Перевірений заробіток в Інтернеті. Моніторинг обмінників BestСhange

перевірений заробіток на BestСhange Заробіток без вкладень

Якщо ви хочете дізнатися про стабільний та перевірений заробіток в Інтернеті, то дана стаття для вас. Йтиметься про моніторинг обмінників BestChange, а то точніше про його партнерську програму. Влаштована вона так, що за кожного користувача ви отримуватимете до $0,35+. Дуже непогано, враховуючи, що оплата відбуватиметься у випадку, якщо користувач перейде на сайт.

Перейти на BestChange

Умови партнерської програмиBestСhange

Оплачуються лише унікальні відвідувачі, які перейшли за партнерським посиланням, яке ви отримаєте після реєстрації в моніторингу обмінників. Перше відвідування користувача дозволить вам заробити $0.04 (~2,4 руб.). Далі нарахування відбуватимуться в тому випадку, якщо користувач повернеться на сайт. Повернувшись через тиждень ви отримаєте $0.02, за два тижні — $0.03. Повна інструкція з оплати:перевірений заробіток

Як заробити у BestChange без вкладень?

Все дуже просто. Давайте для початку зрозуміємо, що нам потрібно. А нам потрібний трафік, який ми і будемо монетизувати за рахунок цієї партнерської програми.

Ось вам кілька способів заробітку:

Розміщуємо промо-матеріал на своєму сайті чи блозі. Якщо ваш сайт має відвідуваність, то без проблем можна поставити банер від BestChange у шапку або один із контейнерів. Всі промо-матеріали партнерки знаходяться на веб-сайті bestchange. Приклад виконання:заробіток на BestСhange

Рекламуйте цю партнерську програму на YouTube. Трафік звідти приймається лише у разі, якщо він тематичний. В іншому випадку все розцінюватиметься як спам. Добре може зайти відео огляд цієї партнерки і взагалі сервісу з моніторингу обмінників. До того ж ця система дозволяє отримувати трафік шляхом коментування, але тут будьте обережні, тому що YouTube може заблокувати вас.

Навіть не намагайтеся обдурити систему. Адміністрація перевіряє неякісний трафік, а також всі переходи на предмет накрутки. Якщо у вас буде щось не так, то обов’язково будуть роз’яснення чи перманентний бан.

Спосіб отримання переходів із соціальних мереж. Тут можна використати досить багато прийомів:

  • Публікація посилання на сторінці.
  • Публікація промо-матеріалів у групах.
  • Коментування постів із присутністю посилання.
  • Завантаження матеріалів у альбоми сторінки та групи.
  • Створення профілю в соц.мережі для розкручування.
  • Публікація тематичних відео з посиланням на опис.

P.s. не використовуйте для реклами соціальну мережу FaceBook, тому що переходи із неї не фіксуються.

Коментуйте сайти та блоги із зазначенням партнерського посилання. Головне пишіть природно і не спамте бездумно однією силкою. Модератор пильнує.

Якщо ви зареєстровані на форумах і ведете активне спілкування, залиште посилання в підписі. Багатьом це буде корисно. Але якщо не передбачений такий функціонал, то просто в тематичних постах кидайте посилання та пишіть про сервіс.

Знайдіть сайти з тематикою питання-відповідь. Там дуже часто ставлять питання щодо фінансів і заробітку. Тому ваші рекомендації сервісу не тільки дозволять вам заробити гроші, але й допоможуть людині, яка задала питання.

Також тут можна заробити на реферальній програмі. Вона складається із трьох рівнів. Тобто, ви отримуватимете дохід від своїх рефералів та від рефералів ваших рефералів. У результаті можу вам сказати, що дана партнерська програма дуже приваблива своїми умовами для заробітку в Інтернеті без вкладень. Почати заробляти тут може будь-яка людина з першого дня роботи. Перед тим як почати розміщувати матеріали та посилання ознайомтеся з правилами, щоб отримати виплату коштів без затримки та якихось проблем.

Нагадаю, що раніше я розповідав про заробіток на написанні статей.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий