Заробіток грошей. Роберт Кійосакі: Активи та Пасиви

Роберт Кійосакі База знань

Одне з головних питань в Інтернеті: «Як заробити, не виходячи із дому?». Найчастіше знань достатньо, але мотивації немає. Далі ми розглянемо деякі моменти, викладені у дослідженні Роберта Кійосакі, які сприяють заробітку грошей.

Він не лише письменник, а й відомий бізнес-тренер. Він систематизував актуальні методики заробітку в Інтернеті. І не важливо, чи ви доросла людина чи ще школяр.

Що нам пропонує Роберт Кійосакі?

Усі запропоновані способи заробітку можна розділити на чотири категорії. Вони описуються в його дебютних бестселерах: Rich Dad Poor Dad і Cash flow quadrant. Друга книга є продовженням першої. У ній автор пише про різні групи людей. Зараз все пояснимо. Перед собою ви бачите схему:актив і пасив

У ній є дві сторони. Так звані сектори. Там, де розташовані сектори «Р» і «С» — це ліва сторона, а права там де знаходяться «Б» та «І». До секторів «Р» та «С» відносяться 80-90% людей на Землі. Це представники середнього достатку та нижчого. Найбільше грошей отримує населення сектора «Б» та «І». Їх дуже мало 10-20%. Як ви вже здогадалися, це найбагатші люди Землі. Спочатку розглянемо першу категорію людей. Чим вони заробляють на життя?

Перша категорія- «Р»

Це частина населення, що працюють за наймом. Вони влаштовуються працювати, використовуючи спеціальні агентства чи оголошення у мережі. Цей спосіб заробітку найпростіший. По-перше, вся відповідальність лежить на керівнику, а не на працівнику. По-друге, доводиться виконувати роботу, яку тобі вже дає начальник, і потреби у своєму роздумі немає. Щоб віднести себе до цього сектору, потрібно здобути вищу освіту і бути професіоналом у своїй галузі. Заробітки в цій категорії гідні, багато перспективних менеджерів престижних компаній отримують пристойні зарплати.

Друга категорія — «С»

Це люди, котрі забезпечують себе роботою самі. До них відносяться фрілансери та дрібний бізнес (індивідуальні підприємці). У такій компанії працює менше ніж 500 осіб. Ця категорія не є наймом. Тому що вам не потрібно шукати роботу в когось іншого. Однак і бізнесом це не назвати. Незважаючи на це, у житті ми звикли називати таких дрібних підприємців бізнесменами. Вони навіть можуть не мати найманих робітників. В Америці це абсолютно неправильно. Люди, які намагаються забезпечити себе роботою самі, потрапляють до ризикованої ситуації. Як вважає Р. Кійосакі, такі підприємці беруть на себе занадто багато відповідальності, вона непорівнянна з доходом і перспективою, що відкривається.

Підсумки по двох вищевказаних секторах

Вони можуть приносити чудовий дохід, навіть мільйони. У деяких випадках це можна зробити, не виходячи із дому. Однак такі спроби розбагатіти є нерозумними. Чому? Причин кілька, одна з них – це податки. Населення з лівого сектора платить у рази більше, на відміну від справжніх бізнесменів. За статистикою, вони одержують достатньо заохочень від влади. Підприємці із категорії «Р» та «С» працюють для отримання доходу, а представники правого сектора змушують цей дохід працювати на себе. Саме тому так і відрізняються зароблені суми. А якщо коротше, то ліва сторона дасть вам можливості для швидкого заробітку, а права дасть методику, за якою ви заробите мільйон, причому не один.Роберт Кійосакі про актив і пасив

Тепер настав час познайомитися з правим сектором.

Cектор «Б»

У таких підприємців працює понад півтисячі робітників, адже в їхніх руках крутяться величезні гроші.

Другий сектор «І»

Інвестори — це люди, що отримують дохід за рахунок кругообігу власного капіталу або капіталу взятого в борг. Необхідно згадати, якщо працівники лівого сектора витрачають свій особистий час для отримання прибутку, великі бізнесмени користуються часом інших людей. Вони вкладають не особистий капітал, а чужий. Для того, щоб розпочати свої кроки у бік великого заробітку, рекомендуємо розпочати читання відповідної літератури. Вона допоможе вам перейти з лівого сектора на правий і змінити власний світогляд.

Де ви зможете заробити, а де зазнаєте лише збитків? (Активи та пасиви)

Головне питання: «Де можна заробити неймовірну кількість грошей?». А Роберт Кійосакі відповість – будь-де! У будь-яких галузях та областях. Потрібно лише знати різницю між пасивами та активами. Будете купувати лише активи і буде вам щастя. А в чому різниця між ними? Актив – це конкретний проект, з яким ви заробите. Пасив схожий, але замість доходу ви отримаєте збитки. Причина відсутності грошей у більшості жителів – невміння бачити різницю між активами та пасивами. Наприклад: Ваш рідний будинок є найголовнішим пасивом. Так, так саме будинок, в якому ви живете, хоч і більшість населення вважає його найвищим активом. Чому ж? Цей будинок не приносить вам жодного прибутку, а лише вимагає сплати за комунальні послуги та ремонт. Ми вас не змушуємо покинути свій будинок сьогодні, це просто приклад. Ви повинні знати різницю між пасивом та активом. Трохи нижче ми обговоримо це ще раз.

  • Будинок або квартира, яку ви здаєте в оренду, це яскравий приклад активу. За умови, якщо сума оплати перевищує суму комунальних платежів та податків.
  • Діти – яскравий приклад пасиву. Батьки мають розуміти це. Адже більшість молодих сімей розвалюється через проблеми з капіталом. Це з народженням первістка. Він потребує витрат, а доходи не здатні його окупати. Звучить як чітке визначення слова пасив.
  • Ваш рахунок у банку може бути як активом, так і головним пасивом. Як це? Інфляція в країні 7%, а ви отримуєте за рахунком 5% річних, то ви щороку зазнаєте збитків у 2% від капіталу. Проста математика. А що якщо прибуток більший, ніж інфляція? Те його сміливо можна вважати активом.

Багато людей мріють про дітей та власний осередок. Хоч це і пасив, але це не означає, що кожен має відмовитись від своєї мрії. Цей термін тільки має наштовхнути на думку. Чи здатні утримувати такі пасиви, не маючи при цьому активів? Якщо у вас відповіді немає, то краще почекати і не робити помилки. Вона вас зробить не лише банкрутом, а й нещасною людиною. Подумайте, де і які активи ви можете купити або створити. Якщо вже знаєте відповідь, то приступайте до справи, а не лише мрій. Вважаєте, що покупка активу — це дороге вкладення, то ви глибоко помиляєтеся.Роберт Кійосакі про заробіток

Раніше ми описували сайти для заробітку на відгуках. Якщо ви вже скористалися порадами у цій статті, ви вже створили свій актив. Він приноситиме скромні гроші, але його створення займе у вас не більше години. Масштабуючи статті на всіх текстових сайтах, ви підвищуєте свій актив і дохід. Залучення рефералів на партнерські програми це також майбутній актив. Вклавши свої сили на початку, ви отримуєте пасивний дохід надалі. Ще один вид активу – створення свого блогу для монетизації. Незабаром він принесе дохід, звичайно ж, за належного підходу. Користуйтеся порадами Роберта Кійосакі, створюйте активи, а не тіште себе надіями, що працюючи на дядька, ви заробите більше.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий