Як і скільки можна заробити в інтернеті на сайті Яндекс Толока

як заробити в інтернеті Заробіток без вкладень

Почувши про те, що в інтернеті можна заробити без вкладень, багато новачків стартують з кліків на рекламу, заповнення опитувань тощо. Використовуючи ці очевидні способи, складно заробити навіть 100 рублів, не кажучи вже про те, що шахрайські сайти та форуми просто не віддають навіть цих копійок або встановлюють високі пороги виплат, які стануть неприємним сюрпризом при спробі вивести гроші.

Однак у 2020 році серед усього цього сміття є реальний спосіб заробітку, що не вимагає вкладення грошей, який підійде навіть школярам і пенсіонерам без досвіду та спеціальних навичок. Мова про Яндекс Толока – спеціальний сервіс із простими завданнями та реальними виплатами без жодних перешкод. Цікаво? Тоді давайте разом подивимося, що таке Яндекс Толока, як тут заробляти, і скільки можна отримувати за виконання завдань.

Що являє собою біржа завдань Яндекс Толока

Толока – це створений Яндексом сервіс, що пропонує роботу з оплатою для кожного. Щоб мати можливість заробити гроші в інтернеті, потрібно пройти реєстрацію, підібрати завдання до душі та виконати вимоги замовника.

Вперше почувши про Толоку, багато хто думає, що їх розігрують, не розуміючи, навіщо б сервіс платив за такі завдання. Однак алгоритми не досконалі, і іноді потрібне людське втручання, щоб оцінити контент, виявити порушення, поставити оцінку зробленому і т. д.

До працівників Яндекс висуває лише одну вагому вимогу – потрібно бути повнолітнім. Проте станом на 2021 рік цього ніхто не перевіряє. Тож заробити тут можуть навіть школярі. Що ж до інших менш значимих вимог, всі вони зводяться до необхідності мати:

 • пошту в Яндексі;
 • пристрій для доступу до Толоки;
 • Інтернет.

Як почати заробляти в інтернеті на Яндекс Толока

Якщо вам сподобалася ідея допомагати пошуковику робити інтернет кращим і ще при цьому заробляти, то вивчіть порядок дій зі старту для новачків:

 1. Переходимо на головну сторінку Толоки і тиснемо на «Приєднатися» (по центру) або «Вхід» (вгорі праворуч). Щоб увійти до сервісу, потрібно мати попередньо зареєстровану пошту Яндекса. Якщо її немає, то у вікні вибирають «Реєстрація», створюють електронну поштову скриньку, а потім повертаються на сторінку Толоки і логіняться в системі з її допомогою.
 2. Опинившись в особистому кабінеті, вибираємо завдання, що сподобалися, якщо потрібно, проходимо навчання, читаємо інструкцію і приступаємо до виконання.як заробити в інтернеті на яндекс толока

Зверніть увагу, що праворуч можна фільтрувати деякі види завдань та замовників.

Інтерфейс особистого кабінету виконавця Толоки досить простий:

 • За замовчуванням при вході в систему користувач потрапляє на вкладку «Завдання» (скрін вище). У центральній частині вікна відображаються доступні завдання, які можна переглянути та прийняти в роботу, якщо сподобаються умови.
 • Вкладка «У роботі» відображає активні завдання, які користувач вже почав робити або поки що лише дав згоду на виконання.
 • Розділ «Досягнення» показує отримані нагороди, а також результати змагань, що періодично проводяться.
 • Вкладка «Профіль» відображає всі дані про себе, які використовувалися при реєстрації пошти: прізвище, ім’я, громадянство, освіта, вік. Тут же вказуються навички, кількість зароблених грошей, шляхи виведення коштів, рейтинг, історія виконаних завдань, реферальна програма та налаштування повідомлень.
 • Розділ «Повідомлення» містить оповіщення про всі важливі аспекти роботи сервісу.

Перевірка виконаних завдань

У Толоці є два типи перевірки:

 • Завдання, що автоматично приймаються. Тут відразу після виконання роботи виконавець бачить результат.
 • З відкладеною перевіркою. Тут потрібно чекати, поки замовник знайде час, щоб перевірити, наскільки добре було виконане завдання.

Якщо очікувати перевірки не хочеться, то на стадії вибору завдань прибираємо галочку навпроти відповідного пункту, і тоді заробіток іде швидше.яндекс толока

Скільки можна заробити грошей в інтернеті з допомогою Яндекс Толока

Відкривши картку будь-якого завдання, можна побачити, скільки можна заробити на Толоці. Причому у картці зазначено:

 • скільки дають виконання завдання;
 • скільки можна на подібних завданнях заробити за день;
 • як зростає прибуток залежно від навички.

Приміром, за карткою нижче видно, що за виконання завдання дадуть 0,01 долара. Якщо працювати активно, то з таких завдань вийде 0,22 $. Однак ці цифри справедливі за відсутності навички «Коментарі». Якщо ж його прокачати, то ставка може зрости втричі до 0,03 $.скільки можна заробити в інтернеті

При виконанні завдань важливо враховувати: сервіс стягує комісію у розмірі 20% від заробітку, але вона вже включена у вартість. Тому гроші, які впадуть на баланс, можна точно вивести. Якихось додаткових комісій уже боятись не слід.

Як показують відгуки, витративши 1-2 години на виконання найпростіших завдань, новачок може заробити $0,2-0,5. Якщо просидіти весь день, виконуючи найдорожчі завдання, можна заробити 2-4 долари. Мало, так? Справді, заробіток більш ніж скромний, натомість чесний, і його точно виведуть без проблем. Однак, це ще не все. Існують способи збільшити прибуток.

Лайфхаки для збільшення заробітку на Толоці

 • У тих завданнях, де більше платять, потрібно пройти навчання. Не полінуйтеся витратити час, щоб зрозуміти чого хоче від вас замовник. Доклавши трохи зусиль, ви зможете у майбутньому впевнено виконувати складніші завдання та отримувати більше прибутку. Тому витрачений на навчання час окупиться зповна.
 • Необов’язково одразу хапатися за все, що бачите. Краще приділити увагу одному напрямку. Стати в ньому професіоналом, прокачати свої навики. Це дасть істотну надбавку до доходу і заробіток приноситиме більше радості.
 • Навіть якщо ви спеціалізуєтесь на виконанні різних видів завдань, намагайтеся організувати робочий процес так, щоб виконувати спочатку всі однотипні завдання. Це прискорить час виконання та позитивно позначиться на результатах.
 • Контролюйте, скільки часу минає на виконання того чи іншого завдання. Наприклад, порівняння сайтів вимагатиме тривалого вивчення інструкції та виконання самого завдання, а за цей час можна встигнути зробити кілька перевірок коментарів.
 • Багато виконавців розглядають Толоку як спосіб підробітку. Тому завдання вони виконують там увечері або у вихідні дні. Значить у будні дні, у робочий час завдань більше, а конкуренції менше – використовуйте це!

Важливо: справно працюючи і намагаючись кожне завдання робити так, щоб замовник був задоволений, можна розраховувати на бонуси від Яндекса. Раз на місяць найкращі виконавці з високим рейтингом отримують грошові бонуси в розмірі $10-100.

Додатковий заробіток на Яндекс Толока

Дізнавшись про Толока, корисно розповідати про цей заробіток друзям та знайомим. Спеціально для цього є реферальна програма. Кожен, хто перейде за вашим реферальним посиланням і почне працювати, принесе прибуток у таких розмірах:

 • 20% система віддасть вам від суми доходу запрошеної людини з «польових» завдань;
 • 5% від усіх інших завдань;
 • 5% від щомісячного грошового бонусу.реферальна програма

Щоб отримати реферальне посилання та відслідковувати досягнення друзів, заходимо на вкладку «Профіль» – «Реферальна програма».

Як виводити зароблені гроші

Для виведення коштів вибираємо «Профіль» – «Мої гроші» та бачимо таке:вивести зароблені гроші

Вибираємо будь-який із зручних способів і тиснемо «Вивести».

Переваги та недоліки заробітку на Толоці

Серед очевидних переваг:

 • З Яндексом працювати безпечно. Це не якась шарашкіна контора, а тому гроші у разі правильно виконаних завдань виведуть без проблем.
 • Завдань багато, а щоб мати можливість заробити свої перші гроші в інтернеті на Толоці не потрібно ні спеціальних знань, ні навичок.
 • Гроші нараховують швидко.
 • Найпростіший інтерфейс російською мовою.
 • Виконуючи завдання, отримуєш базові знання про роботу в Інтернеті.

До недоліків варто віднести:

 • За виконання завдань сплачують мало. Навіть якщо прокачати навички і чатувати на кожне нове замовлення чи не цілодобово безперервно, то все одно більше пари сотень доларів на місяць ніяк не заробиш.
 • На проходження навчання витрачається багато часу.

Загалом Толока — це відмінний варіант підробітку від Яндекса. Він особливо сподобається тим, хто хоче заробити в інтернеті перші гроші, але не знає, з чого почати. Тут це зробити легко і пенсіонеру, і школяру. Головне, щоб було бажання і тоді все вийде!

Нагадаю, що раніше я розповідав про заробіток на файлообмінниках у 2022 році

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий