Як заробити гроші на партнерських програмах в Інтернеті

Заробіток на партнерських програмах Заробіток на партнерських програмах

Заробіток на партнерських програмах один із найпопулярніших видів Інтернет-бізнесу. Суть цього виду заробітку полягає в тому, що Ви рекламуєте в Інтернеті проект, який надає можливість заробітку. Це може бути будь-який товар, продукт або послуга. Користувачі Інтернету переходять за Вашим партнерським (реферальним) посиланням і Ви отримуєте свою частку винагороди від проекту, якщо запрошені люди починають заробляти. Також можуть давати відсоток, встановлений продавцем товару, продукту, послуги у разі їх купівлі знову ж таки за Вашим партнерським посиланням (ще бувають розумні посилання SmartLink).

Заробіток на партнерських програмах можна зарахувати до бізнесу без початкових фінансових вливань. Вам достатньо вибрати проект чи товар, знайти партнерське (реферальне) посилання та рекламувати його на безкоштовних дошках оголошень, форумах, каталогах сайтів тощо.

Але, на жаль, це досить клопітна справа і забирає багато часу. Віддача від такого виду реклами невисока, а відповідно і ймовірність Вашого заробітку теж низька.

Рекламування партнерського (реферального) посилання на платних ресурсах вже переводить це в бізнес з вкладеннями. А отже, вимагає не лише витрат часу, а й фінансових вливань. Нерідко при цьому витрати на платну рекламу не окупаються, особливо якщо Ви помилилися з вибором партнерської програми, і вона не користується попитом у Інтернет-споживачів.як заробити на партнерських програмах

Крім того, робота по одній партнерці є малоефективною і приносить мало доходу. Особливо це помітно у гемблінгу. Досвідчені Інтернет-бізнесмени, які займаються цим видом бізнесу, працюють у кількох, іноді навіть десятках партнерських програм. І в цьому випадку Вам вже буде потрібно створити свій власний сайт. Як це зробити я розказував тут. А для створення сайту теж потрібні вкладення – чи фінансові, якщо Ви не вмієте, ці сайти робити, чи часу – на розробку сайту.

Спектр партнерських програм різноманітний і великий, я навіть і не намагатимусь їх усіх охопити. Зупинюся тільки на найбільш, на мій погляд, реально працюючих напрямках партнерських програм. Наголошую на напрямках, а не самих партнерках, бо навіть у цих напрямках роботи їх дуже багато.

Партнерські програми із запрошення людей на сайти для заробітку

До таких проектів належать сайти, які надають користувачам можливість заробляти гроші на перегляді реклами або читанні рекламних листів. З цього виду заробітку починає свої спроби отримати хоч якісь гроші з Інтернету більшість новачків. Це вид заробітку простий, не потребує жодних фінансових вливань. Він може і Вам принести хороший дохід, якщо Ви запросите багато людей у ​​такі проекти, вони почнуть заробляти, а Ви від їхнього заробітку матимете свій відсоток.

Партнерські програми з реалізації інформаційних товарів

Це вид партнерських програм дозволяє Вам отримувати дохід під час реалізації (продажу) електронних книг, навчальних курсів, відеоуроків тощо. Вам не потрібно це створювати самому. Всі ці товари вже підготовлені успішними Інтернет-бізнесменами та виставлені ними на продаж.заробіток в інтернеті

Вам залишається знайти інфопродукт, виставлений на продаж, допомогти в його реалізації та отримати свою винагороду, іноді вона становить 100% вартості цього товару. Це пов’язано з тим, що Інтернет бізнесмена цікавить не прибуток від продажу товару як такого, а заробіток, який він отримає від використання Інтернет-споживачем самого товару. Робота з продажу інфоматеріалів автоматизована на спеціалізованих сервісах і Вам не треба ламати голову — де знайти продукти для продажу та як отримувати гроші з продажу. Дуже вигідно розпочати закордонний інфобізнес, там грошей набагато більше. Достатньо на цих сервісах зареєструватися та вибрати в каталозі відповідні інфоматеріали.

Партнерські програми сервісів, що надають рекламні послуги

Це найбільш прибутковий вид заробітку на партнерських програмах, адже найбільші гроші крутяться саме в рекламному бізнесі. У той же час це і найпростіший вид заробітку. Вам не доведеться багато разів рекламувати реферальні посилання. Ви один раз розміщаєте на своєму сайті рекламний блок та отримуєте пасивний дохід або від простого показу реклами відвідувачам Вашого сайту, або за їх переходи за рекламними посиланнями.

Але цей вид заробітку має значний недолік. Щоб вийти на серйозний дохід у цьому виді заробітку на рекламних мережах, треба мати власний сайт, причому він повинен бути добре розкручений і мати високу відвідуваність.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий