Заробіток на файлообмінниках у 2022 році

заробіток на файлообмінниках Заробіток без вкладень

Файлообмінники — це сервіси, на яких можна завантажувати файли, щоб інші користувачі скачували їх. Раніше, у 2000-2005 роках можна було непогано заробити на них. Розбираємось, чи можуть вони приносити дохід зараз.

Чи можна заробити на файлообмінниках у 2022 році

Технічно так, тому що досі залишилися сайти, які платять користувачам за скачування їхніх файлів. Але щоб справді заробити хоч щось, потрібно викладати затребувані файли та поширювати посилання на них скрізь, де тільки можна.

Затребувані файли завантажуватимуть більше, тому краще викладати ті, які можуть бути корисними та цікавими людям. Наприклад, безкоштовні версії платних програм, чіти на онлайн-ігри, якісь цікаві курси тощо. Ваші фотографії, збережені на комп’ютері, ніхто не буде дивитися.

До речі, також на файлообмінниках можуть бути актуальні фільми без реклами, добірки книжок, рідкісні електронні видання і все, що не можна знайти у відкритому доступі. Щоб перевірити попит на сайт, можете використовувати сервіс підбору слів від Яндекса: введіть туди слово скачати і назву вашого файлу, а потім подивіться, скільки разів на місяць люди використовують такий запит.Заробіток на файлообмінниках у 2022 році

Поширення посилань на файли також важливо, тому що ваш файлообмінник не може перебувати в топі за всіма запитами. Крім того, такі ж файли можуть бути в інших користувачів або інших майданчиках. А ваше завдання — зробити так, щоб файли саме за вашим посиланням завантажували якнайчастіше. Від цього залежить заробіток.

Поширювати посилання потрібно на релевантних майданчиках там, де користувачі шукають подібні файли. Спамити ними скрізь, де тільки можна, неефективно.

Файлообміннику вигідно, щоб на нього заходило якнайбільше користувачів, саме тому він готовий ділитися з вами частиною заробітку. І платить він саме за рахунок того, що заробляє сам, просто ділиться прибутком, щоб ви просували його.

Сам файлообмінник заробляє кількома способами:

  • на рекламі, яку користувачі бачать у процесі завантаження файлу;
  • на платних передплатах — деякі, щоб не переглядати рекламу, купують платний тариф;
  • на установці софту, який користувачі завантажують разом із вашими файлами;
  • на показі push-повідомлень, рекламу у яких теж купують рекламодавці.

Раніше були ще платні файлообмінники, в яких користувач платив за кожне завантаження. Нині їх майже немає, всі завантаження безкоштовні.

Плюси та мінуси заробітку на файлообмінниках

Плюси

Пасивний дохід. Можна залити файли один раз, а далі просто отримувати гроші. Таке можливо, якщо у вас багато унікальних файлів, яких практично немає в інших — тоді сторінки з ними вийдуть у топ видачі, і файлообмінник сам залучатиме трафік на них.заробіток на скачуванні файлів

Можливість штучної конкуренції. Це коли ви реєструєте кілька облікових записів на одному файлообміннику або на декількох майданчиках, скрізь заливаєте один і той же файл з незначними змінами. Користувач, який шукає його, бачить вибір, але фактично, щоб він не вибрав, ви отримаєте дохід.

Мінуси

Складне масштабування. Для масштабування заробітку на файлообмінниках необхідно шукати багато унікальних файлів, а також витрачати майже весь вільний час на просування посилання на завантаження. Щоправда, є невеликий лайфхак – ви можете скачувати файли в інших користувачів та завантажувати їх на свій файлообмінник, щоб їх скачували інші люди. Але це, як мінімум, неетично — краще об’єднувати файли в добірки або робити іншу додаткову цінність.

Низький рівень прибутку. Заробіток на файлообмінниках не дуже високий, особливо якщо не займатися поширенням посилань на завантаження. І тут його можна використовувати як додаткове джерело невеликого доходу. Можна заробляти багато, але для цього доведеться добре попрацювати.

Скільки можна заробити на файлообмінниках

Все залежить від трьох факторів:

  • кількості різних файлів — чим більше їх заллєте, тим вищим буде заробіток;
  • унікальності файлів — на одному, якого немає більше ні в кого, можна заробити набагато більше, ніж на десяти, що є на всіх майданчиках;
  • поширення посилань — що більше часу вкладати у нього, то вище може бути дохід.

Усі індивідуально. Загалом самі файлообмінники готові платити до 100 ₽ за одне завантаження файлу. Якщо постаратися, можна заробляти близько 30 000 ₽ на місяць, але доведеться буквально працювати — щодня проводити за поширенням посилань і додаванням нових файлів мінімум 2–3 години на день.

Кращий файлообмінник для заробітку у 2021 році

Oxy.cloud – це сучасна платформа, яка на ринку зовсім недавно, але вже встигла наробити шуму. Використовуючи цей ресурс, ви зможете не тільки безкоштовно зберігати свої файли в інтернеті, але ще й заробити на цьому. Просто поділися своїми файлами із друзями, і ти отримаєш свій перший дохід.заробіток на oxy cloud

Як і будь-якому іншому ресурсі для початку використання потрібно створити свій обліковий запис. Це робиться дуже просто і не займе у вас більше 5 хвилин. Просто введіть свою пошту та придумайте пароль, на цьому все. І, до речі, пошту підтверджувати не потрібно, але для безпеки ваших грошей та файлів використовуйте тільки свою пошту.

Як додатково можна заробити на файлах

Якщо вирішите розпочати заробіток на завантаженні файлів, знайте, що можна отримувати гроші не лише за скачування. Самі майданчики можуть пропонувати реферальну програму — це коли ви залучаєте інших користувачів і отримуєте частину від заробітку файлообмінника на них. Наприклад, залучаєте людину, яка теж завантажує файли, і отримуєте відсоток від її заробітку. Ставки зазвичай у районі 5-10%, максимум — до 15-20%.

Крім того, можна модернізувати файли, що завантажуються, щоб використовувати їх додатково для просування своїх послуг або товарів. Наприклад, додавати текстовий опис до архіву та пропонувати там щось купити, підписатися на вас у соцмережах або зробити щось ще, що потім можна монетизувати.

Кейс, як можна багато заробити на файлообміннику

Кейсів із заробітку на файлообмінниках дуже мало, але вони є. Наприклад, один користувач поділився, як він заробляє 400-500 ₽ щодня. Просто шукає на YouTube відео з чіт-кодами для популярних ігор, типу Fortnite, завантажує їх і іноді додає щось своє, а потім заливає на файлообмінник. Називає файл англійською та використовує англомовні сервіси, тому що завантаження там коштують дорожче. А потім просто отримує гроші та виводить їх на гаманець Qiwi.заробіток на файлообмінниках на ківі

Заробіток можливий на будь-яких файлах — деякі рекомендують використовувати файли з чорнухою, порнографічними відео або стратегіями гри на Forex. Ви можете вибрати таку стратегію, за якої зароблятимете 10000–20000 ₽ на місяць, практично нічого не роблячи.

А ви вже намагалися хоч раз заробляти на файлообмінниках? Поділіться досвідом у коментарях!

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий