Робота у службі підтримки. Заробіток на підтримці в інтернеті

робота у службі підтримки Заробіток без вкладень

Практично всі користувачі мережі хоча б раз стикалися з проблемами, які виникають під час роботи з сайтом, сервісом, програмою, та будь-яким іншим предметом взаємодії в Інтернеті. На допомогу завжди надходить служба підтримки. Основним завданням працівників цього напряму є допомога у вирішенні тих чи інших питань, що виникають у користувачів.

Інтернет-професія агент служби підтримки на сьогоднішній день є дуже затребуваною і зазвичай не потребує особливих знань. Адміністратори та менеджери Web-проектів витрачають добрі гроші на підтримку своїх клієнтів, що створює вакантні місця. Подібна діяльність може бути виконана по-різному залежно від функціоналу та вимог. Ви можете працювати в онлайн та офлайн режимах.

Приблизно це виглядає так: ви сидите у Вконтакті і чекаєте поки вам напишуть. А писатимуть клієнти, які хочуть уточнити якийсь момент у роботі або поставити певне питання.

Також можливо вам доведеться відповідати на запитання за допомогою особливого Web-інтерфейсу або електронною поштою, може бути в skype/whatsapp/telegram. Висока ймовірність, що буде кілька інструментів для виконання функцій підтримки.заробіток у службі підтримки

Багато роботодавців дають додаткові завдання, на кшталт адміністрування груп у соціальних мережах та наповнення сайту контентом, може бути прийом дзвінків та заявок. Відбувається це у випадку, якщо мало звернень до служби підтримки або для того, щоб не наймати додатковий штат співробітників. Все це обговорюється заздалегідь і ви «у прольоті» явно не залишитеся від додаткової зайнятості.

  1. Знання мови на рівні носія. Ви зможете працювати тільки в тому випадку, якщо вмієте говорити і писати тією мовою, якою до вас звертається цільова аудиторія та клієнти.
  2. Проінформованість. Вам необхідно мати докладну та достовірну інформацію про продукт або послугу, які ви надаєте.
  3. Швидка реакція. Як тільки постає питання, вам необхідно швидко його прочитати, зрозуміти сенс, знайти відповідь та грамотно все викласти.
  4. Стресостійкість. Трапляються різні клієнти, бувають незадоволені або ті, до кого не доходить з першого разу. А разом із сидячою роботою, така професія може діяти на нерви. Тому необхідно вміти «просто робити свою роботу», не брати нічого на особистий рахунок.

Плюси даної Інтернет-професії

  • Робота у себе вдома чи в офісі.
  • Часто вільний графік.
  • Висока заробітна плата щодо середнього значення.
  • Проста та зрозуміла сфера діяльності.
  • Можливість поєднувати з іншою роботою або діяльністю (наприклад, працювати за нашими схемами заробітку).
  • У більшості випадків спеціальна освіта не потрібна.

З мінусів я бачу тільки сидячий спосіб життя, але знову ж таки все залежить від вас. Можна хоч на біговій доріжці відповідати на запитання.

Як влаштуватися на таку роботу?

Насамперед рекомендую вам скласти правильно резюме та визначити напрямок своєї діяльності. Якими базовими знаннями ви володієте? Це може бути автосправа, фотосправа, мода, техніка, робота з програмами та кодом, кулінарія, будівництво, юриспруденція, медицина та багато іншого. Коли ваше резюме буде детально розписано для кожного напряму, в якому ви хочете себе проявити, то сміливо подавайте оголошення на дошки оголошень та бізнес-форуми, також пройдіться по розділах “Потрібно” та “Вакансії”, можливо вас вже хтось шукає!інтернет-професія

Якщо відповіді в найближчий тиждень не буде, то починаємо моніторити різні пропозиції. Заходьте на сайти великих компаній, де ви бажаєте працювати. Спускайтеся в підвал сайту та дивіться посилання “Робота у нас”, “Вакансії”, “Нам потрібні”. Перейдіть до цих розділів та отримуйте інформацію про роботу. Зазвичай там є спеціальна форма для зв’язку або контактні дані. Сміливо пишіть адміністрації, розкажіть про себе все як є, домовтеся про оплату праці та починайте заробляти гроші.

Нагадаю, що раніше я розповідав про інтернет-професію відеомонтажер.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий