Заробіток в Інтернеті на транскрибації. Плюси і мінуси

заробіток в інтернеті на транскрибації Заробіток без вкладень

Сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитися з ще одним простим способом заробітку – на транскрибації. Якщо ви вже давно шукайте підходящий заробіток, то напевно бачили завдання на кшталт “Розшифруйте відео та перетворіть його на текстовий формат”. Так ось, людина, яка цим займається, називається — транскрібер.

У статті ми опишемо заробіток на транскрибації. Розберемо всі плюси та мінуси.

Що таке транскрибація?

Через назву здається, що заробіток буде дуже складним. Однак він один із найпростіших. Навички не потрібні, лише в деяких випадках необхідні знання іноземних мов. Тож чим займається транскрібер? Він переводить аудіо мову у логічно пов’язаний текстовий формат.

Які навички потрібні для транскрибації?

  1. Вміння слухати.
  2. Навички швидкого набору тексту. Не вмієте? Не хвилюйтесь, все прийде з досвідом. Чим швидше ви справляєтеся з роботою, тим більшим буде ваш заробіток.як заробити на транскрибації

Плюси та мінуси заробітку на транскрибації

Почнемо із позитивних моментів. По-перше, ви навчитеся швидше друкувати та покращите свої знання у правописі. По-друге, за допомогою такої роботи ви зможете розвинути терпіння, уважність і пам’ять. Адже робота дуже монотонна. По-третє, робота підійде абсолютно кожному, хто має вільний час. А саме школярам, ​​студентам, домогосподаркам. Останній плюс – цей заробіток без вкладень. Він легко може допомогти в складній ситуації, але на постійній основі займатися ним не варто.

Якщо говорити про мінуси, то їх лише два: дуже нудна робота і мало платять.

Є багато цікавіших способів заробітку, про них ми розповідаємо тут.

Де використовується переведення аудіо на текст?

Найчастіше транскрібер потрібний великим компаніям, які займаються обдзвонами. Також активно застосовується для інтерв’ю, телепередач, семінарів та телефонних розмов. Куди зручніше взяти та записати на мікрофон свої знання. І віддати всю складну роботу іншій людині. Він грамотно та у логічній послідовності надрукує статтю. Вам залишається її лише викласти.

Скільки платять?

За переведення однієї години звукозапису платять 1000 рублів. Варто зауважити, що за цю тисячу будьте готові попрацювати повний робочий день. З досвідом буде витрачатися дедалі менше часу.

Оплата залежить від багатьох факторів:

  • Від термінів здавання роботи.
  • Від якості та кількості запису.
  • Від складності тексту. Якщо в тексті є складні терміни, наприклад, з будівельної тематики. На слух її складно розпізнати. Тому ціна на послугу зросте.
  • Від мови запису та мови переведення.
  • Від особистих завдань замовника.
  • Ціна варіюється від 2 до 70 рублів за одну хвилину запису. За належної роботи на місяць можна отримати приблизно 20000 рублів. Якщо ви школяр, то ці гроші будуть для вас дуже суттєвими.

Де шукати роботу?

Ось кілька сервісів, які допоможуть вам у пошуку замовлень:

WorkZilla. Детальний огляд ви знайдете у цій статті.ворк зілла

Зареєструватись у Work-Zilla

Advego. Детально про сервіс тут.заробіток на транскрибації на адвего

Зареєструватися в Advego

Weblancerзаробити на транскрибації на веблансер

Зареєструватися у WebLancer

FL (найстарша біржа фрілансу)fl

Зареєструватись у FL

Бажаєте зробити цей заробіток основним, зверніться за роботою в спеціалізовані компанії. Найчастіше оплата там вища, ніж на біржах фрілансу. І не потрібно шукати замовлення, компанія сама надасть вам їх. Ось ми й закінчили свій невеликий огляд із заробітку на транскрибації. Бажаємо вам відмінних заробітків.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий