Заробіток в Інтернеті без вкладень на Bitcoin кранах

заробіток на Bitcoin кранах Заробіток без вкладень

Сьогодні мова піде про Bitcoin крани. Ми допоможемо вам зрозуміти, що це таке і як на цьому заробити. А також розберемо кілька найкращих сервісів, які допоможуть вам у досягненні мети.

Хто такий Сатоші Накамото і як він ставиться до Bitcoin кранів?

Bitcoin faucet – це звичайний веб-ресурс, який виплачує криптовалютою своїм користувачам. Відбувається це кожні 15 хвилин. Щоб заробити, потрібно перейти на сторінку або ввести капчу. З кожним кліком ваш прибуток зростає. Можуть бути інші дії. Ці найпоширеніші.

Вам здалося, що це піраміда. Але сміємо вас запевнити, що це не так. Адміністратори кранів отримують гроші не лише з реклами на сайті, а й відсоток із вашого доходу. Хоча відсоток і невеликий, але через високу відвідуваність сервісу дохід не є таким. Проте більшість виручки роздається зареєстрованим користувачам.

До одного Bitcoin вам потрібно лише прагнути, його вам просто так ніхто не дасть. Виплачуватимуть його частиною – «Сатоші». Таку назву вона отримала на честь творця криптовалюти – Сатоші Накамото. Один сатоші дорівнює 0.00000001 Bitcoin. Максимум, який ви можете “добути” – це 21 мільйон.

Далі, в цій статті, ми розповімо про найбільш високоприбуткові сервіси із заробітку на Bitcoin кранах і як з їх допомогою почати заробляти. Які біткоїн крани кращі?

Для вас ми відібрали два найпопулярніші сервіси. Вони приносять найбільший прибуток за найменших витрат часу.

Bonus BitcoinBitcoin бонус

Для реєстрації необхідно вказати адресу особистої пошти, вигадати пароль та підтвердити Email. Все дуже просто. Автоматично ви опинитеся в особистому кабінеті, де вже можете почати заробляти. Там знаходиться та заповітна кнопка. Перед тим, як перейти по ній, не забудьте ввести капчу. Чи вже побачили величезну кількість реклами? Ми говорили, що цим адміністрація заробляє. Вам не варто звертати на неї увагу і просто клікайте на червону кнопку кожні 15 хвилин.реєстрація в Bitcoin крані

Клікнувши, ви побачите вікно:успішна реєстрація

Як видно на картинці, ми отримали 12 сатоші на рахунок. За день потрібно добре попрацювати. Щодня о 24 годині сайт підвищує ваш дохід на п’ять відсотків від триденного заробітку.

Крім цього, на цьому сервісі чудова партнерська програма. Ви отримаєте 50 відсотків заробітку залучених користувачів. Погодьтеся, це гарна пропозиція. Реферальне посилання ви знайдете, перейшовши по кнопці REFER.реферальна програма

Нижче ми вказали, де знаходиться не лише партнерське посилання, а й код рекламного банера. У його коді є реферальна посилання.

Як бачите, для перевірки балансу не потрібно шукати окремі розділи, все на головній сторінці.заробіток Bitcoin

Рахунок оновлюється автоматично. Отримати більше сатошей можна, граючи в «Кістки». Звичайно ж, за умови виграшу.

Мінімальна сума виведення становить 10 000 сатошей. Це приблизно 250 рублів. Доведеться попрацювати щонайменше 2 дні. З недавнього часу виведення здійснюється через сервіс CionPot, у ньому ви зможете побачити всю статистику заробітку.статистика заробітку

Свій прибуток потрібно виводити на биткоїн-гаманець. Виведення здійснюється протягом дня або миттєво.

Не складно порахувати, якщо в першому Bitcoin сто мільйонів сатоші. На даний момент, курс дорівнює приблизно 270 000 рублів за один Bitcoin, то 1 сатоші дорівнює 0,0027 рубля. Як ви пам’ятаєте, за 15 хвилин ми заробили 12 сатоші. Застосувавши нескладні обчислення, ми отримуємо 0,0324 руб. Виглядає не так добре, чи не так? Але не варто розчаровуватись у цьому способі заробітку. З кожним днем ​​курс біткоїну зростає. Для того, щоб заробити більше, вам потрібно працювати на кількох кранах одночасно.Bitcoin курс

Варто звернути увагу і на те, що за наступні 15 хвилин ми отримали вже не 12 сатоші, а вже трохи більше. Проте відхилення не завжди завищені, іноді платять і менше середнього значення.

Daily Free Bitsномер гаманця

Daily Free Bits — це другий біткоїн кран, який ми відібрали для вас. На відміну від свого товариша на цьому крані вам потрібно лише вказати номер биткоин гаманця і почати заробляти.

Регулярно заходячи в аккаунт, ви отримуватимете від 100 до 1500 сатоші. Введення капчі тут не потрібно, досить просто клікати. Порівняно з попереднім краном тут дохід у два рази менший, але й заходити потрібно не кожні 15 хвилин, а щогодини. Залучаючи рефералів, ви отримаєте 25% їх заробітку. Мінімальний поріг для виведення дорівнює 700 сатоші. При належному ставленні до роботи ви можете виводити гроші кожен день.

Як ще можна заробити на Bitcoin кранах?

  1. Box Bit – як написано на сайті, за 10 хвилин ви отримаєте до 200 000 сатоші. При реєстрації вам необхідно ввести пошту та адресу гаманця. Щоб почати заробляти, клацніть на вкладку Free. З’явиться кнопка «Select box» на неї і натисніть.вибрати бокс

З 25 представлених скриньок ви можете відкрити тільки дві на ваш вибір. У такий спосіб можна виграти від 210 до 200 000 сатоші.заробіток на Bitcoin сатоші

Якщо ви будете задоволені першою скринькою, то сміливо клікайте на кнопку отримання. Якщо ж ні, спробуйте ще раз. Пам’ятайте про дві спроби. Коли ви використовуєте їх, наступні отримаєте лише через 10 хвилин.

  1. Free Bitcoin також можна назвати одним із популярних кранів. Реєстрація проста. Введіть адресу пошти, пароль та капчу. Заробіток отримайте, клацнувши на Roll.як заробити Bitcoin

Скільки ви отримаєте сатошів, ми не знаємо – це воля випадку. На картинці видно, наскільки ми щасливі. Спробуйте своє щастя і ви. Адже теоретично можна заробити до 200 доларів. Отримати свій наступний шанс на виграш можна лише за годину.

Підіб’ємо підсумки із заробітку на кранах

Хоч це і виглядає цікаво, але це лише додатковий заробіток. Хоч ви і зареєструєтеся на різних кранах у інтернеті, всеодно заробіток буде мінімальним. Єдиний гідний заробіток на Bitcoin кранах — це розвиток реферальної системи. Рекомендуємо перший сервіс для цих маніпуляцій, оскільки умови на ньому найвигідніші.

Нагадаю, що раніше я розповідав про легкі способи заробітку в інтернеті.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий