Як створити аккаунт в Інстаграм

як створити аккаунт в інстаграм База знань

Створити інстаграм сторінку – це перше, що потрібно зробити, щоб отримати можливість користуватися всіма функціями цієї програми: дивитися сторінки інших людей, викладати свої відео та фото, збирати лайки.

Для того щоб почати працювати з цією програмою, можна як відкрити обліковий запис в інстаграмі з комп’ютера, так і зробити це з телефону. Але потрібно врахувати, що основна частина функцій, зокрема додавання нових фото та відео матеріалів, доступна користувачам лише через мобільні пристрої.інстаграм

Як створити обліковий запис Інстаграм через телефон

Щоб створити обліковий запис інстаграм за допомогою мобільного пристрою, потрібно виконати такі дії:

 • Завантажити програму Instagram. Для пристроїв лінійки Apple воно завантажується з App store, для Android — з Google Plaу, а для телефонів, що працюють на Windows — з Windows Phone Store.
 • Дочекатися, поки програма встановиться на телефон.
 • Зареєструвати нову сторінку. Для цього потрібно вказати свою електронну пошту, прив’язавши новий профіль до неї. Пошта стане в нагоді, якщо згодом виникнуть труднощі з доступом до профілю, наприклад, загубиться пароль.

Для реєстрації вказуємо пошту та вигадуємо досить складний пароль. Також є можливість замість реєстрації увійти через Facebook. Для цього потрібно бути там зареєстрованим і попередньо зайти на Facebook із того пристрою, на якому ви реєструєтесь в Instagram.встановити інстаграм

Як створити обліковий запис Інстаграм через комп’ютер

Перед тим як зробити сторінку в Інстаграм за допомогою комп’ютера, не доведеться завантажувати жодних програм, тому що це легко здійснюється через будь-який браузер. Послідовність дій така:

 • Відкриваємо будь-який браузер (наприклад, Google Chrome, Firefox чи Safari).
 • Заходимо до сайту Instagram.com.
 • Реєструємось, вказавши свою пошту та придумавши пароль, як і в попередньому пункті.

Якщо у вас ще немає пошти, потрібно спочатку завести поштову скриньку і потім переходити до питання про те, як зробити публічну сторінку в Інстаграмі.

Після того, як ви створили свій профіль будь-яким із наведених способів, у вас з’являється можливість заходити до нього, підписуватись на інших користувачів, переглядати їх фото та відео, викладати свої, а також набирати власну базу підписників.

Як створити два облікові записи в Instagram

Деяким користувачам недостатньо однієї сторінки в мережі, потрібно створити додаткову. Питання про те, як створити додатковий обліковий запис в інстаграм виникає, наприклад, у тому випадку, коли один із них відноситься до типу «бізнес», а другий – особистий.

Зробити це можна тільки з мобільних пристроїв, комп’ютер тут не підійде.настройка аккаунта

Щоб створити другу сторінку, не потрібно виходити з першої! Натомість заходимо до програми Instagram і натискаємо на значок меню, який знаходиться вгорі праворуч. Серед інших опцій там є варіант «Додати обліковий запис», і це саме те, що нам потрібно.

Перед тим як створити другий обліковий запис в інстаграм, вам доведеться точно так само вибрати для нього адресу електронної пошти (цього разу вже іншу) і задати пароль.

Коли все буде готово, ви зможете легко перемикатися між двома або декількома своїми профілями за допомогою тієї ж кнопки у верхньому правому кутку екрана. Можна створити до 5 додаткових публічних профілів одночасно.

Як видалити профіль в Інстаграмі

Питання, як видалити профіль в Інстаграмі зазвичай виникає тоді, коли людина не планує більше вести свою стрічку і точно знає, що не повернеться до цього ніколи в майбутньому. Якщо є сумніви щодо цього, то краще відмовитися від видалення, тому що це дія незворотного характеру.

Існує два способи зробити це, причому один із них дозволяє тимчасово заблокувати свій профіль, а другий має на увазі його повну ліквідацію.

Видалення інстаграм з комп’ютера

Через комп’ютер не вдасться повністю знищити публічну сторінку, проте є можливість її тимчасового блокування. Як видалити обліковий запис з комп’ютера?

 • Заходимо на свою сторінку мережі Instagram через браузер.
 • Натискаємо кнопку «Редагувати профіль».
 • Внизу меню (поряд з кнопкою «Надіслати») вибираємо кнопку «Тимчасово заблокувати мій обліковий запис».
 • Відповідаємо на запитання, «Чому ви вирішили заблокувати свій обліковий запис?», обравши причину зі списку.
 • Вводимо свій пароль ще раз у спеціальне поле.
 • Натискаємо кнопку «Тимчасово заблокувати обліковий запис».

Якщо ви це зробите, то ваші фото та відео, лайки та коментарі збережуться, проте ніхто не зможе їх бачити, доки ви не знімете блокування.

видалити аккаунт

Видалення інстаграм через телефон

Саме через телефон ви зможете видалити свою сторінку назавжди. Перш ніж дізнатися, як видалити сторінку в інстаграмі через телефон, слід ухвалити остаточне рішення, що ви вирішили це зробити.

Отже, як видалити обліковий запис з телефону?

 • В цьому випадку нам не потрібно користуватися програмою Instagram. Натомість ми заходимо в браузер і заходимо на сайт Instagram.com.
 • Відкриваємо свій профіль.
 • Клікаємо на свій аватар і вибираємо ту саму команду «Редагувати профіль».
 • Виконуємо всі дії, вказані у розділі про видалення профілю через комп’ютер. Але після того, як ви ведете свій пароль, замість кнопки «Заблокувати» натискаємо «Назавжди деактивувати мій обліковий запис». Це кнопка, яку ви не побачите, якщо будете виконувати ті ж дії з комп’ютера.

Натиснувши на неї, ви повністю вирішите питання про те, як видалити обліковий запис назавжди з телефону. Варто добре подумати перед тим, як видалити сторінку в інстаграмі назавжди, оскільки повернути дані не вдасться. Якщо ви дорожите своїми фотографіями та відео, рекомендується попередньо зберегти їх на комп’ютер.

Сподіваюся, що моя інструкція допоможе вам у вирішенні питання як створити або додати профіль, або як видалити інстаграм через телефон.

Нагадаю, що раніше я розповідав про створення каналу в Телеграм.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий