Як заробити школяру в Інтернеті? Декілька способів

як заробити школяру Заробіток без вкладень

На запитання «Як заробити?» Теоретично ми описали у статті “Заробіток грошей. Роберт Кійосакі: Активи та Пасиви”. Після прочитання статті ви вже повинні розуміти, як сформувати міцний фінансовий фундамент. А тепер переступимо до практики. Після прочитання цієї статті ви вже можете заробити 100 рублів. Не вірите? Тепер розберемо як.

1. Почніть роботу з освоєння азів. Ознайомтеся з іншими статтями на веб-сайті в розділі “Заробіток без вкладень”. Наприклад: заробітки на текстових біржах, в соц.мережах, і навіть на опитувальниках. Усі вони описані у наших статтях. Після знайомства з цією статтею ви вже сміливо зможете реєструватися на всіх сайтах з кожної категорії та пробувати заробляти. Сто рублів у кишені за володіння мовою. Але в жодному разі не зупиняйтеся на цьому. Вас не повинен влаштовувати такий копійчаний дохід. Прогрес не повинен викликати страху. Звичайно, якщо ви школяр чи жінка у декреті, вам цих грошей буде достатньо, а для людей, які прагнуть багатства, цього катастрофічно мало.як отримати дохід в інтернеті

2. Приступимо до наступного етапу. Професійний фріланс. Таку роботу ви знайдете на Work-Zilla або пропонуючи послуги на Кворку. Для цього вам знадобляться навички. Їх можна одержати, пройшовши спеціальні курси. Якщо ви вже пройшли, то ваше завдання довести, що ви є кваліфікованим працівником. Наприклад, пишете високоякісні статті, здатні програмувати кількома мовами тощо. Прибуток зросте у кілька разів, ніж у першому пункті. Раніше в статті про текстові біржі ми писали про сайт Otzovik, ось на ньому за докладний огляд товару ви отримаєте від 300 до 500 рублів за 1000 знаків, а на більшості інших сервісів ви зможете заробити лише від 15 до 20 рублів за ту ж 1000 символів.

Також є трейдерський сайт UTMagazine, про нього ми розповімо коротко, у майбутньому ви побачите докладну статтю. На цьому проекті ви отримаєте два долари за 1000 знаків – це мінімалка для письменника. Ваше завдання заповнювати електронний словник термінами. Але не звичайними, а економічними.

Професійний фріланс – це вирішення ваших фінансових проблем. З ним ви будете заробляти гроші в домашніх умовах, що дуже круто у поточних реаліях. Подібний вид діяльності дозволить заробити мільйон, якого так усі прагнуть.заробити в інтернеті

3. Відкриття особистого блогу та розробка контентного сайту. Як писав Р. Кийосаки: «Багатство – це лише ідея». Ваш блог і є та сама ідея. Якщо ви дозріли на створення свого сайту, то ось вам кілька порад:

  • Вкладайте сили та гроші тільки у свій проект. Вчасно оплачуйте домен та хостинг. Розкручуйте свій сайт за допомогою закупівлі статей та seo текстів. На перших етапах у вас це буде забирати з бюджету до 3000 рублів на місяць.
  • Приділяйте достатньо часу на ваш сайт. Кілька годин цілком вистачає, щоб наповнити сайт контентом, оптимізувати його та зробити внутрішні роботи.
  • Працюйте без прибутку деякий час. Необхідно все вкладати у свій проект. Спочатку буде важко, якщо у вас немає роботи на стороні. З першого дня прибутку не буде, вам це потрібно розуміти. Основне джерело доходу – це відвідувачі. А набрати їх за короткий термін не вдасться. Це триватиме не один місяць. Незважаючи на це, у жодному разі не закидайте проект, як це роблять багато хто.

Загалом, дорогі друзі, будучи школярами, необхідно прокачувати свої знання. Як у грі — вибираєте певний скілл і прокачуєте. Після його прокачування ви стаєте сильнішим, спритнішим, швидким і це дозволяє набагато ефективніше вирішувати поставлені завдання. У житті також. Вивчайте різні матеріали з дизайну, виробництва відео, програмування та створення сайтів. Тоді ви будете завжди затребувані у світі фрілансу та Інтернет-бізнесу. На вивчення піде деяка кількість часу, але повірте, це того варте! Ну а якщо хочете заробити трохи грошей на скіл у CS:GO або преміум аккаунт, то почніть роботу на спеціальних сервісах із заробітку, на зразок Globus.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий