Як створити власний сайт самому

як створити власний сайт База знань

Як створити власний сайт – це питання, що найчастіше ставиться практично у всього сучасного суспільства, підтвердженням тому є статистика запитів у пошукових системах. Величезна кількість різних сайтів намагаються відповісти на це питання, наводячи різні приклади та пояснення. Кожен з нас досить часто стикається з такими «інформативними сайтами», які так цікаво розповідають про те, як самостійно створити сайт з нуля.

Як безкоштовно створити сайт самому — за та проти

Досить поширена та помилкова думка, що самостійно створити сайт досить просто і це не займе багато часу. Завдяки новим CMS-кам створення сайту може зайняти лічені хвилини, але його наповнення та оформлення дійсно якісним і корисним контентом, може розтягнутися на місяць, а іноді і на роки.

Також не менш поширена думка, що для створення сайту може знадобитися багато часу і сил. Це все ж таки відносне твердження, створити сайт з нуля на wordpress або joomla – дуже просто, а ось створити якийсь великий портал з «чистого листа», а ще й з купою PHP-скриптів – досить складно і цим вже повинен займатися спеціаліст.

Як би там не було обидва твердження вірні певною мірою. Я хочу, щоб ви усвідомили найбільш важливий факт, що навчитися створювати сайти може навіть школяр. Але для того, щоб створювати хороші сайти, може знадобитися не тільки багато сил, но і знань, а для цього все ж таки доведеться вивчити достатньо багато.

А для того, щоб набратися необхідних знань, доведеться перелопатити не один десяток ресурсів і книг, відвідати купу різних семінарів і вебінарів. Після всього цього можливо ви почнете розуміти, як створити складний сайт за допомогою PHP та MySQL та можливо XML, а також як створювати якісні сайти за допомогою CMS. Після цього ви швидше за все зможете створити свій сайт та викласти його в інтернет. Але далі у вас виникнуть проблеми з його розкруткою і підняттям в ТОП пошукових систем.

Технології для самостійної розробки сайтустворити сайт самому

  1. HTML – це перше і найпростіше з того, що ви повинні знати. Це основа практично будь-якого сайту.
  2. CSS – це мова, без якої вам не вдасться зробити якісний і привабливий дизайн.
  3. JavaScript – дозволить написати різні скрипти, які просто необхідні для сайту. Написання скриптів допоможе зробити сайт більш динамічним та функціональним.
  4. MySQL – це програмне забезпечення для роботи з різними базами даних за допомогою мови запитів SQL. Без цього не обійтися при створенні серйозних сайтів.
  5. PHP – це найпопулярніша мова програмування. Завдяки йому можна писати різні скрипти для реєстрації та авторизації відвідувачів на сайті, створювати та оптимізувати пошук на сайті.
  6. XML – це відверто кажучи не має прямого відношення до створення сайту. Але не варто виключати його з необхідних вивчення мов, оскільки його корисність, як і сфера застосування дуже велика.

Ось, власне і все. Але подумайте, чи потрібно це вам. Далеко не факт, що навіть після того, як ви вивчите все перераховане вище ваш сайт вийде якісним і функціональним. Тому я пропоную вам замовити сайт у фахівців, які протягом багатьох років займаються розробкою та створенням сайтів.

Подумайте, а чи справді створення сайту з нуля самостійно настільки вже безкоштовне заняття? Той час, який безсумнівно буде витрачено на вивчення всіх необхідних мов програмування, міг би бути використаний на отримання прибутків і спілкування з новими клієнтами. Замовляйте сайт у професіоналів і ваші витрати окупляться в найкоротший термін.

Нагадаю, що раніше я розповідав як створити канал в Телеграмі.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий