Реферальна програма: що це? Як можна заробити?

реферальна програма Пасивний заробіток

Сучасний світ надає кожній людині досить багато варіантів матеріально себе забезпечити. Спільнота генерує неймовірну кількість робочих місць, з різними умовами і вимогами. Однак далеко не кожна спеціальність передбачає відносно вільний графік і можливість мати нічим не обмежений дохід.

Креативність та ініціативність, на жаль, не зможуть значно збільшити жорстко зафіксований прибуток. Втім, ці якості можуть стати ключем до успіху у зовсім іншій галузі.

Реферальні програми з’явилися відносно недавно і досі не набули досить широкого розголосу в суспільстві. Тим не менш, ці схеми вже стали основою багатьох успішних проектів і дають величезні прибутки. Яскравий приклад — мережевий бізнес, який щороку залучає до своєї структури тисячі нових співробітників. Неважко здогадатися, що дохід у організаторів таких проектів перевищує сотні мільйонів рублів.

Не знаючи принципів дії реферальної програми, багато людей негативно сприймають її. Часто схемі приписують «шахрайські» риси та побоюються навіть ознайомитися з нею. Проте, дохід із реферальних програм цілком легальний.заробіток на рефералах

Як працює реферальна програма?

Незважаючи на видиму складність схема має досить простий механізм. Його можна умовно поділити на кілька частин:

  • Компанія. Під цим словом можна розуміти як реальний ІП, так і будь-який інший проект. Не має великого значення те, чим займається компанія. Головне, що вона надає будь-які послуги або товар, тобто має стійке джерело доходу.
  • Афіліат. Це слово, що мало вживається, має багато синонімів: менеджер, представник, вебмайстер, спонсор, рефер і так далі. Так називають людину, яка бере активну участь у проекті та розвиває його. Як правило, на афіліат лягає два основних завдання: розширювати структуру компанії (якщо реферальна програма багаторівнева) і збільшувати грошовий обіг проекту, продаючи іншим людям товар чи послугу компанії. Афіліат має свій дохід з кожної успішної угоди та її сумарний заробіток на рефералах, як правило, нічим не обмежений.
  • Реферал. Так називають людей, які є джерелом доходу компанії. Саме реферали купують товар/послугу, забезпечуючи благополучне процвітання проекту. За фактом, саме від чисельності рефералів залежить успішне існування як компанії, так і мережі її менеджерів.

Знаючи про існування цих складових, неважко уявити роботу механізму загалом. Компанія забезпечує базис та надає наявність затребуваного товару чи послуги. Афіліати, зацікавлені у своєму прибутку, масово рекламують та продають продукт. Реферали ж є джерелом попиту і відповідно доходу.

Дві форми реферальної програми

Ця схема має дві форми, які вже реалізовані в багатьох проектах. Принцип їх роботи практично однаковий і заснований на тих самих складових.

Однорівнева програмаоднорівнева реферальна програма

Передбачається, що афіліати компанії отримують дохід лише з реалізації товару. Таким чином, менеджери мають достатній стимул для здійснення активних продажів — від цього залежить їхній дохід. Інших джерел прибутку така програма не передбачає.

Багаторівнева програмабагаторівнева реферальна програма

Найбільш часто зустрічається варіант реферальної схеми розвитку проекту. Він реалізований практично у всьому великому мережевому бізнесі та демонструє свою ефективність уже багато років.

У багаторівневій організації афіліати отримують дохід як зі своїх продажів, так і від прибутку залучених ними у структуру проекту інших менеджерів. Як правило, учасники такого проекту є афіліатами та рефералами одночасно.

Таким чином, у кожного співробітника формується дві мотивації: сприяти реалізації продукту компанії і не лише розширювати штат «продавців», а також мотивувати збільшення їхнього особистого доходу.

Переваги реферальної програми

Схема популярна тим, що кожен її учасник отримує вагомі переваги:

Компанія:

  • Величезний штат співробітників, який практично не потребує керівництва. Зацікавлені в прибутку люди самостійно виконують більшу частину роботи, зокрема і з організації власних структур.
  • Рекламна кампанія, поширення продукту — все це лягає на плечі афіліатів.
  • Структура підтримує сама себе, творці проекту майже не мають ризиків.

Афіліати:

Проект забезпечує існування структури, яка приносить нічим не обмежений дохід.

Кожен співробітник може самостійно організовувати свій робочий день, вигадувати свої унікальні методи роботи.

При власній розвинненій структурі менеджер компанії здатний забезпечити собі пасивний дохід, існуючий з допомогою праці інших афіліатів.

Іншими словами, схема забезпечує відносну свободу кожного учасника проекту, чим досягається така висока популярність реферальних програм серед молодого покоління.

Як стати учасником реферальної програми

Будь-який ініціативний громадянин може створити свій реферальний проект практично з нуля. Для цього йому знадобиться лише вміння переконувати та поширювати інформацію, залучаючи все нових та нових учасників. Через деякий час схема почне розвивати сама себе, забезпечуючи організатору пасивний дохід.

Стати афіліатом ще простіше — компанії не лише із задоволенням беруть у свої лави всіх, а й забезпечують новачкам безкоштовне навчання.пасивний заробіток

Для проектів, що вже існують, реферальна програма — це швидкий спосіб збільшити попит на продукцію і заявити про себе на ринку.

Висновок

Реферальна програма – робочий спосіб швидко розвинути проект «з нуля». Стати учасником схеми може будь-яка людина, яка готова працювати «на себе» і без безпосереднього керівництва.

Нагадаю, що раніше я розповідав про заробіток на моніторингу обмінників BestChange.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий