученого рекламодавця ви отримуватимете дохід з його витрат.гроші на соцмережах

Як бачите, добрих партнерських програм багато. Розрізняються й галузі діяльності компаній: продаж товарів та послуг, ігри, біржі заробітку, послуги для SEO, інфобізнес тощо. буд. Скрізь своя цільова аудиторія, тому, вибираючи ПП, необхідно знати, як саме впливати на ЦА.

Етап 2. Вибір майданчиків

В арбітражі трафіку є кілька способів роботи.

 1. Партнер має свій канал (з уже набраною аудиторією, підписниками) і він показує рекламу на ньому. Це може бути блог, канал на YouTube, в соцмережах тощо. Плюс: аудиторія довіряє, реклама безкоштовна. Мінус: важко набрати цю аудиторію.
 2. Партнер не має свого каналу, він використовує чужі, розміщуючи там платну рекламу. Даний спосіб передбачає пошук авторів, блогерів, у яких вже є досить велика аудиторія. Плюс: можна підібрати канал відповідно до характеристик ЦА, аудиторія довіряє автору. Мінус: потрібно платити
 3. Показувати рекламу будь-де і будь-кому. Найнеефективніший спосіб, але часто використовується арбітражниками-початківцями. Відразу після початку співпраці вони починають розміщувати оголошення скрізь: у пошуку, у соцмережах, на тематичних сайтах. Плюс: можна охопити широку публіку за копійки. Мінус: аудиторія не довіряє, отже низька віддача, платна реклама. Цей спосіб може добре спрацювати лише тоді, коли рекламується вже відомий бренд (наприклад, реклама aviasales).

Якщо у першому випадку підбором майданчиків займатися не потрібно, то у другому та третьому – це обов’язкова частина роботи.

При замовленні реклами у відомих особистостей, блогерів грамотний вибір каналу дозволить заощадити значну частину бюджету. Договір розміщення реклами здійснюється індивідуально з кожним автором. Ціни та умови скрізь різні, отже, є можливість знайти канал із гарною віддачею та низькою вартістю. Тут уже набувають чинності ваші аналітичні та дипломатичні здібності. Вмієте домовлятися і вибирати найкраще, тоді вам підходить саме цей спосіб залучення трафіку.

Якщо йдеться про розміщення банерної, контекстної, тизерної, таргетованої реклами, необхідно вибирати майданчики за такими ознаками:

 • тематика сайту відповідає тематиці рекламованого продукту;
 • цільова аудиторія відвідує обраний майданчик;
 • ресурс має достатнє охоплення;
 • вартість розміщення банера чи оголошення дозволяє рекламувати продукт ефективно (хоча це ви дізнаєтесь вже після показів реклами).

За допомогою таргетованої реклами та контексту можна знайти ЦА практично для будь-якого середнього та малого бізнесу. Найчастіше арбітражники обмежуються цими двома каналами, оскільки їх функціоналу та охоплення достатньо.

При виборі сайту для розміщення банера не бійтеся запитати у його власника статистику з лічильників метрик. Якщо відмовляється, подумайте, чи справді заявлені показники відповідають реальному стану справ.

Етап 3. Вибір інструментів

Набір інструментів залежить від обраного каналу просування: у соцмережах — реклама, що таргетує, і реклама в спільнотах, у пошуку — контекст, на тематичних ресурсах — РСЯ, КМС і тизерні покази. А ось формати оголошень та креативи у кожному каналі можуть бути різними. Наприклад, пошукова реклама в Яндексі дозволяє вибрати один із трьох форматів: стандартні текстові або динамічні оголошення, пошуковий банер. Таргетинг у соціальних мережах також пропонує на вибір кілька форматів: універсальний запис у стрічці новин, карусель, запис із кнопкою, рекламу в сторіс, рекламні текстово-графічні оголошення у боковій панелі сайту тощо.

Вибрати правильний формат та креатив відразу неможливо. Навіть люди, які працюють із партнерськими програмами кілька років, не здатні одразу визначити максимально ефективний варіант оголошення. Невідомо, як саме поведеться аудиторія, як сприйме той чи інший формат і яка буде віддача. Все це потрібно тестувати.

Етап 4. Аналіз та оптимізація

Тестування, аналіз та оптимізація рекламних кампаній – це основний етап роботи з партнерськими програмами.

 • Візьміть невеликий бюджет (наприклад, 2000-3000 рублів).
 • Створіть різні формати оголошень.
 • Для кожного формату зробіть кілька креативів.
 • Якщо дають змогу фінанси, для кожного креативу зробіть різні варіанти картинок, заголовків, описів.
 • Запустіть покази та прокрутіть по 50-100 рублів на кожен варіант.
 • Проаналізуйте отриману статистику.

Процес аналізу та оптимізації досить простий. Оголошення з нульовою ефективністю відключаємо, з малою — або відключаємо або допрацьовуємо, з хорошою — продовжуємо показувати, підвищуючи для них бюджет. Оптимізуючи свою кампанію, варто пам’ятати, що всі оголошення, які мають хоч якусь клікабельність, варто перевіряти. Можливо, ті, що мають низький CTR, дають ліди, а ті, що мають високий CTR, не приносять конверсії. По можливості тестуйте не лише різні креативи, а й різноманітні майданчики. Можливо, вам вдасться знайти ту саму «золоту жилу», яка годуватиме вас протягом довгих років.

Підсумок

Щоб добре заробляти на партнерських програмах, потрібен великий досвід та знання у сфері арбітражу трафіку. Причому ці знання повинні бути не теоретичними, а практичними. Тільки з досвідом ви навчитесь визначати на око погані та хороші оффери, потенційно вигідні та невигідні розміщення. Щоб мінімізувати ризики на початкових етапах, скористайтесь партнерками, описаними в цій статті. Скористайтеся найбільш безпечними каналами просування рекламою у популярних блогерів, авторів. Витратьте час та відберіть найвигідніші майданчики у співвідношенні «ціна – охоплення». І не забудьте про тестування. Без них аж ніяк.

Нагадаю, що раніше я розповідав про створення каналу на Яндекс Дзен.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий