Як підлітку заробити гроші в Інтернеті? Прості способи

як заробити підлітку в інтернеті Заробіток без вкладень

Отримання доходу в Інтернеті — новомодна тенденція, завдяки якій можна отримати перший дохід за допомогою гаджетів або комп’ютера.

Підлітків часто мучить злободенне питання, де взяти кошти на кишенькові витрати. Бо батьки не завжди дають дітям потрібну кількість грошей. Однак у учнів у школі вільного часу більше, ніж у дорослих чи студентів. І, звичайно, школярі починають шукати варіанти заробітку, щоб проводити особистий час із користю, без шкоди для навчання, та мати свій дохід.

Таку можливість їм надає Інтернет. Адже, в основному підлітки протягом довгого періоду сидять на своїй сторінці в соціальній мережі спілкуючись з друзями, ставлячи «лайки», переглядаючи стрічку новин, відеоролики, слухаючи пісні кумирів. То чому б не заробити на цьому? Сайтів, що надають таку можливість, у надлишку. Один з відомих vktarget.

Серфінг сайтів та перегляд реклами

Ще приклад, серфінг – оплата за перегляд сайтів та реклами. При цьому виді заробітку не потрібні жодні спеціальні навички, особливі таланти або вкладення, крім часу, і годиться також для учнів молодших класів. Найдохідніший проект називається Globus, про нього ми писали кілька разів і зробили серію відео.заробити школяру

Щоб заробити на інших проектах, потрібно лише зайти на сайт рекламодавця, знаходитися там секунд 30 (на сайтах є таймери). Найпопулярніші Seosprint, Socpublic та Seo-fast. Дати знак виконання завдання, натиснувши на значок, який з’явився на зміну таймеру, порахувати зірочки або вирішити прості приклади. Ще є завдання: проголосувати, залишити відгук, зробити репост або поставити лайк; а також є листи, після прочитання яких треба відповісти на запитання. На серфінгу загалом за день можна отримати до 150 рублів.

Кліки на листи

Кліки також відносяться до одного із видів отримання прибутку. Найнадійніші сайти WMmail, Wmzona. та Profitcenter. Цей метод приносить дуже мало, тому не варто загострювати увагу.

Економічні ігри

В такі ігри не потрібно вкладатися, а можна заробити в них не лише школярам, ​​а й студентам. Наприклад, в одній із таких ігор будують свої міста, формують армію та покращують захист, захоплюють руїни або атакують інших гравців. Потрібні ресурси, розвинені міста та решта, розмінюють на справжні гроші. Заробити можна пристойно, але потрібний час на розвиток усіх ресурсів. Заробляють тут переважно на реферальних системах. Якщо ви запросите друга, отримаєте фіксовану винагороду або % від його доходу. Щоб знайти такі проекти, просто загуглить «економічні ігри», але не потрапте на шахрайські проекти.заробіток для підлітків

Написання текстів

Існують сайти та площадки, на яких можна заробити під час написання статей. Називаються вони біржі фрілансу та копірайтингу. Це Work-zilla, eTXT, Advego, Textsale, Copylancer, Miratext, Contentmonster. Зробити переклад або прослухати аудіо файл і переписати його в формат, що читається; виготовити аватарки чи зробити дизайн для оформлення груп; написати свої коментарі на форумах або сайтах, які замовники хочуть оприлюднити.

Постінг на сайтах

Постінг — це твір коротких повідомлень та постів на спеціальних сайтах. Наприклад, Форумок. Таких, як блоги, гостьові книги, соціальні мережі, форуми та багато іншого. Постінг — досить відомий спосіб реклами та залучення на сайт відвідувачів за допомогою спеціального контенту. Дохід від цього виду заробітку близько 15 центів за пост. Щоб почати потрібно лише зареєструватися на біржах та майданчиках, створених спеціально для спілкування із замовником.

Заробіток на опитуваннях

Є можливість заробити школярам на опитуваннях. Достатньо зайти на спеціалізовані сайти (Толюна, Мої Думки, Survey Harbor International, IZLY, Анкетка, Anketer, MYIYO, Платне питання, Запитальник), пройти реєстрацію та почати проходити опитування, відповідаючи на все правдиво. Після реєстрації опитування надходять на особисту електронну пошту. За виконання одного завдання виходить у середньому близькозаробіток для школярів 100 рублів.

Партнерські програми

Просування різних товарів, ігор, сайтів, програм та послуг на своєму сайті, особистій сторінці, блозі або групі. Сенс заробітку на партнерських програмах отримання відсотка від збуту послуг або товарів, якщо їх придбали за партнерським посиланням (рекомендацією), розміщеним на сторінці школяра в соціальній мережі. Також тут платять за вчинення певної дії на сайті рекламодавця. Це може бути: реєстрація на сайті, вхід у гру, підпискана сайт і т.д. Існує безліч таких сайтів і тут реально можна заробити багато грошей, виберіть відповідний проект у нашому каталозі партнерських програм.

Щоб підлітку заробити в Інтернеті, потрібно заходити лише на перевірені та надійні сайти. Адже шахрайських сайтів існує багато.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий