З чого розпочати додатковий заробіток грошей в Інтернеті?

додатковий заробіток в інтернеті Заробіток без вкладень

Поговоримо сьогодні про додатковий заробіток в інтернеті, яким так цікавляться школярі та люди похилого віку. Адже в них досить багато вільного часу, щоб навчитися чогось нового і тим самим збільшити власний дохід.

У цій статті ми підберемо кілька способів заробітку в інтернеті для новачків. Однак ці способи будуть корисні кожній людині. Отже, давайте розглянемо дедалі детальніше.

Додатковий заробіток у соціальних мережах

На сьогоднішній день у кожної людини є обліковий запис у тій чи іншій соціальній мережі. Цей факт відкриває багато можливостей. У вільний від роботи або навчання час ви можете виконувати дії і за них отримувати гроші. Найпростіші з них:

 • поставити лайк під записом;
 • вступити в групу;
 • зробити репост;
 • додати людину до себе в друзі.

Що складніше завдання, то більше за нього заплатять. Ціна за «Лайк» на різних проектах вартує по-різному. У середньому така робота коштує 1 рубль за «Лайк». Уявіть, скільки «лайків» на день ви зможете поставити. Тільки будьте уважні. Заробіток на соціальних мережах здійснюється без вкладень! Якщо на якомусь проекті з вас вимагають гроші, то це справжнісінькі шахраї. Працюйте вже з перевіреними сервісами, такими як VKTarget, VPRKA та V-like.додатковий заробіток на завданнях

Ось вам кілька порад для більшого заробітку:

 1. Не бажано працювати з вашого основного облікового запису, краще створіть нову сторінку. Зробити це потрібно через можливість злому акаунта.
 2. Починайте працювати через два тижні. За цей час несправжній обліковий запис перетворіть на живий, тобто: додайте фотографії та не менше 50 друзів; опублікуйте кілька записів у стрічці або поділіться чужими.
 3. Працюйте на кількох сервісах одночасно. Але не бажано кидатися на всі завдання разом. Виберіть цікаву вам категорію та виконуйте завдання. І коли на одному сайті закінчуються завдання вашої категорії, переходьте на інший сайт.
 4. Читайте вимоги до завдання. Не виконуйте завдання, які суперечать правилам соціальної мережі. Адже вас можуть «забанити», і ви витратите ще багато часу на відновлення облікового запису.
 5. Не забувайте вести свою сторінку у соцмережі. Записи, створені для монетизації, не повинні переважати на вашій сторінці. По них будь-який зрозуміє, що ця сторінка штучна і справу з нею мати не треба.

Заробіток на мобільних додатках

Така робота підійде будь-якій людині. Аби був доступ до інтернету. Принцип приблизно той самий: виконуйте найпростіші завдання та використовуйте відразу кілька сервісів для більшого прибутку. Для початку скачайте кілька спеціальних програм на свій телефон. І вже з цих програм ви повинні завантажувати необхідні ігри або переглядати відео. За ці нехитрі маніпуляції ви отримуєте гроші. Ось вам найпопулярніші програми на телефон: AppCent, AppBonus, Globus, AdvertApp та Whaff Rewards.

Як оптимізувати процес заробітку на додатках? Є кілька простих нюансів:

 • Високооплачувані завдання, як правило, вимагають скачати програму і протримати її на телефоні кілька днів. Іноді потрібно написати відгук або просто проявити активність в додатку.
 • Складіть собі список програм, з якими у вас були труднощі, щоб надалі на них не натрапити. Не витрачайте на такі завдання свого часу.
 • Буває, що у різних сервісах трапляються однакові додатки для установок. Ми рекомендуємо спочатку встановити цю програму на одному сервісі, потім видалити та завантажити на іншому сервісі.
 • Деякі послуги співпрацюють з партнерами і пропонують вам співпрацювати з ними теж. Виконуйте завдання партерів та заробляйте більше. Завдання найпростіші: переглянути ролик або перейти на сайт.
 • Не можна не згадати про реферальну програму, яка також дає можливість мати додатковий дохід. Її розвиток принесе від 10 до 20 відсотків доходу залученого користувача. Залучати людей можна як у природний спосіб (купуючи рекламу в соцмережах), так і накручуючи через поштові послуги.гроші

Заробіток на платних опитуваннях

Виробники товарів хочуть знати думку своїх покупців, аби надалі покращити якість продукції. Для цього вони звертаються до послуг з опитувань, де ви вже зможете заробити на своїй думці. Вам пропонують відповісти на нехитрі питання та отримати за це гроші чи бонуси. За що платять? Для початку задають кілька загальних питань по конкретній темі, а далі, виходячи з ваших відповідей, блок тематичних питань. Вас можуть перепитати або уточнити вашу відповідь. Все це дуже прискіпливо, але за це вам платять. Тож можна потерпіти. Приклад питання в анкеті:додатковий заробіток на опитуваннях

Найпопулярніші сервіси такого заробітку це «Мое Мнение», «Платный Опрос», «Вопросник», «Экспертное Мнение».

Як додатково заробити на опитуваннях?

 1. Про це ми говоримо у кожній статті. Використовуйте кілька сервісів для більшого заробітку. Так ваші шанси збільшити додатковий заробіток зростуть у кілька разів.
 2. Реєструйтесь на один Email. Вам будуть приходити на пошту запрошення на нові опитування та щоб їх не пропустити, не використовуйте різні поштові скриньки.
 3. Насамперед на сервісі вам запропонують заповнити анкету. Виходячи із відповідей, вам підберуть кілька опитувань. Отже, вказуйте максимально повно всі дані. Щоб збільшити шанс бути відібраним на опитування. За заповнення анкети ви отримаєте невелике заохочення як бонуси.
 4. Спробуйте не брехати, відповідаючи на запитання. Система пам’ятає всі ваші відповіді, і якщо вона запідозрить вас у нечесності, ви швидко залишите список людей на наступне опитування. А втрачати такий легкий заробіток нікому не хочеться.
 5. Бувають моменти, де потрібно прибрехати. Вас спитають: «Скільки ви заробляєте?». Не слід відповідати, що ви злиденний. Це багаторазово уріже ваш список пропонованих опитувань.
 6. Не бійтеся, якщо буде мало замовлень. Для обробки анкети потрібен час. Уважно перевіряйте пошту, туди надішлють запрошення. Як тільки ви його отримали, одразу переходьте за посиланням. Якщо ви затягнете із цією справою, то на ваше місце прийде інший, і ви втратите роботу і, отже, прибуток.
 7. Про реферальну програму опитувальників не слід забувати. На такий легкий заробіток легко знайти користувачів, які приноситимуть дохід не тільки собі, але й вам.

Додатковий заробіток в інтернеті на відгуках

Раніше ми розповідали про принцип заробітку на відгуках. У статті ми лише коротко розглянемо цей заробіток.

Перед тим, як щось купити, ми дивимося відгуки інших людей. Саме за ці відгуки і платять. Ви пишите свою думку про той чи інший продукт і отримуєте гроші. Робиться це на таких сервісах як Отзовик, Sendreview або вже всім знайомому Irecommend.

Який вигляд має алгоритм написання відгуку?

Насамперед ви реєструєтеся і знайомитеся з інтерфейсом проекту. І ось вже ви пишіть свій відгук про товар або послугу. Далі ваш відгук перевіряє адміністрація. Якщо не буде жодних нарікань, то ваш відгук публікується. Моментально ви отримуєте свої рублі або у деяких випадках бонуси. Досягайте мінімального порога і сміливо виводьте гроші.

Користувач заходить на сервіс, бачить ваш відгук та переходить на нього. За кожного користувача ви отримуєте додатковий дохід.

Вже в цій статті ми дамо вам кілька нескладних порад щодо заробітку на відгуках:

 1. Пишіть свої відгуки грамотно, інакше ваш заробіток буде разюче відрізнятися від інших, грамотніших користувачів.
 2. Пишіть про свій особистий досвід, так ви наберете швидше своїх постійних читачів.
 3. Додайте унікальні фотографії, за допомогою яких ви зможете потрапити на головну сторінку сервісу та урвати частину трафіку.
 4. У кожному своєму новому відгуку залишайте посилання на старі. По них переходитимуть користувачі і ваш дохід зростатиме.
 5. Пропрацювавши рік, ви матимете велику бібліотеку відгуків. І з легкістю вийдете на пасивний дохід. Це вам дасть мотивацію для ще більших трудових подвигів.як заробити

Додатковий заробіток на текстовій біржі

Подібний вид заробітку підійде не багатьом. Тільки тим, хто має письменницький талант. Це не означає, що інші не можуть пробувати себе у копірайтингу та рерайтингу. Просто ціна на таку роботу буде значно нижчою. Тут можна заробити як на морозиво школяру, так і на утримання сім’ї. Такий заробіток складно назвати додатковим, адже багато хто працює на текстовій біржі на постійній основі. Ваш дохід залежить не тільки від таланту написання, але й від правильності вибору сервісу та як ви з ним працюєте. Зверніть увагу на eTXT, Content monster, Advego та Турбо Текст.

Рекомендації щодо заробітку на текстовій біржі:

 • Заздалегідь обміркуйте та створіть портфоліо. Написання цікавої статті на будь-яку тему розкриє вас як хорошого (чи не дуже) автора.
 • Заробити статус за кілька годин у вас точно не вдасться. Тільки з досвідом та часом ціни на ваш «товар» зростуть. Спочатку оплата задовольнятиме лише школяра.
 • Щоразу перевіряйте остаточний текст на помилки. Негативний відгук не дасть вам просування кар’єрними сходами.
 • Не бійтеся критики. Вона вам допоможе розвиватись надалі.

У майбутньому ми докладно розповімо про спосіб заробітку на текстовій біржі. А поки що приступаємо до наступного заробітку.

Ще кілька способів для додаткового заробітку

Не найвищим способом заробітку є введення капчі. Але згадати його потрібно. Найкращі сервіси для цього: ruCaptcha та 2капча.

Якщо ви маєте цікаві знання з будь-якої галузі, то спробуйте собі в Live Expert. На цьому сервісі можна консультувати людей та отримувати за це гроші. Все це робиться, не виходячи із дому.

Зверніть увагу на Surf Earner, за допомогою нього досягнете абсолютно пасивного додаткового доходу.

Заробіток на біржі фріланс Кворк або Workzilla підійде абсолютно кожному. Тут безліч завдань на будь-яку тему. Починаючи від редагування фотографій та закінчуючи побудовою графіка з фізики. Будь-хто зможе тут застосувати свої таланти.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий