Арбітраж трафіку на дейтинг через Smartlink

арбітраж трафіку на дейтинг Арбітраж трафіку

Арбітраж трафіку на дейтинг — це завжди актуальний напрямок заробітку на партнерках знайомств. Змінюються підходи і джерела, але сам принцип дейтингу арбітражу залишається незмінним, дозволяючи вебмайстрам заробляти гроші на сайтах знайомств. Найбільші дейтинг сайти, такі як Badoo, також набирали аудиторію за допомогою партнерки знайомств.

Що таке дейтинг арбітраж і як почати працювати з партнерками знайомств?

Без перебільшення дейтинг арбітраж – це справжня золота жила для вебмайстра. Усі сайти знайомств заробляють на платних послугах (преміум акаунти та різні додаткові можливості).

Арбітраж трафіку на партнерки сайтів знайомств доступний для всіх, оскільки отримувати безкоштовні реєстрації досить легко. Це можна зробити різними платними та безкоштовними способами, які ми докладно розберемо у цій статті. Але спочатку познайомимося із базовими поняттями дейтинг арбітражу.

Що таке смартлінк у партнерках?

Всі партнерські програми під дейтинг арбітраж надають інструмент smartlink — посилання, на яке можна спрямовувати трафік з будь-яких країн. Простіше кажучи, всі гео можна конвертувати за одним «розумним посиланням».арбітраж трафіку

Алгоритм smartlink розподіляє всіх відвідувачів, що перейшли по ній, по різних офферах знайомств і відповідних лендінгів.

Арбітраж на партнерки знайомств — основні інструменти

Аналіз креативів та прелендів конкурентів. Шукати хороші преленди під адалт дейтинг можна на топових англомовних сайтах із відео 18+. Просто переходьте по банерах і дивіться, які преленди використовують конкуренти. Найпривабливіші з них копіюйте та завантажуйте на свої домени.

Інший спосіб – використовувати сервіси-шпигуни (Pubbler, AdvanceTS). З їх допомогою можна шукати найконверсійніші прокладки для офферів у партнерках знайомств.

Знайти креативи конкурентів також дає змогу сервіс пошуку оголошень мобільних форматів AdMobySpy. Нічого складного – вбиваємо ключовий запит та аналізуємо отриманий результат. Можна підглянути вдалі варіанти та використовувати їх у своїх РК.

Для пошуку креативів та прелендів англійською арбітражники використовують spy-сервіс AdPlexity. Принцип роботи той самий — вбиваєте ключове слово і встановлюєте параметри сканування.

Можна сортувати результати пошуку за новими креативами та тим, що вже давно відкручуються. Але краще вибрати преленди «з великим трафіком». Інші корисні фільтри – країна, мова та партнерська мережа. Знайшовши потрібні креативи в AdPlexity, завантажуємо їх на комп’ютер.

Як створювати креативи для партнерок сайтів знайомств? Коли ви знайшли оголошення, можна відкручувати креативи з одним текстом, але з фотографіями різних дівчат. Це дозволить охопити максимально широку чоловічу аудиторію.

Преленди (прокладки). Дейтинг партнерки розробляють лендінги для кожної країни, але створення прелендів – завдання вебмайстра. Преленди для роботи з партнерками знайомств потрібні для двох речей:

проходження модерації у рекламних мережах. Як преленд можна взяти сторінку з верифікацією віку — це актуально для таргетованої реклами, пушів та інших платформ, які негативно ставляться до контенту 18+.дейтинг заробіток

«Прогріву» трафіку. У центрі екрану все та ж табличка з верифікацією віку, а на фоні — дівчата з прекрасними формами або відвертий контент, який хвилює чоловічу уяву.

Звідки направляти трафік на партнерки сайтів знайомств — найкращі джерела під дейтинг

Заробити з безкоштовних джерел у партнерках можна не так багато, як із купівлі трафіку на рекламних біржах. Проте вони допомагають новачкам отримати свій перший прибуток.

Соц мережі

Пабліки знайомств Вконтакте. У пабліку публікуються пости із фотографіями різних дівчат. Вони додають приблизно такий текст «Подобається дівчина? Тоді напиши їй» або «Якщо хочеш зі мною зустрітися, заходь сюди» та своє підготовлене посилання.

Створення профілів під дейтинг. Крім покупки облікових записів Вконтакте не потрібно вкладень. Створюється сторінка дівчини з красивою зовнішністю, яка притягує погляд. Профіль заповнюється в міру відвертими фотографіями. Вони мають бути провокаційними, але без відвертого оголення — у купальниках чи білизні, як це часто роблять звичайні дівчата у соцмережах.

Заповнюються всі дані профілю — освіта, інтереси та інше, щоб було схоже на сторінку реальної дівчини. У статусі — повідомлення, що заманює, на кшталт «шукаю стосунки без зобов’язань», а в закріплений пост додається інший текст і заздалегідь підготовлене посилання.

Instagram. Арбітражні профілі в цій соцмережі, як і раніше, дають хороший профіт. Можна використовувати сторінки з фотографіями однієї дівчини у постах та аватарці або робити пабліки з фото різних дівчат у кожному пості.

В обох варіантах у полі «Про себе» потрібно помістити заклик до дії приблизно такого змісту – щоб знайти дівчину, подивитися її інтимні фото та познайомитися, відвідувач має перейти за посиланням. Її можна додати до поля «Веб-сайт».інстаграм

Наша ЦА – чоловіки від 18 років із платоспроможних країн. Роблячи масфолловінг на облікові записи з популярними чоловічими іменами з цих країн, ви наберете цільових підписників і отримаєте перші конверсії.

Брокерський трафік

Надсилати трафік можна зі звичайних сайтів знайомств, дощок оголошень та інших ресурсів.

На сайті знайомств створюється профіль гарної дівчини. До анкет можна прикріпити свій сайт (з редиректом на смартлінк) або арбітражний профіль в Instagram. В інформації про себе пишемо, що знайомимося лише за посиланням у профілі (або у своєму Instagram).

Біржі push-повідомлень

Щоб зливати трафік з push-повідомлень на дейтинг і партнерки знайомств у плюс, достатньо дотримуватись простих правил.

  1. Щоб ваші оголошення не показувалися тим самим користувачам, необхідний регулярний приплив свіжої аудиторії. Тому є сенс працювати тільки з великими майданчиками (MegaPush, PropellerAds).
  2. Вкрай важливо зробити якісний переклад преленду (прокладки). Це може бути найпростіша верифікація віку.
  3. Для кожної кампанії вебмастер встановлює ціну кліка (бід). Це є ключовим фактором, який багато в чому визначає ефектність РК. Бід впливає на кількість переходів і на яких майданчиках відкручуватиметься ваше оголошення. Запускайте нову кампанію з трохи вищою ціною кліка (можна встановити середнє значення за системою) та поступово знижуйте її. Навіть якщо зменшити початкову ціну вдвічі, оголошення продовжить відкручуватися. Це дозволить вам рекламуватися на різних майданчиках та економити бюджет.
  4. CTR оголошення з часом знижується. Працюючи з пушами не вдасться відкручувати вдале оголошення місяцями, як у тизерних мережах. Після того, як оголошення відкрутилося на свою аудиторію, потрібно змінювати креатив і переходити на наступну групу ЦА. Бажано, щоб креативи та налаштування рекламної кампанії (РК) суттєво відрізнялися від попередніх.
  5. Після відкрутки перших РК виділіть оголошення, які вийшли на плюс і дали хорошу конверсію. Найуспішніші варіанти потрібно зберігати.
  6. Щоб вижимати максимум з push-повідомлень, після запуску кампанії слідкуйте за зливом трафіку. Після перших 500-1000 переходів необхідно оцінити ефективність кампанії та зупиняти креативи, які не принесли конверсій.
  7. Не варто створювати безліч кампаній, які майже не відрізняються між собою.

Які креативи відкручуються плюс в дейтинг арбітражі?

У дейтинг арбітражі добре заходять гучні заголовки, що кричать, викликають цікавість і інтерес у чоловічої аудиторії. Відмінний конверсійний формат оголошень для партнерки знайомств — імітація спливаючих повідомлень з месенджерів та соцмереж. Користувач бачить фотографію дівчини, її ім’я та пропозицію поспілкуватися.заробіток на арбітражу

Є й інший варіант креативу для арбітражу на партнерки сайтів знайомств. Пишемо ім’я дівчини в заголовку, а в Description щось на кшталт — «Написала вам повідомлення. Хочете познайомитися з нею?». Або більш відверте повідомлення про те, що дівчина бажає інтимних стосунків без зобов’язань.

Найкращі дейтинг партнерки для арбітражу

LosPollos

Партнерська програма LosPollos зацікавлена ​​у тому, щоб рекламні кампанії її адвертів отримували максимальну віддачу. Тут чудові лендинги та високі ставки по Україні. Крім основної вертикалі, у партнерці є й інші прибуткові напрямки – гемблінг, бінарні опціони, Mainstream та товари для дорослих (Male Enhancement).

ProfitSocial

ProfitSocial давно працює на ринку партнерських програм адалт дейтингу. Приймають трафік із будь-яких країн. Виводити зароблені гроші можна на звичні електронні гаманці – Webmoney, Яндекс та Qiwi.

Скільки можна заробити на дейтинг партнерках?

Новачки без досвіду заробляють від 5-10 $ на день з профілів та пабліків у соцмережах. Багато хто виходить на дохід від 100 $ на день через декілька місяців, працюючи з платним трафіком. Все залежить від вашого бажання вчитися, експериментувати та пробувати різні способи залучення трафіку.

Нагадаю, що раніше я розповідав про заробіток на партнерських програмах.

Оцените статью
Способи заробітку в інтернеті
Добавить комментарий