Професія відеомонтажер. Заробіток в інтернеті на монтажі відео

відеомонтажер Заробіток без вкладень

Відеомонтажер – це спеціаліст з роботи з відеоматеріалом (фрагментами відео, музикою, озвучкою, 3D моделями, титрами та інше).

Відеомонтаж зазвичай освоюють творчі та креативні особистості, адже працюючи у цьому напрямі без цих якостей доводиться складно, як і в роботі web-дизайнера, про який ми вже говорили. Область роботи дуже широка. Найбільш знайоме для вас – створення роликів на YouTube, це може бути зйомка урочистостей, монтаж фільмів, віддалена робота з особливих замовлень, випуск новин та телепередач. Напрями різні, але суть і необхідні навички одні й самі.

Чим займається відеомонтажер?

  • Нарізання знятого матеріалу.
  • Постановка кадрів.
  • Синхронізацією кадрів та звуку.
  • Впровадженням спеціальних ефектів та 3D.
  • Розробкою інтро та аутро.
  • Роботою з текстами та титрами.

Одним словом, відеомонтажер з усього, що відзняли і є в наявності робить готовий продукт. У цій професії важливу роль відіграє досвід роботи. Справжній професіонал відеомонтажу знає всі моменти зйомки, ігри акторів, режисури, журналістики та редактури.заробіток на монтажі відео

Що потрібне для роботи відеомонтажером?

Щоб почати заробляти гроші в цьому напрямку, достатньо вивчити такі програми, як Adobe Premiere Pro і Sony Vegas Pro. При цьому корисним виявиться знання Adobe Photoshop або іншого фоторедактора.

Для серйознішої роботи знадобиться відповідний софт – найкращий на сьогодні Adobe After Effects. Для монтажу в ньому потрібно більше часу на вивчення, також сильне залізо. Добре, що є достатня кількість безкоштовних відео-уроків у мережі, які разом із методом “проб і помилок” дадуть базові знання з монтажу відео. Щоб працювати на телебаченні у вас, як правило, вимагатимуть диплом про вищу освіту або особливий сертифікат про те, що ви закінчили курси відеомонтажу.

Скільки заробляють відеомонтажери?

Новачки можуть займатися простим монтажем і створенням слайдшоу, заробляючи при цьому від 300 до 1000 рублів на день. Фахівці середнього класу можуть розраховувати на зарплату 30-50 тисяч рублів на місяць, а професіонали своєї справи – не менше 50 тисяч.

Де брати замовлення відеомонтажнику?

Знання роботи із софтом дозволять вам отримувати гроші з виконання замовлень на FreeLance-майданчиках, на зразок FL або KWORK. Важливо, щоб у вас було своє портфоліо, тому не варто вже в перший день вивчення програм починати надавати свої послуги. Спробуйте зробити кілька роликів, продемонструвати свої можливості.

Можете на популярних форумах розмістити теми зі своїми послугами та першим 2-3 учасникам зробити роботи безкоштовно, це підвищить лояльність та покаже ваш професіоналізм. Також можете подати резюме на дошки оголошень, створити групи в соц.мережах та стандартними методами їх просувати, зробити сайт із послугами або ж писати на пошту різним youtube-каналам з пропозицією своїх послуг. Люди, які володіють англійською мовою можуть отримувати замовлення на міжнародних майданчиках з погодинною оплатою праці, але тут якість понад усе. Біржі фрілансу для заробітку на монтажі відео:

  • Kwork
  • FL.RU
  • 5Bucks
  • uJobs

На цьому все, дорогі друзі! Рекомендуємо вам прочитати інші статті про заробіток на фрілансі. Також ознайомтеся з матеріалом, поданим нижче та поділіться статтею з друзями!

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий