Пасивний заробіток в Інтернеті на написанні статей

пассивний заробіток на написанні статей Пасивний заробіток

Багато хто замислюється над формуванням пасивного заробітку в інтернеті. Дохід йде поступово, що дає певну стабільність. Сьогодні я розповім вам про спосіб отримання грошей, який не потребує особливих знань і в потенціалі зможе вам приносити копійчину пасивно!

Отже, заробляти ми будемо на написанні статей. Це не копірайтинг та рерайтинг! Працюватимемо ми з сервісом публікації текстів uPages! Він схожий на проект відгук, який дозволяє заробляти на написанні відгуків.заробіток на написанні статей

uPages.io — це сервіс, який дозволяє публікувати ваші статті у себе на ресурсі. При цьому прибуток з реклами, показаної під час перегляду ваших статей, буде відходити вам у розмірі 80%.

Особливості роботи з uPages:

 • Заробіток із нуля. Якщо у вас немає досвіду роботи в інтернеті, можна пробувати себе, не вкладаючи коштів у тестування.
 • Зрозумілий інтерфейс. Сервіс має зрозумілий сучасний інтерфейс і добре опрацьований. Адже розроблений він на Ucoz.
 • Виведення коштів. Отримати гроші ви можете на електронні гаманці Яндекс.Гроші, QIWI Wallet, PayPal, WebMoney від 250 рублів.
 • Залучення аудиторії. Якщо ви пишите про цікаві речі, то аудиторія знайде вас і постійно читатиме і взаємодіятиме. Таким чином можна пропіаритися та запропонувати свої послуги.
 • Не потрібний свій сайт. Для такого заробітку на своєму сайті потрібні спеціальні знання та вкладення для створення та просування проекту. uPages дає можливість прямо зараз зайти на сайт та почати заробляти гроші.
 • Саморозвиток. Крім формування пасивного доходу, ви будете накопичувати знання від написання статей. Це відкриє вам доступ до багатьох сфер роботи в інтернеті.пассивний заробіток

Як почати заробляти пасивно?

Гроші починають надходити від кліків з реклами, яка відображається у вигляді банерів або інших форматів у вашому матеріалі. Ціна кліка може сягати 500 рублів, але це тільки в дорогих тематиках, які ми вам рекомендуємо використовувати. Це авто, юриспруденція, бізнес та нерухомість. Наприклад, вартість кліка в категорії «ігри» може бути в 10-15 разів нижчою, ніж у тематиці «Forex».

Публікація статті на uPages:

 1. Насамперед вам необхідно зареєструватися та увійти в систему.
 2. Далі натисніть кнопку «Написати статтю».
 3. На сторінці з’являться поля, з якими вам потрібно буде працювати, заповнюючи їх. Рекомендуємо вам активувати підказки Підказки у сервісі uPages, які допоможуть із першою публікацією на сайті.
 4. Заповнивши всі поля, необхідно перевірити статтю на наявність помилок і плагіат. Тут допоможе функціонал майданчика – кнопки «Перевірити типографіку» та «Антиплагіат».
 5. Коли все буде заповнено, оформлено та перевірено, натисніть кнопку «Опублікувати».
 6. Після проходження модерації, ваш текст з’явиться на сайті у вибраній категорії. Далі підуть перегляди від відвідувачів, від запитів із пошукових систем. Ви також можете поділитись своїм матеріалом у соц.мережах та коментувати інших авторів.

Варто відзначити, що все поспіль публікувати не стануть. Якість та вміння «подати матеріал» — понад усе! Запорука успіху — написання цікавих та затребуваних статей. Дізнатися тренди та кількість тих чи інших запитів ви можете за допомогою сервісів Google Trends та Wordstat Yandex.написання статей

Ну що ще сказати? uPages є чудовою платформою, яка дозволить вам почати заробляти пасивно на написанні цікавих та корисних статей. Будь-яка людина може стати автором, зібрати свою аудиторію та приносити нові знання у світ.

Нагадаю, що раніше я розповідав про заробіток у соціальних мережах.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий