Кейс із заробітку в Інтернеті на бінарних опціонах + YouTube

як заробити на бінарних опціонах Арбітраж трафіку

Сьогодні ми дамо вам готовий кейс із заробітку на партнерській програмі бінарних опціонах у зв’язці з YouTube-каналом. Для реалізації подібної схеми заробітку вам не знадобиться величезний бюджет і особливі знання, адже джерело трафіку безкоштовне.

Я відеоблогер і моя історія буде про те, як можна заробляти за допомогою власного каналу на YouTube на бінарних опціонах.

Самі бінарні опціони є дуже популярним в Україні та СНД фінансовим інструментом, який за високого рівня ризиків приносить великий дохід. При цьому людині не потрібно навіть виходити з дому – заробляти можна, сидячи за власним комп’ютером.

Чому канал на YouTube?

Якщо ви думаєте, що до цього я займався відеозйомкою, то одразу скажу, що єдина камера, яку я тримав у руках – камера мого смартфона. Втім, також не приховую, що на той момент уже добре орієнтувався у фінансовій тематиці.

Я любитель подивитися цікавий фільм на дозвіллі і вважаю, що глядач набагато більше довірятиме «живій» людині у відеоролику, ніж історіям успіху про свою квартиру у 18 років. Та й вважав, що багато на рекламу витрачатися не доведеться, оскільки цікавими відео люди ділитимуться самі. Так я вирішив, що оптимальний для мене варіант саме відеоблог.заробіток на бінарних опціонах

Спочатку почав переглядати в YouTube відео за своєю тематикою і звичайно ж, зустрів безліч як хороших робіт, де людина реально постаралася і створила цікавий відеоконтент, так і безліч непотребу, в яких оповідач навіть не вник в тематику і термінологію, а сухо переказує чужу роботу. Також зустрічалися відеоролики із зазубреним текстом, де неприродні емоції оповідача відбивали все бажання дивитися відео далі. Загалом, мені було над чим подумати.

Щоб не робити чужих помилок, почав працювати над собою та підвищувати свою акторську майстерність. Сьогодні вважаю, що робота відеоблогера не відрізняється від інших професій, просто тобі потрібно грати на камеру, а не стукати по клавіатурі. Отже, я розпочав створення власної міні-кіностудії.

Як підготувати домашню сцену?

Я міркував логічно – якщо відео будуть про заробіток вдома, значить і його зйомки мають відбуватися в домашніх умовах.

Для якісних відеозаписів необхідно мати нормальну відеокамеру та гарне світло. Про нюанси зйомки відео тоді майже нічого не знав, але дякую за допомогу менеджерам партнерки – вони працюють з багатьма партнерами і вже знають, що і як найкраще робити.

Вибір камери

Професійну кінозйомку я вести не збирався, тому вибрав одну із нормальних та доступних за ціною дзеркалок. Якщо добре пошукати, наприклад,  можна витратити трохи більше 10 тисяч. Можете обмежитися спершу і більш простим варіантом, але з ним будуть свої нюанси.

Створення освітлення

З покупкою професійного освітлення також не морочився. Самостійно змайстрував такий софтбокс. Інструкцію створення можете взяти звідси:

Основний фокус світла спрямовуйте на обличчя, а сидячи перед стіною, намагайтеся відсунутися від неї подалі, а то в камері навколо вас буде засвічено.

Налаштування каналу на YouTube

Усі навички оформлення каналу доводилося набувати під час його створення. Почав із шапки, яку зробив у графічному редакторі. Потім відповідно до шапки оформляв обкладинки для записів. Оскільки намагався все робити в одному стилі, постійно мучився з вибором кольору – є кольори, які складно скомбінувати з іншими так, щоб гарно вийшло. Потім знайшов сервіс, який вирішив усі проблеми.

Налаштувавши канал, почав створювати свої відео. Основна тема моїх відеозаписів – торгівля бінарними опціонами та розмови про неї. Звичайно, доводилося потім монтувати, щоб покращити динаміку, яка найбільше приваблює глядача.

Чим зацікавив глядачів

Перші відеоролики були про правила поведінки з бінарними опціонами, які дозволять заробляти, а не регулярно зливати свій депозит. Потім знімав безпосередню торгівлю і пояснював принципи технічного аналізу. В основному використовував матеріал цього ресурсу, при цьому головне, щоб розповідь була цікавою. Незабаром у мене вже зібралося багато підписників, яким були цікаві бінарні опціони, але які не мали грошей. Тоді зняв ролики про те, як у брокера Binomo початковий капітал у 10 доларів збільшити до більш великих розмірів. Мені у партнерці роз’яснили, як це зробити.

Монетизація

Звісно, ​​одразу продумав монетизацію. З рекламою YouTube навіть не став морочитися — по ній виходило б на місяць 500 рублів. Шукав відповідного брокера і вибрав у підсумку трьох претендентів: Finmax, Binomo, OlympTrade. Після спілкування з менеджерами та глибшого аналізу умов співпраці обрав Binomo. За весь період співпраці щомісяця отримував і зараз отримую 60% із депозитів приведених мною клієнтів. Хочу зазначити, що Біномо пропонував тоді нормальну СРА, оскільки «мої» трейдери вже повторно вносили гроші на рахунок після «роликів, що вистрілили», мені вона не підходила.

Як розкручував блог та скільки заробляв

Відразу вам повідомлю, що на рекламу майже не витрачався — не більше 3 тис. на місяць, які швидко відбивалися. Єдине, це прикупив лайки від інших відеоблогів та сплатив перегляди на інших спеціальних сервісах. Загалом вважаю, що коли робиш роботу якісно, то ​​на неї завжди буде попит, а отже мої відео поширюватимуться моїми підписниками. Самим каналом займався з серпня, а в лютому набридло, і я перейшов у пасивний режим отримання доходу. Ось мій дохід на Ютюбі:розкрутка ютуб

А ось скільки я заробив на бінарних опціонах за останні 3 місяці у брокера (з урахуванням половини травня):заробіток на партнерках

Підсумок роботи на бінарних опціонах. Доходи і витрати

Отже, за півроку можна підрахувати такі витрати:

  • Фотокамера – 8000 RUB
  • Світло та мікрофон до камери – 1000 RUB
  • Оплата реклами — 10 000 RUB

Тепер про доходи, за підсумками трьох місяців отримав:

  • 1250 USD за березень
  • 3045 USD плюс 1500 USD за квітень
  • 6000 USD за травень

На цьому, мабуть закінчу. Вам успіхів, не бійтеся пробувати щось нове та експериментувати!

Нагадаю, що раніше я розповідав про арбітраж трафіку на дейтинг.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий