Скільки грошей заробляють фрілансери в Інтернеті?

скільки заробляють фрілансери Заробіток без вкладень

Вирішили стати на шлях віддаленої роботи? Ми вас розуміємо, тому що все більше обертів набирає фріланс. Це чудова заміна роботи в офісі. Сидячи вдома, ви можете зробити фріланс як додатковим заробітком, так і постійною роботою. То скільки ж грошей заробляють фрілансери? Точної суми вам ніхто не назве. Бо тут нема договорів. Проте, ми спробуємо зібрати всіляку статистику і розрахувати середню суму.

Хто такі фрілансери?

Це людина, яка займається діяльністю в Інтернеті в будь-якій із існуючих сфер. Як правило, не є постійною роботою. Спілкування між замовником та фрілансером здійснюється через Інтернет. Знайти роботу можна також у спеціальних сервісах. Там викладають певні завдання з термінами та умовами замовлення. Фрілансер відгукується на роботу. І якщо замовник затвердить його кандидатуру, приступає до виконання завдання. Заробіток фрілансера залежить від тематики, від досвіду, від особливостей замовлення. Існують кілька основних категорій заробітку: програмування, web-дизайн, копірайтинг, SEO-оптимізація та відеомонтаж. Фрілансери, які вибрали одну з цих категорій, отримують найбільше прибутку. Отже, зверніть увагу на цей список.заробіток на фрілансі

Місячна зарплата фрілансера

Як ми говорили вище, прибуток залежить багатьох чинників. Наприклад, для користувачів, які тільки починають освоювати фріланс, сума доходу буде до 5000 рублів на місяць. Все тому, що у них немає досвіду та належних знань.

Маючи хоч краплю знань, вже невелике портфоліо з роботами та кілька місяців роботи вас можна назвати добрим виконавцем. Ця найпоширеніша група фрілансерів. Відтак конкуренція тут висока, проте середня заробітна плата на місяць становить від 10 до 15 тисяч рублів.

Щоб почати отримувати більше 30 000 рублів, вам потрібно буде зібрати свою базу замовників, які з радістю звертаються до вас. Тут ви приймаєте замовлення, а не пропонуєте себе всюди. Чим більший прибуток, тим більше знань та умінь ви повинні вкладати у свою роботу. Досвідченому працівнику необхідно постійно вдосконалюватися.

Хто ж ті виконавці, яких називають ТОПовими? Це фахівці у своїй галузі, яких знають у особливих колах. Щоб умовити їх зробити ваше замовлення потрібно встати в чергу. За це ви отримуєте високоякісну продукцію у найкоротший термін. Ціни, звичайно, на цю роботу будуть високими. Зарплата ТОП-виконавця починається від 60 000 рублів та вище.

Скажімо, найскладніші етапи в роботі фрілансером є перші два. Починати завжди важко, але потрібно. Вам будуть платити мало, часу ви витрачатимете багато. Але в будь-якому випадку ви удосконалюватимете свої навички, за які до того ж платитимуть більше.хто такі фрілансери

Поради для фрілансерів-початківців

  1. Обов’язково створіть окрему робочу пошту.
  2. Зареєструйтесь в основних електронних гаманцях.
  3. Визначтеся з тематикою заробітку. Не витрачайте час на те, що вам не цікаво. Краще вдосконалюйте свою навичку в чомусь конкретно. Для цього дивіться уроки на YouTube, вивчайте курси та спілкуйтесь на форумах.
  4. Сумніваєтесь у замовнику, боїтеся, що він вас “кине”? Не зв’язуйтесь з ним або візьміть передоплату наполовину від основної суми.
  5. Ніколи не намагайтеся обдурити свого замовника. Є можливість потрапити до чорного списку інших роботодавців. Воно вам потрібне? Працюйте на своє ім’я, і ​​воно вас утримуватиме все життя.
  6. Не намагайтеся працювати на кількість замовлень. На початкових етапах важлива якість. Якщо ви зробили свою роботу гідно, то легко потрапите до списку постійних виконавців для конкретного замовника.
  7. Не зупиняйтесь на одному проекті. Якщо немає роботи, не чекайте, коли вона з’явиться. Ідіть на інші сервіси і продовжуйте набиратися досвіду.
  8. Не потрібно вихлюпувати весь свій гнів на замовників. Краще прислухайтеся до критики, можливо вона і до місця.
  9. Починайте створювати портфоліо. Бажано в електронному варіанті. Так роботодавцю буде простіше ознайомитись з вашими роботами. Отже, він швидше зробить висновок про вас.
  10. Спочатку не намагайтеся завищити суму на вашу роботу. Так ви ще довго просидите без діла. Це не стосується тих випадків, коли ваші навички досконаліші, ніж 100 рублів за огляд. Підвищуйте ціни щодо якості вашої роботи.

Висновок

Якщо проаналізувати всі ці пункти, стає зрозуміло, щоб фріланс став постійною роботою потрібно докласти величезну кількість сил і часу. Не хвилюйтеся, все прийде з часом. Головне постійно розвиватись. Тут необхідно бути працьовитим, продуктивним та терплячим. Виконуйте всі наші рекомендації та будете найкращим виконавцем у своїй сфері. До нових зустрічей, не забувайте знайомитись з іншими статтями на сайті. Можливо, вони вам також допоможуть в освоєнні віддаленої роботи.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий