Як заробляти в Інтернеті на сервісі Work-Zilla?

як заробити на Work-Zilla Заробіток без вкладень

Заробляти гроші в Інтернеті з кожним днем ​​стає дедалі важче. Дуже багато конкурентів та недостатня кількість роботи для звичайних користувачів. Досвідчені програмісти чи адміністратори без «хліба» не залишаться, а що робити нам? Один із найбільш підходящих проектів, який зможе нам допомогти – Work-Zilla.

Зареєструватись у Work-Zilla

За допомогою нього ви зможете працювати віддалено і заробляти хороші гроші. На подібних сервісах найчастіше потрібні знання та досвід. Завдання на кшталт: написати кілька десятків програм чи створити наворочений сайт, виконати зможе не кожен. А ось оформити текст у Word або створити таблицю в Excel здатні багато хто. Ось такі найпростіші завдання можна знайти на сервісі Work-Zilla.

Як стати фрілансером на Work-Zilla?

Все дуже просто. Добре, що на цьому проекті можна займатися саме доступним фрілансом. Це такий вид фрілансу, який може виконати кожен із вас. Завдання тут на будь-який смак. Іноді за скачування файлу цінник сягає двохсот рублів. Ось кілька актуальних завдань на сьогоднішній день:завдання на Work-Zilla

Без роботи та грошей ніхто не залишиться, будьте певні.

Які види робіт є на Work-Zilla?

Як ви бачите, варіанти роботи дуже різноманітні. Від пошуку фотографії в Інтернеті до роботи диктора. Трапляються приклади офлайн роботи. На скріншоті видно, що потрібний кур’єр, щоб роздрукувати документ та привезти його на місце зустрічі.

Проте основна частина роботи виконується вдома. У цьому головний плюс. В Інтернеті важко знайти аналоги Work-Zilla. Тут викладають завдання на кшталт:

 • Навчання іноземної мови. Вивчення відбувається через Skype. Допомога в освоєнні мови або перекладу документів.
 • Копірайт та рерайт. На відміну від популярних текстових бірж, тут можна одразу отримати гарне замовлення. Платять за написання відгуків, інструкцій, статей та оглядів. Дізнайтесь більше про заробіток на копірайтингу.
 • Фото чи відео монтаж. Вам надсилають фотографію або відеозапис та просять відредагувати за бажанням замовника. Ви виконуєте роботу та висилаєте назад. Замовник перевіряє та оплачує вашу роботу. Все дуже просто і не треба нікуди ходити чи жити у великому місті. Аби був Інтернет. Дізнайтесь більше про заробіток на монтажі відео.
 • Програмування та створення сайтів. Якщо ви вмієте програмувати кількома мовами, то без замовлень ніколи не залишитеся. Ця ніша найпопулярніша і платять тут дуже гарні гроші.
 • Завдання для новачків. Ви тільки реєструвалися, і досвіду роботи немає. Не переживайте, поповніть портфоліо за допомогою простих завдань. На сайті їх дуже багато. Робота виконуються швидко та платять пристойно. Приклади завдань: перевести аудіо в текст, озвучити текст або відео, знайти в Інтернеті інформацію, розмістити оголошення, сфотографувати когось або щось. Ці завдання кожен день різні і виконувати їх набагато цікавіше, ніж однотипну рутинну роботу.

Як відповісти на тест під час реєстрації на Work-Zilla?

Реєстрація тут досить тривала, але не дуже складна. Щоб ви її успішно пройшли, ми з радістю допоможемо.реєстрація

Почнемо з першого етапу: перейдіть на офіційний сайт та натисніть «Зареєструватися».реєстрація нового користувача

Далі введіть основні дані та капчу. Після короткого першого етапу вам потрібно підтвердити реєстрацію через пошту.привітання

Перейдіть за посиланням. І ось ви вже приступаєте до другої фази реєстрації. А саме – тест. Щоб почати його проходити, клацніть розділ «Виконавець», потім «Пройти тест».тест на Work-Zilla

Тест складається із чотирьох простих завдань. Проте питання щоразу відрізняються. І який трапиться вам, ми точно сказати не можемо. Спробуйте знайти відповіді на Інтернеті. Покажемо на прикладі.реєстрація на Work-Zilla

В останньому завданні потрібно перейменувати будь-яку картинку на вашому комп’ютері (як показано в прикладі) і прикріпити до завдання. Проблем виникнути не має. У завданні №3 зверніть увагу на кількість прогалин. Зайва прогалина вважається помилкою.

Третій етап – це перевірка знань про систему роботи на Work-Zilla. Звичайно, ніхто не читатиме таку кількість тексту, тому беріть відповіді з нашої статті.

 • Що станеться, якщо ви погодитеся на пропозицію замовника оплатити роботу поза сервісом Work-Zilla? (Ваш аккаунт буде заблоковано)
 • Час виконання завдання – 5 годин. Завдання перейшло у роботу 1 червня о 14.00 год. Роботу було виконано 1 червня о 18.32. 2 червня о 19.00 ви відправили завдання до Арбітражу. Арбітраж повернув завдання працювати 2 червня о 19.10. Коли ви зможете звернутися до Арбітражу повторно, якщо замовник не перевірить вашу роботу? (3 червня о 19.10)
 • Вам потрібно терміново надіслати повідомлення замовнику, а його немає онлайн. Ваші дії. (Напишу повідомлення у чаті)
 • Що станеться, якщо ви розмістите на сервісі оголошення пошуку роботи? (Ваш аккаунт буде заблоковано)
 • Час виконання завдання – 2 дня. Завдання перейшло у роботу 1 червня о 14.00 год. Якщо Замовник не підтвердив виконання завдання, коли ви зможете передати завдання Арбітражу? (2 червня о 21.00)
 • З якого моменту ви можете бути впевнені, що якісно виконана вами робота буде оплачена? (З моменту переходу завдання у статус «У роботі»)
 • Ви закінчили роботу, а Замовник в офлайні. Ваші дії. (Натисніть кнопку «Надіслати на перевірку»)
 • Який мінімальний термін виведення грошей із системи? (3 дні)
 • У якому разі ваш рейтинг зменшиться? (При отриманні нейтральної чи негативної оцінки)
 • Що станеться, якщо ви не виконаєте завдання вчасно? (Завдання буде передано до Арбітражу, і ваш рейтинг буде знижений)
 • Завдання вартістю 100 було надіслано Арбітраж. Яку суму буде зараховано на ваш рахунок, якщо Арбітраж буде вирішено на 50% на вашу користь? (45)
 • Як ви зробите, побачивши у стрічці нових завдань замовлення за вашою спеціальністю, але за явно заниженою ціною? (Відмовлюся від завдання)

На цьому тест на знання Work-Zilla пройдено. Переходимо до наступного етапу. Підтвердження телефону та оплата підписки. Таким чином, відсіваються користувачі, які не бажають працювати.оплата підписки

Погодьтеся, дивно, ви ще не почали працювати, а гроші, чомусь вимагають. Вбивши в пошуковій системі відгуки про цей сервіс ми не знайшли, фактів того, що сервіс обманює своїх користувачів. Проте робіть висновки самі, довіряти чи ні.

І ось, нарешті, після тривалої реєстрації можна розпочинати роботу. Проведемо собі невелике сортування.спеціалізація

Рекомендуємо додати всі спеціальності, навіть якщо ви не маєте потрібних знань. Цінник виставляйте будь-який, так більша можливість отримати замовлення. І за допомогою дрібних та дешевих робіт ви зможете набити руку та оформити портфоліо.

Тепер подавайте заявку на роботу та чекайте. На вас обов’язково звернуть увагу, не варто завчасно засмучуватися. Дамо невелику пораду: опишіть себе максимально повно, тому що ви не єдиний, хто може виконати цю роботу. Інакше замовлень не отримаєте.

Мінуси роботи на Work-Zilla

У кожній системі є мінуси і ця не виняток. Тільки оплата при реєстрації чого вартує. Хотілося б мати безкоштовний доступ для ознайомлення. Однією оплатою не обійдеться. За постійне використання сервісу ви віддаватимете свої гроші. В іншому Work-Zilla тут не сильно пішла від інших бірж із заробітку.

Один із головних мінусів – це Арбітраж. Він завжди на стороні Замовника. Щоб довести свою правоту слід постаратися.

Проблема з конкуренцією не така вже й серйозна. Тут урвати замовлення ви зможете легко. Але не чекайте, що заберете всі замовлення, і окрім вас ніхто не працюватиме. Не ви самі хочете легких грошей. Не будемо такі жорстокі до сервісу. Подивимося відгуки справжніх користувачів.

Що думають користувачі про сервіс Work-Zilla?

Відгуки у кожного є різні. Зауважимо, що заробити на цьому сервісі можна, хоч і складно. Ось скрін виплати у «новачка» із популярного сервісу Irecommend:відгуки про Work-Zilla

І як ви бачите, людина заробила ці гроші із простих завдань. Рерайт тексту або переклад аудіо на текст. Як пише сам юзер. Він знайшов постійного клієнта і наводить скрін виведення на Яндекс.Гроші:виведення грошей з Work-Zilla

Сумарно протягом місяця з нуля вийшло 7100 рублів. А це непоганий внесок у гаманець сім’ї. Не все так гладко, з кожного замовлення у вас знімають 10%, і це не всі мінуси:відгук

Способи виведення коштів на сервісі

Щоб вивести свої кошти, з головної сторінки сайту перейдіть у вікно балансу. Потім натисніть на вкладку «Вивести»:способи виведення з Work-Zilla

Як видно з картинки, виведення здійснюється на WebMoney та Яндекс. Гроші. За переказ стягується 5% комісії. Для «новачка» ліміт на виведення 300 рублів на добу, чим більше часу ви працюєте на сервісі, тим більшим ліміт стає. Отримати свої гроші можна миттєво чи протягом доби.

Підведемо підсумки

Сайт недосконалий і має істотні мінуси. Дуже багато вкладень: покупка підписки та постійні комісії. Проте ви 100% отримаєте свої гроші, причому заробіток тут гідний. Бажаєте зробити цей сервіс постійною роботою, то готуйтеся до великої роботи із заробляння рейтингу та пошуку постійних клієнтів. Необхідно регулярно спілкуватися із замовниками та терпіти їх забаганки:відгук про Work-Zilla

Якщо до цього ви не готові, то чи не починайте працювати чи пробуйте себе у дрібних завданнях. Ми розповіли вам усе, що ми знаємо. Якісно робіть свою роботу та заробіток, не виходячи з дому, буде вашим постійним заняттям. Про його головного конкурента Kwork ми розповімо в майбутніх статтях. А на цьому все у нас. Успішних вам заробітків, до нових зустрічей!

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий