Професія контент-менеджер. Заробіток на створенні контенту

професія контент-менеджер Заробіток без вкладень

Ця стаття присвячена ще одній віддаленій роботі. А саме – контент-менеджер. Чим він займається? Які навички потрібні? На сьогодні ми знайдемо відповідь.

Хто такий контент-менеджер і чим він займається?

Вам набридла нудна та монотонна робота? Бажаєте виявляти свої творчі таланти? Тоді професія контент-менеджер для вас. Від вас залежить популярність сайту. Ви повинні його оформити так, щоб людина одразу сказала: “Ось так постаралися творці!”. Ніхто не знатиме, хто створив всю цю атмосферу на сайті, але ви будете в кожній новині, в кожній картинці. Ви та людина, яка вставить рекламу так, щоб на неї було приємно дивитися і вона не мозолила око.

Розглянемо таку ситуацію. Замовник шукає досвідченого програміста, щоб він створив йому сайт. Тему та оформлення замовник попередньо заготував. Програмістові залишається зробити сайт на базі готового шаблону або написати його з нуля. Здається що це все? Але ні. Потрібно щось розміщувати на цьому сайті. До того ж зробити це якісно, ​​щоб залучити аудиторію. Ось Замовник і наймає контент-менеджера, який виконує всю цю роботу. Це як автор модного журналу, який шукає гарних моделей на обкладинку, заповнює всі сторінки статтями та грамотно розміщує рекламу. Звичайно це не робота, де від вас потрібно красиво розставити картинки в два ряди. Тут необхідні мінімальні знання оптимізації.заробіток на створенні контенту

Обов’язки професійного контент-менеджера

 1. Бути завжди в курсі всіх новин як у світі, так і у своїй фірмі, щоб вчасно повідомляти аудиторію про актуальні події.
 2. Слідкуйте за активністю на сайті.
 3. Писати статті самому або шукати групу професійних копірайтерів.
 4. Те саме стосується візуальної складової. Вміння користуватися графічними та відеоредакторами просто необхідне. Ви повинні бути компетентними у всіх областях, щоб перевіряти свою команду фотографів та монтажерів. Якщо ваша людина не впоралася з роботою вчасно, то вся відповідальність лежить на вас і всі її помилки виправлятимете самостійно.
 5. Вести акаунти у соціальних мережах. Зараз у кожної фірми є сторінки в Instagram та Вконтакті. Приділяти їм час також потрібно. Якщо не справляєтесь самі, найміть на роботу адміністратора груп. Про цю роботу ми розповідали у минулій статті. Якщо не боїтеся роботи, то легко можете вести сторінки соцмереж самі.
 6. Обов’язково знати все про тематику сайту. Незнання призводить до помилок, які призведуть до швидкого звільнення.
 7. Знати принципи редагування сайту, щоб без сторонньої допомоги вміти видаляти записи та додавати фотографії.
 8. Вміти розмістити рекламу на веб-сайті. Потрібно знати, яка вона буває. Завчасно вивчіть курси на кшталт “SEO-оптимізація для чайників”. Звичайно знати все і одразу неможливо. Все приходить із досвідом.
 9. Вирішили самі писати статті, то ви повинні знати орфографію. Нікому не потрібні статті з граматичними та лексичними помилками.
 10. Щодня взаємодіяти з людьми як зі своєю командою, так і з аудиторією сайту. Тут потрібні як творчі здібності, так і цілеспрямованість, активність, комунікабельність.
 11. На початковому етапі доведеться розкручувати свій сайт в Інтернеті. Можете скористатися вже набутими навичками або найняти професіонала.
 12. Переглядати сайти конкурентів, можливо там знайдете кілька корисних ідей.
 13. Вміння влаштовувати виставки, форуми поза інтернетом.
 14. Моніторити відгуки про свій сайт на інших ресурсах.

Зробити треба багато. Сил і часу витратите непомірно. Неначе це ваш особистий сайт. Однак не варто забувати, що робите це ви для замовника. Якщо він попросить вести інтернет магазин із продажу нижньої білизни, то вам нічого не залишається робити, як брати та викладати щодня товари. Без жодної творчості. Хоча і тут ви можете виявити фантазію. Головне бажання!хто такий контент-менеджер

Ця робота підійде тим, хто вже пробував себе у роботі фрілансера. Починати з великих замовлень не рекомендуємо. Спробуйте зробити щось своє. Потренуйтеся в оптимізації та створенні сайту. Наприклад, візьміть сайт з вашим портфоліо. При пошуку роботи можна вказати адресу на цей сайт, за ним роботодавці зможуть трохи оцінити ваші вміння.

Підведемо підсумки

Ми ніде не торкнулися теми оплати. Неважко зрозуміти, що заробіток залежить від ваших умінь. Якщо ви можете тільки займатися рерайтингом статей та завантажувати картинки з інтернету, то ціна буде відповідна. Від 15000 рублів. Подібні вакансії можна знайти і у звичайних компаніях. Сидячи в офісі, ви будете розсилати рекламні акції по базі фірми, писати невеликі огляди та спілкуватися по телефону з клієнтами. Працювати в інтернеті набагато краще. Ти не прив’язаний до місця, а завдання тобі надсилають на електронну пошту. Іноді потрібно буде приходити на заходи компанії. Якщо ваш роботодавець не дуже вимогливий, знайдіть ще одну подібну роботу.

Ви підходите під всі критерії, про які ми писали вище? То не соромтеся та беріть за свої послуги 50 000 рублів. Не складно порахувати, що працюючи на кілька компаній відразу заробіток буде дуже значний. При цьому навіть не потрібно виходити з дому. Не бійтеся пробувати щось нове. А ми вам бажаємо успіху і до нових зустрічей!

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий