5 сайтів, на яких новачок зможе заробити гроші з нуля

заробити гроші з нуля Заробіток без вкладень

На численні прохання пишу статтю про те, як можна легко заробити гроші в інтернеті новачкам та школярам. Сам я подібним чином заробляв приблизно 5-6 років тому, зараз цих способів набагато більше, про деякі зараз розповім. Ну що, починаємо розбирати способи легкого заробітку, який чудово підійде школярам та мамам у декреті.

Globus — оплата за перегляд рекламизаробити в Глобус

Перейти в проект Globus

Так-так, про глобус ми вже говорили у статті про заробіток на своєму телефоні. Там ми розглядали спосіб заробітку за допомогою смартфона. Тут можна заробляти ще і на комп’ютері, встановивши спеціальну програму, яка відображає рекламу. За її перегляд нараховують долари. Заробите ви небагато, зате абсолютно пасивно. Також я помітив, що тут розгорнута реферальна програма на 7 рівнів, що дасть вам додатковий дохід після рекомендації проекту друзям. виведення грошей робив уже раз 20, і за пару місяців вийшло приблизно 100 $.

SocPublic — великий букс і площадка із завданнямизаробити гроші на виконанні завдань

Перейти на SocPublic

Сайт схожий на знайомий SeoSprint, але з більш сучасним дизайном. Принцип роботи приблизно такий самий. Вам платять за виконання завдань, серфінгу сайтів та перегляд листів. Тут є конкурси, біржа рефералів та рейтингова система. Довше працюєте – більше заробляєте. Виведення коштів здійснюється від 2 копійок на популярні електронні гаманці.

Яндекс.Толока — оплачують виконання завданьзаробити гроші в яндекс толока

Перейти на Яндекс.Толока

По Толоці було написано окрему статтю, але це не завадить включити її до списку, адже в даному проекті ви можете отримувати гроші за виконання простих завдань, взагалі не маючи особливих знань. Наприклад: перевірити релевантність зображення до запиту. Перед виконанням завдань за гроші, вас навчать усьому, головне не пропускайте навчання (воно триває не більше 15 хвилин на кожен тип завдань). Також є рейтинг, який дозволяє збільшувати кількість запропонованих завдань, завдяки досвіду. Мінімалка на виведення грошей дуже низька, оплата приходить на гаманець Яндекс Деньги чи PayPal. Мені писали хлопці з Петербурга, які використовували в роботі не лише сайт, а й мобільний додаток. У них виходило близько 10 долларів на день.

VkTarget — зароби на облікових записах соціальних мережзаробіток в соцмережах

Перейти до VKTarget

Крутий сайт, який дозволяє заробляти гроші на виконаннях найпростіших дій (на кшталт поставити лайк, підписатися на канал, вступити до групи). Зареєструвавшись на цьому сайті, ви прикріплюєте свої облікові записи в соціальних мережах. Це може бути VK, FaceBook, Twitter, YouTube, Однокласники та Instagram. Для підвищення прибутку рекомендую вам прикріпити всі можливі. Потім дивіться завдання, які запропоновані, за 5-10 секунд ви їх виконуєте і вам капають рублі. Досить непогано. За допомогою VkTarget за годину вдавалося заробити трохи більше 40 рублів, перевіряючи доступні завдання кожні 5-10 хвилин.

ProfitTask — оплата за скоєні діїпростий заробіток для новачків

Перейти до ProfitTask

На кінець чудовий проект для невеликого заробітку. Тут ви отримуватимете гроші за виконання нескладних завдань. Наприклад: зареєструватися у грі чи на сайті. Вже третій сайт, де виконуємо завдання. Працювати можна на сайті, через програму та за допомогою мобільного додатку. Також у вас є можливість бути модератором на проекті. Для цього необхідно виконати щонайменше 500 завдань. Виведення коштів здійснюється на WebMoney/ЯндексДеньги/Payeer/Qiwi.

От і все! Вам залишається тестувати ці сайти для свого невеликого заробітку. Діліться статтею з друзями у соціальних мережах та пишіть у коментарях сайти, на яких заробляєте самі або хочете побачити їхній огляд.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий