Професія рекламний менеджер. Заробіток з продажу реклами

професія рекламний менеджер Заробіток без вкладень

Давно ми не говорили про заробіток на фрілансі. Сьогодні настав час це обговорити. Розповім я вам про Інтернет-професію: рекламний менеджер. Вона підійде для будь-якого віку і не вимагає вкладень для старту. Можна працювати на себе. Приступимо.

Взагалі цю статтю я пишу, тому що відбулася хвиля додавань до мене в друзі з пропозиціями від різних користувачів стати рекламними менеджерами наших проектів. Ось можете подивитись кілька з них:

рекламний менеджер

Усього подібних повідомлень відправили близько 10-15 людей. Я вважаю, що це досить цікавий напрямок і воно буде дуже корисним для вас, тому що для старту абсолютно не потрібні вкладення, особливі знання і велика кількість часу.

Хто ж такий рекламний менеджер? Що це за професія?

Це людина, яка пропонує рекламу зацікавленим особам різних проектів від імені площадки з трафіком. Це може бути: канал на YouTube, група у Вконтакті/Facebook, обліковий запис у Instagram і так далі. У разі придбання реклами зацікавленими особами, ви отримуєте від цієї суми обумовлений раніше відсоток.

Наприклад, вартість преролла на каналі — 5000 руб. З автором каналу ви домовилися про те, що з кожного рекламодавця ви отримуватимете 20% від цієї суми. Отже, з кожного проданого вами преролу чистий дохід становитиме 1000 руб. Автор каналу отримає 4000 руб. У результаті зацікавлена ​​особа отримує рекламу, автор каналу буде заробляти на продажі реклами, а ви отримуєте гроші з посередництва. Це дуже гарна робота в Інтернеті. Давайте відзначимо особливості цього виду заробітку.

Плюси професії

Віддалена робота. Вам не потрібно ходити в якийсь заклад, вставати рано, постійно кудись поспішати, боятись, що начальник на вас розлютиться і звільнить. Адже працювати ви зможете віддалено і коли захочете. Можна байдикувати весь день, а вечером зробити розсилку різним рекламодавцям. Пара трійка з них погодиться на рекламу і ви заробите гроші. Якщо потрібно терміново заробити багато грошей, то працюйте 12 годин на добу протягом тижня, тоді ви отримаєте набагато більше грошей.

Не страшна конкуренція. Пов’язано це з тим, що більшість Інтернет-проектів готові співпрацювати з необмеженою кількістю менеджерів. Оскільки це збільшує їх прибуток, а чим більше людей працює на них, відповідно тим більше вони зароблять грошей. Другою причиною є те, що площадок безліч, як і тематик. Це соціальні мережі, сайти, програми та багато іншого. Третя причина: ви можете працювати не з одним блогером чи групою, а хоч із десятьма чи сотнею.кубики

Робота без вкладень. Щоб почати заробляти таким способом, зовсім не потрібні вкладення. Вам достатньо лише мати власний комп’ютер із доступом до Інтернету. Домовлятися про співпрацю з площадками або робити рекламні розсилки зовсім не складно і це не потребує значних ресурсів.

Мінуси професії

Нестабільний прибуток. Оскільки у вас не буде фіксованої оплати праці, необхідно дотримуватися принципу: «що посієш — те і пожнеш». Ви працюєте на себе, отже, дохід буде таким, який ви напрацюєте. Загалом, іноді доведеться голодувати, а іноді шикувати. І варто розуміти, що в інтернеті можна знайти подібну роботу з фіксованою оплатою, але це буде трохи складніше.

Негатив. Найчастіше адміністратор проектів негативно реагує на такі пропозиції. Причин може бути велика кількість: думки про спам, непорозуміння один одного, відсутність ділового спілкування в однієї зі сторін, небажання вести діалог та інше. Тому, іноді вам доведеться слухати негатив у свій бік. Таке відбувалося, коли нам пропонували рекламу. З першою, другою, третьою людиною ми домовилися про співпрацю, але коли це набуло масового характеру, всі почали спамити і поводитися несерйозно — ми почали просто ігнорувати подібні пропозиції.

Які якості мають бути присутніми у менеджера з реклами?

Доброзичливість та комунікативність. У будь-якому випадку вам доведеться спілкуватися з великою кількістю людей, які мають свої принципи та розуміння тих чи інших речей. Тому щоб найчастіше виходити в плюс необхідно мати доброзичливість і бути люб’язним, не грубити.

Грамотність. Один із найважливіших факторів у даній роботі. Вам доведеться переписуватись за допомогою месенджерів та пошти. Для того щоб до вас серйозно ставилися, необхідно правильно будувати пропозиції і мати знання мови на рівні вище середнього.

Уважність. Вам потрібно ретельно вивчити види реклами, з якими ви працюватимете, щоб не виникало спірних ситуацій, коли ви пропонуєте одне, а рекламодавець під цим розуміє зовсім інше.

Посидючість і терпіння. Коли ви пропонуватимете рекламу різним брендам і сайтам, багато хто відмовлятиметься, навіть якщо ви все лояльно і докладно пояснили. У таких випадках необхідно просто починати працювати іншим рекламодавцем, не треба злитися, навіть якщо ви витратили цілу годину. Також потрібний терпець, адже такі справи швидко не робляться. Потрібен час, щоб зважити всі плюси та мінуси пропозиції, які ви надсилаєте рекламодавцю.золото

Як стати рекламним менеджером та почати заробляти?

  1. Для цього вам потрібно правильно оформити робочий профіль у якійсь популярній соціальній мережі. Якщо ви вмієте створювати сайти, було б розумно створити власну візитку. Дуже важливо приділити цьому особливу увагу. Яку б вигідну пропозицію будь-якої зі сторін ви не робили, не забувайте, що зустрічають по одязі, а проводять по розуму. Я б ніколи не купив рекламу і не став би співпрацювати з людиною, у якої на аватарці фотографія тринадцятирічної дитини зі стікерами, у статусі неписьменно написаний якийсь текст із пісні, а на стіні ігрові видосики/репости з MDK/картинки наруто.
  2. Наступним кроком стане докладне вивчення ринку реклами, в якому ви плануєте працювати. Вибравши YouTube, розберіться з поняттями прерол/мідролл/постролл/огляд проекту/посилання в описі/рекомендоване відео тощо. Якщо працюєте з групами ВК, розберіться з правилами, постами, закріпленням, виділенням, кількістю дозволених посилань. Загалом станьте компетентним в цих питаннях.
  3. Тепер вам потрібно знайти площадки, з якими і співпрацюватимете, стаючи їх ми менеджером з реклами. Робиться це досить просто. Перейдіть за вказаними контактними даними: додавайте Skype, пишіть у VK, надсилайте пропозицію на пошту (до речі на YouTube це доступно в розділі про канал -> для комерційних запитів).
  4. Після того, як ви домовитеся з адміністраторами проектів, обговоріть усі умови співпраці та ваш відсоток доходу. Можете сміливо розпочинати розсилку пропозицій тематичним проектам. Пишіть за контактними даними адміністрації ресурсів із детальною пропозицією з реклами.

Наприклад: Доброго дня! Мене звуть Роман, я менеджер з реклами каналу “мур мяу”. Ми готові запропонувати рекламу вашого корму для кошенят у наших відео. Форматів реклами велика кількість. Ось посилання на канал. Якщо вам цікава ця пропозиція, то дайте відповідь на пошту або додайте в скайп. Я розповім вам все більш детально та обговоримо нюанси. Спасибі.

Середній дохід хлопців, які освоїли цю Інтернет-професію, варіюється від 15 до 30 тисяч рублів на місяць.

Нагадаю, що раніше я розповідав про професію відеомонтажер.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий