Що таке SEO-копірайтинг? Заробіток в Інтернеті на SEO

SEO-копірайтинг Заробіток на копірайтингу

Всім привіт, шановні читачі. Ми знову раді бачити вас. Сьогодні ми розповімо вам про SEO-копірайтинг та його особливості.

Що таке SEO-копірайтинг?

Спочатку пояснимо, що означає слово “SEO”.

SEO — це оптимізація чогось, з метою високого відображення в пошуковій системі. Що стосується SEO-тексту, то це такий текст, який містить ключові слова, призначені для кращого відображення в пошуковій системі.

Ми знаємо, що таке копірайтинг, а що ж таке SEO-копірайтинг? Зробивши висновок із минулого абзацу, можна сказати так: це написання тексту з певними ключовими словами, які вставлені для того, щоб збільшити відвідуваність сайту.

Розглянемо з прикладу запиту “Шкіряні куртки”. Найчастіше на перших місцях у пошуку стоїть реклама. Вже потім звичайні сайти. Обов’язково спочатку буде посилання на картинки.що таке SEO-копірайтинг

Якщо ви націлені знайти найкращий сайт з продажу курток, то звичайно переглядатимете кілька сторінок у пошуку. Більшість людей переглядають максимум перші дві сторінки. З цього випливає, що виграють лише ті сайти, які знаходяться на перших 10 місцях у пошуку. Чим вище сайт, тим більша у нього відвідуваність та ціна на рекламу.

Як потрапити у цей топ? Потрібно грамотно складати всю інформацію на сайті. Писати унікальні статті з назвами, які часто шукають користувачі інтернету. Наприклад: «Як заробити гроші в інтернеті швидко і без вкладень?» А от як не треба писати: «Гроші в інеті». Ніхто так не пише. З таким заголовком немає жодного шансу потрапити навіть у першу двадцятку на запит “заробіток”. Скласти грамотно текст, щоб він потрапив у топ потрібно вміти, саме цим і займаються SEO-копірайтери.

Чим відрізняється SEO-копірайтинг від звичайного копірайтингу?

З копірайтингом знайомі багато хто. Це написання грамотних, унікальних текстів. Додавши приставку “SEO” ми отримуємо інший напрямок. Тут вам потрібно написати текст, який орієнтований на популярні запити в Інтернеті. Обидва ці види просто необхідно поєднувати. Звичайно створити текст, використовуючи ключі можуть багато, але зробити це так, щоб потрапити в топ, вже одиниці. То в чому ж помилка?

Як правильно створювати SEO-текст?

 1. Писати лише унікальний текст. Викрадена стаття мало того, що не в топі, так ще й ризикує потрапити під бан.
 1. Правильна оптимізація. Оптимізація – це додавання ключів. Головна порада – не використовувати багато ключів. Не потрібно вставляти їх через кожне слово. Щоб перевірити якість свого тексту, заходьте на сайт Адвего або Text.ru. Там у відсотковому співвідношенні показується скільки у вас “води” і на скільки ваш текст унікальний. З аналізу на “воду” можна зрозуміти, як багато ви додали ключових слів. Чим більший відсоток, тим менше ключів. Маленький відсоток теж не обіцяє нічого доброго. Є можливість потрапити під СПАМ текст. Поступово розподіляйте всі ключові слова за текстом і ви успішно потрапите в топ пошуковика.
 1. Не забувайте про теги. Що таке тег? Тег — це елемент тексту, який не видно користувачеві сайту. Але саме він допомагає статті підніматися нагору. Щоб навчитися розставляти теги у своєму тексті, необхідно вивчити ази програмування.
 1. Розділяйте текст. Щоб користувачеві було зручно знайти потрібну інформацію, потрібно розділити текст на заголовки та абзаци, але не перебільшуйте з цим. У всьому треба знати міру.
 1. Пишіть простою мовою. Зайвий раз не ускладнюйте текст. Потрібно писати так, щоб зрозуміли не лише ви, а й читачі.заробіток на SEO

Які вміння потрібні SEO-копірайтеру?

 • Знати, про що пишеш.
 • Вміти у деяких випадках редагувати вже написані кимось тексти. Так званий рерайтинг.
 • Писати на актуальні теми та робити це грамотно.
 • Непомітно для читачів вставляти ключі.
 • Знати, які ключі доречні. Не можете самі? Скористайтеся WordStat.
 • Орудувати тегами.
 • Вміти створювати візуально гарні статті, наприклад, за допомогою фотографій тощо.

Якщо у вас виникли труднощі з освоєнням оптимізації, ніхто не забороняє вдатися до спеціальних курсів або відео уроків. Навіть якщо ви фахівець у цій справі, можна завжди взяти з цих курсів для себе щось нове.

Як правильно написати SEO-статтю?

По-перше, виберіть тему та найповніше опишіть її в назві.

По-друге, за допомогою сторонніх сервісів або самі підберіть ключові слова та теги. І продумайте їхнє розташування в тексті.

По-третє, не нехтуйте чужими статтями. Ми не говоримо, що потрібно повністю копіювати, але витягти собі трохи можна. Проаналізуйте їхнє використання ключів.

По-четверте, не забудьте перевірити статтю на унікальність та “воду”. За потреби редагуйте.

По-п’яте, створіть унікальні картинки. Не використовуйте готові фотографії в Інтернеті. До нічого хорошого це не приведе.

Підбиваємо підсумки

Чим краще ви використовуєте ключі, тим ви вище в пошуку, тим більше відвідувачів на сайті і це безсумнівно збільшує вартість на рекламу. Якщо ж ви пишите не для свого ресурсу, а для роботодавців, то не зайвим буде вказати свої вміння SEO-копірайтингу в портфоліо. За оптимізований текст вам заплатять у рази більше.

Якщо дана стаття була вам корисна, обов’язково ознайомтеся з іншими. На цьому у нас все, до нових зустрічей, друзі!

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий