Професія диктор. Заробіток на озвучуванні текстів

професія диктор Заробіток без вкладень

Напевно, всі знають, що при виробництві відеоматеріалу будь-якого виду, в більшості випадків, необхідно мати не тільки відмінне звукозаписне обладнання, але й хорошого диктора, який зможе надати кінцевому матеріалу небувалого вигляду своїм озвученням.

Диктор – людина, яка здійснює читання інформаційних, художніх та рекламних матеріалів у прямому ефірі та в записі.

Більшість відеомейкерів-початківців використовують свої навички для запису голосу, оскільки це вкрай практично і безкоштовно. До того ж найчастіше більшого і не потрібно, якщо необхідно озвучити якийсь ролик на YouTube.

А от у професійному ремеслі обов’язково наймаються професійні диктори, які отримують за озвучення певний гонорар.

Як стати диктором?

Диктором може стати практично кожен. Найголовніший критерій – наявність відпрацьованої дикції. Адже якщо подивитися на професійний дубляж у кіноіндустрії, то можна зрозуміти, що абсолютно у всіх тамтешніх дикторів – відмінні та чисті голоси, і немає жодних мовних дефектів.мікрофон диктора

Інші критерії залежать тільки від цілей замовника. Комусь потрібен диктор із низьким голосом, комусь потрібен із високим. У рекламних відеороликах найчастіше фігурують диктори з низьким чи середнім тоном. Також цінуються диктори, які вміють змінювати манеру мови, тон та інші характеристики. Якщо Вам підходять такі умови, то Вас має зацікавити біржа фрілансу Kwork.

Скільки заробляє диктор?

Щодо зарплати диктора – тут все неоднозначно, оскільки диктор може працювати у фрілансі, отримуючи за один запис, приблизно 1500 рублів, або може отримувати місячну заробітну плату. Середня вести в Росії становить 25000 рублів, якщо брати до уваги офіційні дані з деяких сайтів.

Чи варто наймати диктора?

Якщо ж при виробництві відео Ви хочете досягти найвищої якості кінцевого продукту, то не обмежуйте себе в плані дикторства, оскільки диктор є одним з тих, хто безпосередньо впливає на сприйняття глядача. Наприклад, якщо у Вас буде першокласний монтаж, але диктор буде картавити, або у нього фонить мікрофон, то багатьом це різатиме слух, що вплине на загальну картину в цілому.

Закадровий голос із мовними дефектами сприйматиметься не настільки серйозно, наскільки Вам хотілося б. У свою чергу, професійний диктор зможе прикрасити в рази відеоматеріал навіть із мізерним монтажем. Також якість закадрового голосу залежить не тільки від диктора, а й від умілих рук звукорежисера, який правильно задасть налаштування обладнання та обробить промову на виході.

Нагадаю, що раніше я розповідав про професію відеомонтажер.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий