Як заробити гроші в Інтернеті на коментарях та відгуках?

заробіток в інтернеті на відгуках Заробіток на копірайтингу

Ви знали, що можна добре заробляти в Інтернеті, оцінюючи різні товари та послуги? Якщо ви думаєте, що вам нема на що робити свій відгук, бо ви купуєте мало товарів, то ця стаття саме для вас. Ви здивуєтеся, адже отримати додатковий дохід можна і не купуючи речі. Нижче ми розповімо вам про сервіси, які допоможуть вам у досягненні прибутку.

Оплачувані рецензії (або відгуки) — це порівняно нове явище у сфері заробітку, але воно стало дуже популярним на сьогоднішній день. Щоб почати заробляти на відгуках багато зусиль не потрібно. Достатньо лише мати клавіатуру і знати рідну мову. Працювати доведеться багато, але з часом звикните.

Далі йтиметься про платні відгуки та коментарі. Заробити на цьому зможе будь-яка людина, чим вони й чудові. Раніше згадані способи краще використати одночасно. В іншому випадку ви отримуватимете скромний прибуток. Якщо ж ви почнете використовувати ці сервіси в сукупності, то будете завалені замовленнями, в результаті приплив грошей збільшиться і годуватиме вас довгий час. Людям потрібні відгуки про різні товари для того, щоб бути впевненим, який продукт варто купувати, а який ні. Саме через це у пошукових запитах завжди можна спостерігати фрази з ключами «… відгук» або «Відгуки про …».

Сьогодні розглянемо кілька напрямків. Один із них – отримання разової оплати чи випуск матеріалів. Другий напрямок — це можливість формування стабільного пасивного заробітку шляхом роботи на умовах партнерської програми. Далі ми розповімо про деякі сайти, які вважаються більш перспективними для роботи з оплачуваними коментарями та відгуками. Як перетворити подібну зайнятість вдома на високоприбутковий заробіток? — Варіантів не багато, а точніше, єдиний: давати клієнтам унікальний і якісний контент. Тільки грамотний, лаконічний та унікальний матеріал, створений виключно за своїм досвідом. Коли зможете подібним чином працювати з контентом у інтернеті, тоді прибуток вам буде практично забезпеченим.

Як заробляти на відгуках та коментарях?

Розглянуті далі сервіси є провідними у своїй ніші. Ці проекти платять більше талановитим письменникам, котрі систематично працюють. Вони часто проводять цікаві конкурси та акції, які дозволяють заробити додатково непогану суму грошей на коментарях і відгуках. Розберемо їх один за одним.

Otzovikзаробіток на коментарях

Здебільшого подібні біржі платять за певну кількість символів, цей же проект готовий оплачувати перегляди. Як це – запитаєте ви? Не поспішайте, нижче ми докладно розповімо про всі тонкощі цієї роботи. Тим, хто тільки починає працювати в цій сфері, найбільше цікаво, скільки і як можна заробити на Otzovik. Із цього ми й почнемо.

Зареєструватися в «Otzovik»

Як згадувалося раніше, цей проект платить за кількість переглядів. Тобто людина бачить ваш відгук на той чи інший товар. Далі заходить і починає читати, якщо ви втримали його увагу більше ніж на 15 секунд, то тільки тоді ви отримаєте свої гроші. З цього випливає, що якщо ваш текст короткий і не чіпляє увагу, перегляд вам не зарахується і ви заробите менше. Мінімальна сума за 1000 переглядів складає 50 рублів, а максимальне значення – 500 рублів. Однак тут є нюанси. Ставка за перегляд не фіксована, вона залежить від якості відгуку. Це означає, що обсяг вашого тексту має бути значним і написаний грамотно. Також не забувайте про зображення.

Колись адміністратори сервісу купували подібні відгуки про авто, готелі, нерухомість і платили копірайтерам до 500 рублів за 1000 символів. Чудова перспектива, погодьтеся? Наразі прийом на роботу таких авторів не здійснюється. Найближчим часом, можливо, поновиться. Однак, особливо оригінальні копірайтери мають можливість стати модераторами, у яких є безліч переваг.

Не забувайте, ваш обліковий запис можуть заморозити і всі ваші праці будуть марні. Щоб запобігти цьому необхідно писати не менше одного тексту на місяць. Адже це не складно.як заробити на коментарях

Як і в багатьох проектах, тут існує реферальна система. Умови її дуже хороші. З кожної залученої людини ви зможете отримувати 15% від суми її доходу. Гроші виводяться упродовж 6 днів. Першу заявку на виведення ви зможете подати через місяць з моменту написання першого тексту. Для того, щоб вивести накопичені кошти, знадобиться не менше двохсот рублів. В кінці можемо додати, щоб збирати багато трафіку та заробляти гідно, ви повинні прагнути потрапити на головну сторінку сайту. Адже лише найдостойніші роботи та автори займають ТОПові позиції.

Irecommendяк заробити на відгуках

Зареєструватися в Irecommend

Написання відгуків – один із найбільш актуальних заробітків у мережі, які не потребують особливих знань. Найвідомішим сервісом є «Otzovik», про який ми розповідали раніше і Irecommend. Вони схожі, однак, фінансова складова відрізняється. Irecommend тішить своєю стабільністю, адже він стабільно платить за 1000 переглядів по 50 рублів. Також тішить, що вимоги до якості контенту не такі суворі. Отже, новачки зможуть заробити тут без особливих зусиль.

Заблокувати ваш обліковий запис зможуть аналогічно, як і на сайті «Otzovik». Не забувайте писати не менше одного відгуку за 30 днів. Зазначимо, що мінімальна сума на виведення грошей тут менша – 150 рублів замість двохсот. Перевести в готівку свій дохід ви зможете тільки на WebMoney. Виплата коштів здійснюється протягом 10 днів із моменту замовлення. Грошей у цьому проекті ви зможете заробити більше, тому що Irecommend зараховує всі перегляди написаних матеріалів. Зауважу, що стати Експертом чи Модератором на Irecommend у вас немає можливості.

QComment

Зареєструватися в QComment

Кожен хоче отримувати гроші за те, що переглядає відео, цей проект надає таку можливість. Хіба це не привабливо? Біржа платить не лише за написання відгуків, а й за лайки, репости та підписку на пабліки.заробіток на відгуках

Проте дохід тут не такий прозорий. Він залежить від рівня чи рангу працівника. Іншими словами, від якості контенту та інших параметрів. Усього рангів п’ять. Навіть якщо у вас третій ранг, то це не біда. Ресурс надасть вам можливість залишати коментарі на Яндекс Маркеті. До того ж, за виконання замовлення платять гідно та невеликі обсяги. Мінімальна сума на виведення – 100 рублів. На відміну від минулого сервісу гроші виводяться на WebMoney в автоматичному режимі. Достатньо почекати пару хвилин. Щодо партнерської програми, то доходи тут крихітні. Ви отримуєте по 10% від прибутку проекту від роботи запрошених авторів. Для збільшення свого доходу вам необхідно підвищувати ранг.

Підсумки про заробіток на відгуках та коментарях

Дорогі друзі, дякую, що дочитали цю статтю до кінця. У ній ми зібрали найкращі проекти, які допоможуть вам заробити у інтернеті непогані гроші на відгуках без спеціальних знань. Достатньо лише залишити свій відгук чи коментар на одному з представлених сайтів. Можете вже зараз приступити до роботи та отримувати дохід. Однак радимо поєднувати проекти для більшого заробітку. Вибір за вами!

Нагадаю, що раніше я розповідав про пасивний заробіток на написанні статей.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий