Web-дизайнер. Заробіток в Інтернеті на дизайні

Web-дизайнер Заробіток без вкладень

Web-дизайнер – це професія, спрямована на розробку та оформлення інформаційного середовища Інтернету. У поняття Web-дизайну входить оформлення сайтів та груп у соц. мережах, розробка рекламних банерів, інфографіки та елементів дизайну в контенті різного виду – загалом все, що дозволяє створити інтерфейс користувача будь-якого Інтернет-проекту.

Найчастіше професійний Web-дизайнер здатний вирішувати безліч графічних завдань, але основною є проектування та розробка інтерфейсу веб-ресурсу або програми.

Що потрібно для роботи Web-дизайнером?

 • Розуміти принципи Web-програмування (іншими словами знати хоча б на середньому рівні HTML та CSS).
 • Вміти працювати з популярними графічними редакторами на зразок Adobe Photoshop або Adobe Illustrator.
 • Бути креативним та знати маркетингові прийоми.
 • Бути присутнім тривалий час за ПК.
 • Мати терпіння та комунікативність.

Допустимо, ви маєте дані знання і вас цей напрямок влаштовує, де брати замовлення і як влаштуватися на роботу? Тут є 2 варіанти:

 1. Робота на компанію. Дивимося вакансії на дошках оголошень або звертаємося до агенцій з працевлаштування.
 2. Робота фрілансером. Ми отримуємо замовлення з різних фріланс-майданчиків. Я вам рекомендую Kwork. Можна брати замовлення із зарубіжних сайтів, що підвищить ваш заробіток, але це вимагає знання іноземної мови.

Також можете створити свій сайт-візитку або YouTube-канал. За один проект вам платитимуть від 30 до 50 тисяч рублів. Це середні цифри, вони можуть бути більшими або меншими, все залежить від складності роботи. У цій професії переважно відрядна оплата праці. Після того, як ви обговорите всі моменти роботи із замовником, вам нададуть технічне завдання, уважно вивчивши яке, вам потрібно буде створити макет проекту та дати його на затвердження.заробіток на дизайні

Після того, як замовник переконається, що ви підходите до виконання роботи, треба буде переходити до графічної частини проекту (це розробка іконок/фону/шапки тощо). За потреби може знадобитися коригування кольору, розміру та ваги зображень. Кожен етап роботи необхідно буде узгоджувати з програмістами, щоб не виникло проблем при верстці сайту.

Біржі фрілансу для заробітку на Web-дизайні:

 • Kwork
 • FL.RU
 • 5Bucks
 • uJobs

Ця професія має як плюси, так і мінуси. Давайте розглянемо їх.

Безперечно, плюсом є хороша заробітна плата, але сама робота не з легких. Слід багато часу і сил витрачати неї, найважчий період, коли немає ідей реалізації.

У вас є можливість паралельно брати замовлення не тільки з “малювання сайтів”, але і з фотошопінгу різного виду, включаючи роботу в студіях дизайну. Тут знову ж таки відіграє роль ваш скілл і наявність портфоліо.

При виборі шляху фрілансера не завжди приходять замовлення. Проте у вільний час можна розвивати свої проекти без фінансових витрат.

Дуже добрим моментом роботи в колективі є те, що ви набираєтеся досвіду. Але тут може виникнути проблема в тому, що ваші колеги проект бачать інакше і доводиться підлаштовуватися.

Загалом Інтернет-професія Web-дизайнер дозволить вам наблизитися до фінансової незалежності за належного підходу та працьовитості. Вибравши цей напрямок, вам необхідно освоїти графічні редактори та основи веб-програмування, все це можна зробити за 3-4 місяці і вже почати заробляти щонайменше 15 тисяч рублів на місяць і потім дорости до професіонала своєї справи. Також ви можете спробувати розпочати заробіток на копірайтингу.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий