Прості способи реального заробітку в Інтернеті для новачків

прості способи заробітку в інтернеті Заробіток без вкладень

Тяжка праця, як відомо, ушляхетнює людину. Але не завжди така праця можлива, а найчастіше вона просто і не потрібна. Не кожному захочеться працювати по дванадцять годин на добу, отримуючи при цьому мізерну зарплату та чималі проблеми зі здоров’ям.

На наше велике щастя і задоволення, тепер можна працювати — не виходячи з дому, сидячи в затишному кріслі і попиваючи чайок. Це особливо актуально для людей, які мають слабке здоров’я або не мають змоги працювати фізично. Також віддалена праця допоможе талановитим людям, які не бажають витрачати свої моральні та фізичні ресурси на тягання цегли, навантаження машин та роботу у верстатів.

Саме такому благородному заняттю, як віддалена робота, ми і присвятимо цю статтю, надавши вам опис найприбутковіших, чесних та інтелектуальних способів заробітку грошей в Інтернеті. Зверніть особливу увагу на слово «чесних», бо йтиметься саме про таку працю. Всілякі мережеві маркетинги, казино та інші пастки для недалекоглядних громадян — ми залишимо на совісті Мавроді та інших. Тож почнемо:

Копірайтінг, рерайтинг, переклади

Вже досить стара, але завжди потрібна професія в Інтернеті. Мало того, попит на хороших копірайтерів зростає день у день. Якщо ви письменник-початківець, вмієте грамотно скласти текст, а також знайомі з поняттями «точка», «кома», «тире», то це робота саме для вас. Суть її полягає в тому, що ви пишете статті за гроші. Способів написання може бути безліч, все залежить від вас і завдання, яке поставили перед собою, або поставив перед вами замовник.як заробити новачку в інтернеті

Продавати такі твори можна на спеціальних біржах статей, а можна працювати з замовником безпосередньо. Оплата за надруковані знаки може змінюватись, але часто унікальні тексти коштують дорожче, ніж рерайтинг (опис чужої статті, але своїми словами). Також окремо варто згадати переклад. Робота перекладачем цінується навіть вище, ніж копірайтера, однак і знання у сфері мов потрібно мати неабиякі.

Заробіток на відеоконтенті

Молодша галузь, ніж описана вище, але вже широко освоєна і приносить стабільний прибуток. Вся суть її полягає в тому, щоб викладати відеоролики на спеціальних сайтах, домагатися великої кількості переглядів, а потім заробляти на показі реклами на початку, в середині або наприкінці свого маленького фільму.

Сайтів, на яких можна зайнятися розведенням роликів, досить багато, проте найвідоміший — це YouTube. Варто зазначити, що останнім часом там посилилися гоніння щодо прав на відео. І тепер, без особливих знань у галузі монтажу, заробити на чужих відео вже не вийде. Але ж ми люди чесні, правда?

І якщо ролики про кішечок, собачок, невдалі падіння та походи в туалет — переважають у цій галузі, то окремо стоїть така професія як «стример», «оглядач», «летсплеєр». Люди, з такими гучними назвами, займаються тим, що викладають у мережу відеоогляди ігор, фільмів і взагалі всього, на що можна зняти хороший ролик. А дехто так і взагалі йде набагато далі, зачаровуючи глядачів прямими трансляціями в режимі онлайн.заробіток на ютуб

Зрозуміло, аби який перший зустрічний не зможе стати відомим стримером. Для цього потрібен час, харизма, гарне обладнання та терпіння. Однак і простим заробітком на рекламі з партнерських програм вони не обмежуються. Тут на чільне місце ставиться так званий «донат» — пожертвування глядача на користь Інтернет-трудяги.

Власний сайт

І тут за основу взято стареньку рекламу — двигун торгівлі. Однак ситуація докорінно інша, ніж у попередньому прикладі. Вам не потрібно читати тексти добре поставленим голосом та посміхатися на камеру. Вам не доведеться звітувати перед замовником статей, переробляючи все так, як вони хочуть. Ні! Тут ви господар! І лише вам вирішувати, що і як має бути показано на вашому сайті.

Але одними словами справі не допоможеш. Створення власного сайту — справа копітка і важка. Початківцям у цьому ремеслі освоїтися відносно важко, тому вести свою сторінку в Інтернеті варто людям, які занурилися в глобальну мережу, просякнуті нею. Суть же полягає в тому, що ви заводите власний сайт, наповнюєте його контентом (статтями, картинками, конкурсами тощо), домагаєтеся великої кількості переглядів та відвідувань, після чого вішаєте у відведених місцях рекламу та чекаєте на прибуток.

Звучить легко? Тоді запасайтеся терпінням, кавою та вільним часом. І не чекайте миттєвого збагачення. До успіху доведеться йти довго та важко. Але воно того варте!

Фріланс (Freelance) в Інтернеті

Особливий вид роботи у глобальній мережі. Підійде для осіб імпульсивних, емоційних, що не терплять щоденної рутини. Звичайно, на стабільну зарплату розраховувати не доводиться, проте на підтримку штанів можна заробити.заробити на фрілансі в інтернеті

Суть фрілансу проста – на спеціальних сайтах та площадках ви знаходите замовника, а разом із ним і роботу. Така робота може бути абсолютно різною: написання коментарів та відгуків, запис відеопривітань, та й просто завдання на абсолютно абстрактну тему. У цій професії можливо все. Мало того, що ви отримаєте певний досвід і позитивний настрій, то ще зможете на цьому заробити.

Ось і всі найпростіші способи зробити дозвілля в Інтернеті не тільки приємним, але ще й корисним. Для такої віддаленої праці не знадобиться багато років навчання та довгих пошуків вакансій. Ви не залежатимете від роботодавця, вставатимете за розкладом і тягнетесь на громадському транспорті до місця роботи. Ви станете вільними, не ризикуючи при цьому померти з голоду. Погодьтеся — це варте того, щоб спробувати!

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий